عصر ایران

گفتاری به بهانه برخوردهای تازه با برخی کافی شاپ های تهران
یک فنجان اسپرسو؛ با طعم اضطراب یا مهربانی؟
شهر مهربان، شهری است که مردم در آن گفت و گو می کنند، لبخند می زنند واز حضور در فضاهای عمومی لذت می برند و پلیس تنها هنگامی سراغ آنان می آید که یا خود کمک خواسته یا جرمی مرتکب شده باشند نه موقع نوشیدن یک فنجان قهوه.
اوباما : اگر با ایران توافق کنیم کنگره را راضی می کنم
اوباما در مصاحبه با ای بی سی اظهار امیدواری کرد با رسیدن به یک توافق خوب با ایران ، نه تنها رابطه ایران و آمریکا احیا شود بلکه رابطه ایران و کشورهای منطقه و جامعه جهانی شاهد بهبود باشد.
آغاز شمارش معکوس سرنوشت مذاکرات ایران و 1+5 در وین
در هتل کوبورگ وین البته بازار رایزنی های دوجانبه و چند جانبه هم داغ است و در حاشیه مذاکرات طرف های مختلف در حال لابی و رایزنی هستند.
نماینده مجلس: فتنه در دست عده‌ای وسیله‌ای برای کاسبی شده است/ در تشییع کدام یک از ما به اندازه مرتضی پاشایی شرکت خواهند کرد؟
حداقل یک نسل از کشورمان به صورت مستقیم تحت تأثیر فتنه سال 88 خواهد بود،لذا لازم است شاخصه‌های مشارکت افراد در آن مشخص شود تا برخی جریانات سیاسی برای حذف رقبای خود از فتنه سوءاستفاده نکنند.
واشنگتن پست : شهرآورد تهران در آخرین ساعات مانده به ضرب الاجل توافق هسته ای
این باشگاه ها حتی در میان سران حکومتی نیز طرفداران زیادی دارند ، از جمله گفته می شود سید محمد خاتمی رییس جمهور سابق ایران طرفدار تیم پرسپولیس است و سید حسن خمینی نوه آیت الله خمینی بنیانگذار جمهوری اسلامی طرفدار تیم استقلال است.
سوگ پاشایی نمایش مردم بود نه نخبگان
واکنش جامعه به درگذشت خواننده پاپ در مصاحبه با دکتر فکوهی انسان‌شناس
تصویر جمعیت بزرگی که در شعر او را می خوانند و با گوشی های خود از این ماجرا فیلم برداری می کنند، این صحنه به خودی خود (ولو آنکه خاص ایران نیست) گویای نوعی سوررئالیسم اجتماعی و شگفت آور است ...
دربی؛ نوستالژی و واقعیت های امروز
خاطرات نسل دفتر مشق و دل مشغولی اهل تبلت
فردا ساعت 18 دربی دیگری است. حالا انگار فهمیده ایم که پشت همه صحنه های اکشن فیلم ها نه بازیگران اصلی که بدلکارها بازی می کنند.
ثبت نام برای دوره جدید «اشتراک پیامکی اخبار مهم و فوری عصرایران»
مهلت ثبت نام فقط تا ساعت 24 سی ام آذر 1393 است و تمدید نخواهد شد چرا که از 1 دی ، ارسال پیامک ها آغاز می شود.
ایران و آمریکا در حال تبادل طرح های جدید هسته ای / وزیر خارجه عمان به وین رفت
این منابع که به شرط فاش نشدن هویت شان با رویترز مصاحبه کرده اند ادامه داد:‌ کری و ظریف در حال تهیه ایده هایی هستند که به تهران و واشنگتن عرضه خواهد شد.
جنایت در خیابان هدایت
به بهانه شانزدهمین سالروز قتل فروهرها
قتل داریوش فروهر و پروانه اسکندری در اول آذر 1377 یک خبر تکان دهنده بود و چون در دوره خاتمی اتفاق افتاد تحلیل های متفاوتی ارایه شد.
داعش در آستانه تصرف مرکز بزرگترین استان عراق
به نظر می رسد حملات اخیر داعش برای تصرف الرمادی در نتیجه شکست های اخیر این گروه در محدوده 60 کیلومتری پایتخت به ویژه شهر جرف الصخر است.
تیتر های مهم اخیر
پیشنهاد هایی برای خواندن
آخرين اخبار
عکس و فیلم
خواندنی ها - دیدنی ها
آرشیو
داستان کوتاه
پیامک
روانشناسی
آرشیو
آشپزی
بازگشت به بالای صفحه