عصر ایران

احمدی نژاد نمی‌خواهد ...
احمدی نژاد با این رفتار به دنبال یک هدف اساسی است. دو سال از دوران احمدی نژاد می‌گذرد و شاید عده‌ای او را به خاطرات سپرده‌اند و این برای مردی که دوست داشت همیشه تیتر اصلی رسانه‌ها و مورد توجه مردم باشد سخت است. به خاطر همین احمدی نژاد با اتخاذ استراتژی حضور در صحنه می‌خواهد به همه یادآوری کند که او هنوز هست.
مقام آمریکایی: توافق درباره سازوکار بازرسی هسته ای از ایران
این مقام آمریکایی ادامه داد: ایده این نیست که ما بتوانیم وارد همه مراکز نظامی ایران شویم زیرا خود آمریکا هم به هر کسی که باشد اجازه ورود به هیچ مرکز نظامی اش را نمی دهد به همین دلیل موضوع این نوع بازرسی نامناسب است.
از بداهه با سرخ‌‌پوستان آمریکا تا کنسرت در ایران
«داوود آزاد» در گفت‌و‌گو با «عصر ایران» بیان کرد:
موسیقی عرفانی باید شعف داشته باشد، درواقع موسیقی عرفانی موسیقی خموده نیست. خوشبختانه بازخوردهایی که از مردم درمورد کارهای خودم گرفتم طوری بوده که گفتند کارهای تان غمگین نیست و اگر هم هست در آن غمگینی نوعی شعف وجود دارد.
مميزي 15 دقيقه اي پاداش 7 سال صبر به فيلم كمال تبريزي
كمال تبريزي به "عصر ایران" گفت: فيلمي كه اين روزها بر پرده سينماهاست نسخه اي است كه مدنظر دوستان بود تا توانست مجوز اكران بگيرد و ما براي رسيدن به اكران عمومي ناچار شديم 15 دقيقه از فيلم را حذف كنيم.
بوی مُشک و درس اخلاق و باقی قضایا...
3 نکته درباره نامه حایری شیرازی به هاشمی رفسنجانی
نامه های سرگشاده یا سرگشوده فی نفسه مفیدند اما کاش معلم اخلاق دولت احمدی نژاد چند نمونه از این مکاتبات با رییس دولت سابق را نیز منتشر کنند تا دریابیم عیب کار کجا بوده چون ظاهرا با یکی دو جلسه اخلاق در هفته کارها به سامان نرسیده
شلیک موشک اسکاد از یمن به عربستان / ریاض: اسکاد را سرنگون کردیم
نیروی پدافند هوایی عربستان سعودی با شلیک موشک، اسکاد شلیک شده از سوی یمن را سرنگون کرد.
منابع آمریکایی: احتمال تمدید 10 روزه مذاکرات هسته ای
اگر توافق نهایی تا تاریخ 9 جولای حاصل نشود و به بعد از این تاریخ موکول شود، بر اساس قانون " بازبینی توافق هسته ای با ایران " که در ماه می سال جاری در کنگره تصویب شده و به امضای باراک اوباما رسیده است، فرصت کنگره برای بررسی توافق نهایی به دو ماه افزایش خواهد یافت.
فاصله 30 متری ترکیه و داعش(+عکس)
موضوع تشکیل یک منطقه حائل مرزی با طول بیش از 100 کیلومتر و حضور 18 هزار سرباز ارتش ترکیه در عمق خاک سوریه به منظور ایجاد یک منطقه حائل مرزی در روزهای گذشته در محافل سیاسی و رسانه ای ترکیه مورد بحث است.
2 اختلاف اصلی مذاکرات هسته ای: تحریم ها و بازرسی
یک دیپلمات غربی که خواست نامش فاش نشود به رویترز گفت: به نظر می رسد درباره مسائل فنی ما نه تنها پیشرفت نکرده ایم بلکه در برخی از مسائل فنی پسرفت داشته ایم.
هشدار سفیر ایران نسبت به احتمال مداخله نظامی ترکیه در سوریه
سفیر ایران گفت: رضا ضراب شهروند ترکیه است و در کشور شما زندگی می کند. او روابطی تجاری با ایران داشت و دادگاه او را از اتهامات وارده تبرئه کرده است.
یونان در آستانه ورشکستگی: بانک ها یک هفته تعطیل شدند/ برداشت از خودپرداز فقط 60 یورو
اتحادیه اروپا پرداخت وام به یونان را به انجام اصلاحات ساختاری و مالی از جمله افزایش مالیات ها و کاهش تعداد کارمندان، حقوق کارمندان و بازنشستگان و کاهش بودجه عمومی مشروط کرده است.
علی دایی با پیکان به لیگ برتر باز می گردد؟
بازگشت باشگاه پیکان پس از حکم کمیته استیناف حالا دوباره دایی را درآستانه بازگشت به لیگ برتر قرارداده است. روز گذشته کمیته استیناف رای به بازگشت پیکان به لیگ برتر و حذف راه آهن از مسابقات لیگ برتر داد. حکمی که سبب شد شرایط پیکان برای سال آینده کاملا متفاوت شود.
علم و فناوری بیشتر »»
نکات و ترفندهایی برای استفاده بهتر از سرفیس پرو 3
برای آن که فضای بیشتری روی درایو SSD سرفیس پرو 3 را آزاد کنید می توانید پوشه های شخصی خود مانند آنهایی که حاوی فیلم ها، عکس ها، آهنگ ها و اسناد شما هستند را به یک کارت میکرو SD منتقل کنید و اپلیکیشن های ویندوزی خود را روی آن نصب کنید.
تیتر های مهم اخیر
پیشنهاد هایی برای خواندن
آخرين اخبار
خواندنی ها - دیدنی ها
آرشیو
وبگردی
داستان کوتاه
پیامک
روانشناسی
آشپزی
ماشین
بازگشت به بالای صفحه