عصر ایران

بدترین وضعیت آبی در تاریخ هزاران ساله ایران / چاره چیست؟!
خبر بدی که در تاریخ کشور سابقه نداشته این است که برداشت از منابع زیر زمینی به ذخایر استاتیک رسیده است. این مانند آن است که کشوری به حدی فقیر شود که گنجینه های ملی و پشتوانه های پولی اش را بفروشد. یک خبر بسیار بد دیگر نیز این است که همزمان با تغییرات آب و هوایی در جهان ، کشور ایران به سرعت در حال تبدیل شدن به یک منطقه گرم و خشک است و متوسط بارندگی از میزان کنونی هم کمتر خواهد شد. این تغییرات به حدی سریع است که نسل حاضر آن را خواهد دید.
روحانی مذاکرات مخفی با آمریکا را شفاف کرد/ دولت قبلی دو سال مذاکره کرد
معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور:
او با اعلام اینکه روحانی از نیویورک، کشور اوباما به آستاراخان، سرزمین پوتین خواهد رفت نوشت: به توانایی های بالای دیپلماتیک خود باورداشته باشیم.
تصاویر کم تر دیده شده از دفاع 8ساله
31 شهريور 1359 با حمله هوايي عراق به چند فرودگاه ايران و تعرض زميني همزمان ارتش بعث به شهرهاي غرب و جنوب ايران، جنگ 8 ساله حكومت صدام حسين عليه ايران آغاز شد؛جنگی که منجر به کشته شدن ده ها هزار نفر شد و خساراتی سنگین بر جای گذاشت.
برای هر صندلی مدیران، چند نفر شهید شده اند؟
تلنگری برای آغاز هفته دفاع مقدس
تعداد پست های مهم کشور و استانی را تا 3000 عنوان کرده اند و اگر تعداد شهدا را بر این آن تقسیم کنیم در خواهیم یافت که برای هر صندلی مسؤولان به طور متوسط به تعداد شهدای کربلا ، شهید وجود دارد. به عبارتی برای هر صندلی که مسؤولان ارشد کشوری و استانی بر آن تکیه زده اند، یک کربلا به پا شده است.
آمریکا: گروه
رهبر گروه "خراسان" قبل از این رهبری شاخه القاعده در ایران را برعهده داشت. نام وی نیز قبل از این در فهرست افراد تحت تحریم سازمان ملل متحد درج شده بود.
قهر ایران و آمریکا تا کی؟! آمریکا خیانت کرده،مثل روسیه و انگلیس
فاضل میبدی:
برخي مي گويند عزت و استقلال ما محفوظ است ،درست است اما اگر ايران در انزوا باشد و اقتصاد اين كشور گرفتار ركود و تورم باشد ،عزتي باقي نمي ماند.
نتانیاهو: به خاطر داعش، به ایران امتیاز ندهید
این مانند این است که بشار اسد بگوید با سلاح شیمیایی من نرم برخورد کنید ... سلاح شیمیایی من را برگردانید تا بتوانم با داعش بجنگم. هر دو اینها اشتباه هستند.
امام جمعه متفاوت
گفتاری به بهانه درگذشت حجت الاسلام دعاگو
تغییر نگاه او با مراجعه به گفت و گوهای متعدد آن مرحوم در سال های آخر کاملا هویداست خاصه بگو مگویی که بعد از مصاحبه ای درگرفت. در این مصاحبه نسبت به آنچه «سازماندهی گروه های فشار برای حذف روحانیت» خواند، هشدار داده بود و واکنش هایی را برانگیخت.
آسوشیتد پرس: مذاکرات هسته ای و داعش دو موضوع مورد گفت و گوی ظریف و کری
کری در این دیدار یک ساعته که در هتلی در نیویورک انجام شده به ظریف گفته است: مذاکرات این هفته فرصتی برای پیشرفت بیشتر در مذاکرات هسته ای است و نیت آمریکا رسیدن به چنین پیشرفتی است.
نماینده آمریکا در سازمان ملل: ایران با حمایت از اسد و حزب الله نقش مخربی در منطقه دارد
منظور کری این بوده که ایران اعلام کرده است به گروه داعش به عنوان یک تهدید و دشمن می نگرد و از این رو هدف مشترک ما مهار و نابودی گروه داعش است. با وجود این ما می خواهیم ببینیم ایرانی ها چطور می خواهند در این زمینه نقش سازنده ای داشته باشند.
یمن: وزارتخانه ها و مراکز ارتش در تصرف حوثی‌ها / توافقنامه آتش بس امضا شد/ نخست وزیر استعفا کرد
در روزهای اخیر درگیری شدید مسلحانه میان اعضای مسلح حوثی ها از یک سو و نیروهای ارتش و حامیان مسلح دولت یمن از سوی دیگر در پایتخت در جریان بود.
تیتر های مهم اخیر
پیشنهاد هایی برای خواندن
آخرين اخبار
عکس و فیلم
خواندنی ها - دیدنی ها
آرشیو
وبگردی
داستان کوتاه
فناوري
آرشیو
روانشناسی
آرشیو
فیلم
آرشیو
IT
آرشیو
بازگشت به بالای صفحه
عصر ایران را صفحه خانگی خود کنید.