عصر ایران

سلاح سنگین ایران برای جنگ ضدداعش در عراق: از موشک و موشک انداز تا توپ و پهپاد
علاوه بر این ایران به گروه های داوطلب موشک های ضد هوایی استریلا و هواپیماهای بدون سرنشین برای ماموریت های شناسایی و اطلاعاتی داده است.
سفر وزیر خارجه اردن به تهران
آخرین سفر یک مقام ارشد اردنی به ایران مربوط به نشست سران کشورهای عضو جنبش عدم تعهد در تهران در تابستان 1391 بود. در این نشست شاهزاده حسن بن طلال (عموی پادشاه اردن و ولیعهد سابق این کشور) به عنوان فرستاده ویژه عبدالله دوم پادشاه اردن شرکت کرد.
14 اسفندهای متفاوت از 57 تا 60
سالگرد درگذشت مصدق از منظری دیگر
انقلاب پیروز شد و یک میلیون نفر روز 14 اسفند 1357 به قلعه احمد آباد رفتند و آیت الله سید محمود طالقانی سخنرانی کرد. او کوشید درباره تکرار تجربه اختلاف مصدق با کاشانی هشدار دهد اما در همان مراسم نیز این شکاف خود را نشان داد.
چهره این دختر نوجوان را به او عیدی دهیم
مهربانی ملی در آستانه نوروز
مهدیه 15 سل دارد و از بدو تولد دچار ضایعه تومور درفک و صورت بوده است. وضعیت وخیم صورتش او را بیش از پیش منزوی و مغموم کرده است و با مشکل زیاد صحبت می کند.
نشست جان کری و 6 وزیر خارجه خلیج فارس: نگران توافق هسته ای با ایران نباشید
رویترز: جان کری به وزیران خارجه شورای همکاری اطمینان داده که هر توافق هسته ای با ایران به منافع آنها آسیب نخواهد زد.
دیپلمات ایرانی ربوده شده در یمن آزاد شد و به کشور برگشت (+عکس)
نوراحمد نیکبخت اضافه کرد: من در مدت 20 ماه و دو روز از خانواده و دنیا بی خبر بودم، صحبت کردن در این راستا بسیار سخت است، من از اقوام و دوستان هیچ خبری نداشتم، شرایط سختی بود و من از دنیا بی خبر بودم.
داعش دوباره آدم از بلندی پرت کرد (+عکس)
گروه داعش تصاویر این اجرای حکم را روی شبکه های خود در فضای مجازی منتشر کرده است و در زیر نویس خود نوشته است: اجرای حکم فردی که افعال قوم لوط را انجام داده بود.
ارتش آمریکا: نقش ایران در جنگ با داعش می تواند مثبت باشد
فرمانده ارتش آمریکا درباره حضور قاسم سلیمانی در عملیات تکریت گفت: شخصا عکس او را ( در عملیات تکریت) دیدم. سرویس های اطلاعاتی ما هم اکنون در حال تحقیق درباره این موضوع هستند که آیا او در این منطقه حضور دارد یا خیر.
«مرد دروغ» و آینده عدم توافق: «عکس واقعی» به جای «نقاشی کارتونی» در سخنرانی بعدی نتانیاهو
اگر توافق طرفینی وجود نداشته باشد و آنچه از جامعه جهانی به ایران می رسد، تحریم و انزوا باشد، طبیعتاً تعهد جاری ، نمی تواند به طور یک طرفه، پابرجا بماند، خاصه آن در داخل ایران، گروه های متنفذی هستند که نه تنها انرژی هسته ای، که سلاح هسته ای را نیز حق مسلم ایران می دانند.
کره جنوبی برای عربستان سعودی نیروگاه اتمی می‌سازد
عربستان سعودی دومین کشور عربی حاشیه خلیج فارس است که نیروگاه هسته ای احداث می کند.
آگهی نیویورک تایمزعلیه اظهارات نتانیاهو (+عکس)
در این آگهی از کنگره خواسته شده است تکلیف خود را بین نتانیاهو و اوباما مشخص کند و این موضوع را مورد توجه داشته باشد که فرمانده کل قوا در آمریکا رییس جمهور است نه رهبر یک کشور خارجی.
پس گرفتن شکایت و خوش قولی مالی شرایط بازگشت اسپانسر قبلی
بهنام پیشروی کیش دوباره اسپانسر پرسپولیس می شود؟
اگر اتفاق خاصی رخ ندهد اسپانسرپیشین پرسپولیس دوباره حمایت مالی از این تیم را به عهده خواهد گرفت . بهنام پیشروی کیش ، اسپانسری که در ابتدای فصل با پرسپولیس قرارداد امضا کرده و به خاطر آنچه عدم عمل به قرارداد نامیدند کنار گذاشته شد دوباره با پرسپولیس قرارداد امضا می کند.
علم و فناوری بیشتر »»
"لا فینال"؛ برگ پایانی داستان بوگاتی ویرون
ویرون لا فینال نشان 450 یا آخرین دستگاه بوگاتی ویرون را یدک می کشد. به گفته "ولفگانگ دورهایمر" رئیس شرکت بوگاتی، ویرون نمایشی از فناوری، طراحی و هنر در راستای ارزش های برند بوگاتی محسوب می شود. همچنین سطح بالایی از انحصار فردی در ویرون نمود دارد که لا فینال نیز از این مساله مستثنی نیست.
تیتر های مهم اخیر
پیشنهاد هایی برای خواندن
آخرين اخبار
خواندنی ها - دیدنی ها
آرشیو
وبگردی
داستان کوتاه
پیامک
روانشناسی
آشپزی
ماشین
بازگشت به بالای صفحه