عصر ایران

عراق و عاشورا ؛ قمه و داعش
اگر نبود کمک های ایران و سپاه قدس و اگر نبودند افرادی مانند قاسم سلیمانی، امروز کل عراق زیر سیطره سیاه پوشان سیاه دل داعش بود و لابد همان هایی که به جای قمه زدن بر دل دشمن، بر سر خود قمه می زنند، در پستوی خانه هایشان پنهان می شدند و همانند اجداد خود در 61 قمری، ندای مظلومانه حسین(ع) که "آیا کسی هست مرا یاری کند؟" را ناشنیده می گرفتند.
شهروند - خبرنگار در خدمت فوتبال
در هفته سیزدهم اما مردم راه تازه ای پیدا کردند. حالا موبایل به دستان خوش ذوق گل های چند بازی را ضبط کرده اند و در شبکه های اجتماعی و چند سایت پربیننده ورزشی گذاشته اند که ازقضا ازپربیننده ترین اخبار روز هم شده است.
«کافه گفت و گو»/ گارانتی...
در ایران خدمات پس از فروش در جایگاه اصلی خود قرار ندارد و به ندرت پیش می آید که فردی از برگه ضمانت محصول خریداری شده اش استفاده کند و معمولا مراکز خدمات پس از فروش از هر ترفند و روشی برای سرویس ندادن استفاده می کنند.
تکاپوی مصادره «اعتدال» به بهانه رای عدم اعتماد
بازی بعدی از حالا قابل پیش بینی است. ابقای احتمالی نجفی در جایگاه سرپرستی یا انتصاب سرپرست تازه و شتاب نداشتن در معرفی گزینه چهارم را قانون شکنی تلقی کنند و بگویند این بود شعار قانون گرایی؟!
دومین حادثه بد فضایی برای آمریکا: سقوط یک سفینه دیگر(+عکس)
در جریان سقوط "کشتی فضایی 2 " یک فضانورد کشته و دیگری زخمی شده است.این سفینه فضایی با یک جت چهار موتوره از زمین بلند و به کمک دو موتور خود تا ارتفاع 100 کیلومتری از سطح زمین صعود کرد.این سفینه بخشی از پروژه توریسم فضایی بود.
بورکینافاسو: سرنگونی رئیس جمهور بعد از تلاش برای تمدید 27 سال ریاست جمهوری
وی چندی پیش لایحه ای را به پارلمان این کشور ارائه کرد که براساس آن با تغییر قانون اساسی بتواند در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده مشارکت کند.
ادعای وب سایت آمریکایی: سفر بی سروصدای یک هیات ایرانی به آمریکا
سه شنبه هفته گذشته سالیوان مشاور ارشد وزارت امور خارجه آمریکا در امور ایران به استقبال از این هیات به هتل " فرمونت" پیتز بورگ رفته و ضمن دیدار با هیات ایرانی در کنفرانس سخنرانی کرده است.
سوزان رایس: توافق مقدماتی با ایران به دست آمد/ شانس توافق نهایی: 50 درصد
"مذاکرات هسته ای میان ایران و گروه 1+5 در روز 24 ماه آینده (3 آذر ماه) به مرحله مهمی می رسد. در این تاریخ مهلت مذاکرات به پایان می رسد. اگر بتوانیم تا این تاریخ با ایران به توافق برسیم به میزان زیادی موفق شده ایم آمریکایی ها و منطقه را امن تر کنیم."
تولید برچسب
ماجرای محمود نیلی احمدآبادی و تهمت هایی که در مجلس به او زدند
پروژه هوشمندانه ای نیست ولی خوب کار می کند: «هر که از او خوشت نیامد را متهم به نقش داشتن در فتنه 88 کن ؛ تمام!» این اتفاقی بود که در مجلس رخ داد و ناطقان مخالف، یکی پس از دیگری وزیر پیشنهادی را متهم به دست داشتن در ماجرای فتنه کردند.
سوئد، دولت فلسطین را به رسمیت شناخت
وی افزود: دولت سوئد معتقد است عامل اصلی به رسمیت شناختن دولت فلسطین، حق تعیین سرنوشت برای فلسطینی هاست هرچند فلسطینی ها بر همه سرزمین خود کنترل ندارند.
تراکتورسازی برد و از استقلال فاصله گرفت(+جدول)
یم فوتبال تراکتورسازی با پیروزی مقابل گسترش‌فولاد برنده دربی تبریز شد.تراکتورسازی با پیروزی در این دیدار موفق شد فاصله اش در جدول با استقلال به 4 امتیاز برساند.تراکتورسازی هفته آینده دیدار حساسی در هفته چهاردهم لیگ برتر با استقلال برگزار می کند که در صورت کسب نتیجه مساوی یا پیروزی صدرنشینی نیم فصل را مسجل می کند.
تیتر های مهم اخیر
پیشنهاد هایی برای خواندن
آخرين اخبار
عکس و فیلم
خواندنی ها - دیدنی ها
آرشیو
وبگردی
داستان کوتاه
پیامک
روانشناسی
آرشیو
آشپزی
بازگشت به بالای صفحه
عصر ایران را صفحه خانگی خود کنید.