عصر ایران

مخالفان دولت از "اتاق فکر" به "اتاق عملیات" رسیده اند
آقای روحانی! همه جا بازی نکنی، همه بازی را می بازی
مخالفان تندرو دولت امیدوارند نخست امیدها از بین برود و سپس آرام آرام در بدنه اجتماعی رای دهنده به دولت ریزش شدید ایجاد شود تا در انتخابات مجلس دهم در زمستان سال 1394، حامیان دولت از جمله اصلاح طلبان نتوانند وزن خود را در مجلس افزون کنند.
طرح زیبای خیریه
یک پیشنهاد خوب برای کاربران
شاید بسیاری از ما ، وقت نکنیم کتاب بخوانیم اما می توانیم به دیگران این امکان را هدیه دهیم که آنها کتاب بخوانند. شاید با خواندن همین کتاب هایی که ما به آنان هدیه می کنیم، زندگی بسیاری از آنان متحول شود؛ به ویژه این که قرار است این کتاب ها به مناطق محروم بروند.
نامه سایت های خبری به
"انتخاب" دست بر قضا، سایتی بود که بیشترین حمایت ها را از شما در انتخابات داشت و در بیش از یک سال گذشته نیز حامی دولت یازدهم بوده است ولی نهایتاً چند انتقاد آن - ولو ناوارد - تاب نیاورده شد.
وزیر، وزیر است نه گماشته کمیسیون فرهنگی!
به بهانه درخواست منع نمایش 8 فیلم سینمایی
با این منطق، رییس کمیسیون کشاورزی هم می تواند به وزیر جهاد کشاورزی نامه بنویسد که کاشت هندوانه متوقف شود چون ممکن است ایشان هندوانه دوست نداشته باشد یا رییس کمیسیون صنایع به وزیر صنعت، نامه بنویسد که تولید فلان خودرو باید متوقف شود.
رسانه آمریکایی: ایران و اسد، تنها راه مقابله با داعش
اما درباره نیروهای نظامی مخالف بشار اسد که آمریکا تمایل به کمک نظامی به آنها دارد؛ این نیروها، منسجم و یکپارچه نیستند. بسیاری از آنها نیز سلاح های اهدایی از آمریکا را به افراط گرایان اسلامی در سوریه فروخته بودند.
کشف گور دسته‌ جمعی زایران ایرانی عتبات که توسط داعش به شهادت رسیدند
این افراد با لباس های خود دفن شده اند و مدارک شناسایی خود را همراه داشته اند و از این طریق می توان آنان را شناسایی کرد.
از همایش همگرایی اصولگرایان تا رپرتاژ تبلیغاتی پایداری ها
همایش همگرایی اصولگرایان در مجتمع 13 آبان در حالی برگزار شد که به اعتقاد اعضای شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت – به عنوان فراکسیون اکثریت مجلس نهم- این همایش حاوی پیام های متعددی به جر "وحدت اصولگرایان" بوده است.
«کافه گفت و گو» / شکار و ممنوعیت شکار: نظر شما چیست؟
کافه گفت و گو ، تا ساعت 14:15 امروز ، باز است و پذیرای نظرات شما. امیدواریم بحث های امروز بتواند به سهم خود برای محیط زیست کشورمان مفید باشد.
امیر تتلو، پرسپولیس و نسل فیس بوک
نگاهی عمیق تر به یک ماجرا
اینکه او را هنرمند، متوهم، بیمار یا رویاپرداز لقب بدهید انتخاب شماست، اما ایمان بیاوریم که درست یا غلط ، نسل جدید دیگر مانند ما فکر نمی کند، نان و ماست خودش را می خورد و راه خودش را می رود و به نظر هر روز از نگاه رسمی دورتر و دورتر می شود
شورای نگهبان؛ نهاد نظارتی انتخابات یا دستگاه اطلاعاتی؟!
در حاشیه سخنان آیت الله جنتی در برنامه شناسنامه
چگونه می شود نهادهای اطلاعاتی، امنیتی و قضایی کسی را مجرم و دارای سوء سابقه ندانند ولی شورای نگهبان استعلام از آنها را نپذیرد و به حرف کسی استناد کند که مثلاً پارچه فروش یا کارمندی شهرداری است؟!
نماز جمعه را به جبهه پایداری پیوند نزنید!
نقدی بر حضور سیاست گذار ارشد نماز جمعه در یک همایش حزبی
حضور رییس شورای سیاست گذاری نماز جمعه در همایش سیاسی و پیشا انتخاباتی یک جناح خاص این نگرانی را ایجاد می کند که نگاه برخی به نماز جمعه و امامان جمعه نه دعوت به اصل مشارکت که تبلیغ برای یک جریان است.
افشین قطبی جایگزین وینگادامی شود؟
کاشانی در دوره مدیریتش در باشگاه پرسپولیس همواره ثابت کرده که اعتقادی به استفاده از مربیان خارجی ندارد.او هر دوره مدیریتی اش را با اخراج مربیان خارجی پرسپولیس آغاز کرده. چه دنیزلی که در میان هواداران محبوب بود و چه کرانچار که بعدها ثابت کرد لیاقتش بیش از این بوده است.
علم و فناوری بیشتر »»
دگرگونی اندروید با آب نبات چوبی!
گوگل با اندروید لالی‌پاپ تجربه ای شیرین از یک سیستم عامل تلفن همراه را وعده می دهد. لالی‌پاپ ابتدا در اوایل ماه نوامبر به همراه دستگاه های جدید نکسوس 6 و نکسوس 9 ارائه خواهد شد و پس از آن نکسوس های قدیمی‌تر و دستگاه های گوگل پلی ادیشن این نسخه جدید را در ادامه ماه نوامبر دریافت خواهند کرد.
تیتر های مهم اخیر
پیشنهاد هایی برای خواندن
آخرين اخبار
عکس و فیلم
خواندنی ها - دیدنی ها
آرشیو
وبگردی
داستان کوتاه
پیامک
روانشناسی
آرشیو
آشپزی
بازگشت به بالای صفحه
عصر ایران را صفحه خانگی خود کنید.