عصر ایران

وعده ای که هنوز محقق نشده است
هشدار به تیم اقتصادی دولت: خیابان فردوسی را دریابید
اعضای تیم اقتصادی دولت، بهتر از همه می دانند که اگر سیل سرمایه های سرگردان به سمت خیابان فردوسی سرازیر شود، هم ضریه اقتصادی و هم بار روانی آن ، به حدی سهمگین خواهد بود که حتی اگر بتوانند بازار را کنترل کنند، احیای اعتماد مردم کاری به مراتب سخت تر خواهد بود.
فرمانده حزب الله عراق توسط داعش ترور شد/ واثق البطاط ؛ از حمله به کمپ منافقین تا خمپاره باران خاک عربستان
حزب الله عراق به رهبری واثق البطاط قبل از این مسؤولیت حمله مسلحانه به پایگاه لیبرتی محل استقرار اعضای گروه منافقین در حومه بغداد را بر عهده گرفته بود.
پاسخ رهبری به استفتایی درباره خرافه آخر صفر
چند سالى است در شب اول ماه ربيع‌الاول حركتى در بعضى مساجد باب شده است كه در شب اول ماه ربيع‌الاول از حدود نيمه‌شب تا اذان صبح افرادى پشت درب مساجد مراجعه و با كوبيدن به درب مساجد و خواندن اذكارى توسل جسته و حاجات خود را طلب مى‌نمايند.
شورای شهر تهران «صدای طهران» را ماندگار کند
مرتضی احمدی؛ هنرمندی که دغدغه هویت فرهنگی داشت
صحبت از یک چنار کهن سال است. چناری که 90 سال در این خاک زیست و در سایه سار او فرهنگ و هویت فرهنگی شهر بالید.
«کافه گفت و گو»/ آیا جرایم رانندگی بازدارندگی کافی دارند؟
عده ای معتقدند جرائم رانندگی در ایران سنگین هستند و در مقابل، گروهی با اشاره به تخلفات روزافزون رانندگی که منجر به مرگ سالانه هزاران نفر می شود، معتقدند نباید اهمالی در برابر کسانی که مقررات رانندگی را زیر پا می گذارند وجود داشته باشد
هر متر زمین در اطراف کعبه چند؟
المرصد نوشت: هم اکنون قیمت یک متر مربع زمین در اطراف کعبه نه تنها به ۴۰۰ هزار دلار رسیده است بلکه همچنان در حال افزایش است و هیچ اعتراضی هم به این امر مشاهده نمی شود.
اوباما: ایران توافق ژنو را نقض نکرده است
اوباما با دفاع از رویکرد خود در قبال برنامه هسته ای ایران بر ضرورت حل و فصل مسایل با ابزار دیپلماسی و از طریق گفت و گو و مذاکره تاکید کرد و گفت: وقتی ما می توانیم مشکلات را از طریق دیپلماتیک حل کنیم باید همین کار را انجام دهیم.
سوریه: یک پهپاد اسرائیلی را سرنگون کردیم (+عکس)
این پهپاد از نوع "اسکای لارک 1 - روخیف شمایم" در نزدیکی روستای حضر در استان قنیطره سرنگون شد/ این هواپیما ساخت شرکت البیت اسرائیل با 200 سانتی متر طول و 312 سانتی متر عرض است که می تواند 20 کیلومتری پرواز کند.
سفر پادشاه مراکش با 5 هواپیمای اختصاصی
پیش از انجام سفر رسمی محمد ششم، سه فروند هواپیمای نظامی متعلق به نیروی هوایی مراکش روز جمعه وارد استانبول شدند تا وسایل همراه پادشاه مراکش را به ترکیه منتقل کنند.
از دستگیری و محکومیت به تبعید تا شکرستان
مرتضی احمدی درگذشت
در ۱۵ بهمن ۱۳۲۷ به دعوت فخرآرایی به مراسم سالگرد افتتاح دانشگاه تهران رفت و در آن جا شاهد ترور محمدرضا شاه به دست فخرآرایی بود که به کشته شدن فخرآرایی و دستگیر شدن احمدی انجامید که پس از بازجویی و اثبات بی‌اطلاعی‌اش از ماجرا، آزاد شد.
فاجعه انسانی در جنوب دمشق (عکس)
اردوگاه یرموک محل سکونت شمار زیادی از فلسطینی هاست. این اردوگاه بارها در 4 سال اخیر محل جنگ و درگیری شدید مسلحانه میان ارتش و گروه های حامی و مخالف دولت سوریه بود.
علم و فناوری بیشتر »»
ماوس هایی برای خوره های بازی رایانه ای
ماوس های گیمینگ به طور معمول از نظر نرم افزاری قابل سفارشی سازی هستند و می توان بر اساس نیازهای گیمر تغییراتی در آنها ایجاد کرد. ماوس های گیمینگ از حسگرهای بیشتر برای DPI (نقطه در هر اینچ) یا دقت ماوس بالاتر نسبت به ماوس های معمولی سود می برند که بدون خطا حرکات کاربر را ترجمه می کنند.
تیتر های مهم اخیر
پیشنهاد هایی برای خواندن
آخرين اخبار
عکس و فیلم
خواندنی ها - دیدنی ها
آرشیو
داستان کوتاه
پیامک
روانشناسی
آرشیو
آشپزی
بازگشت به بالای صفحه