عصر ایران

به بهانه گزارش وزارت علوم درباره بورسیه ها
فقر و فساد و تبعیض - احمدی نژاد به پا خیز!
در گزارش وزارت علوم به نقل از وزیر دولت سابق - دولتی با شعار رفع تبعیض- آمده که اعمال تبعیض را برای کسانی که بی آزمون بورسیه گرفتند و تبدیل به داخل کردند عین عدالت دانسته است.
برند سازی جهانی به سبک نخبگان ایرانی
یک افتخار علمی برای کشور
برنامه نویسانی از 39 کشور اروپایی، 34 کشور آسیایی، 15 کشور از قاره آمریکا، 14 کشور آفریقایی و 2 کشور از اقیانوسیه، در رقابت های مقدماتی این دوره از مسابقات شرکت داشتند.
4 نکته درباره سفر نخست وزیر عراق به ایران
مجموعه تحولات عراق و تهدید مستقیم و نزدیک داعش علیه بغداد باعث شد ایران به عنوان کشوری که دارای بیشترین مرز مشترک زمینی با عراق است با سه هدف حفظ امنیت ملی خود، حفظ حکومت بغداد و سوم حفظ حکومت سوریه، بیشترین پشتیبانی ها و فعالیت های مستقیم و غیرمستقیم را برای مقابله با ناامنی های عراق به کار بگیرد.
«کافه گفت و گو»/ فرهنگ رانندگی...
فرهنگ رانندگی تنها با قوانین و مقررات ساخته نمی شود چون در بسیاری موارد خودمان صحنه هایی را دیده ایم که اقدامی خلاف مقررات صورت نگرفته اما نوعی هرج و مرج و بی فرهنگی شهری هم به تصویر کشیده شده...
سانتی مانتال؛ اما ماندگار و دوست داشتنی
به یاد فریدون مشیری در چهاردهمین سالروز خاموشی شاعر
او شاعری دوست داشتنی بود. نه، بگو دوست داشتنی است. چون، فریدون زنده است. این را همان روز دریافتم که شجریان، صدای ماندگار خود را در در خانه هنرمندان در قالب شعر او ریخت...
نگاهی به 10 رکورد شکسته نشده دنیا (+عکس)
کیم گودمن آمریکایی با قابلیت خروج قرنیه 1.2 سانتی متر از بیرون حدقه چشمش در سال 2007 عنوان بیرون ترین چشم دنیا را در رکوردهای گینس به نام خود ثبت کرد.
زندگی در بسته ترین کشور دنیا (+عکس)
پیونگ یانگ تلاش دارد چهره ای از این کشور در رسانه های بین المللی منتشر شود که رفاه و رضایت مردم این کشور در آن نمایان باشد. دولت کره شمالی به شدت نسبت به انتشار تصاویر حاکی از فقر اکثریت مردم این کشور در رسانه های جهانی حساس است.
اعلام نتيجه بررسی بورسيه‌ های دولت قبل: بورسیه حداقل 1311 نفر مشکل داشت
در رشته های ادبیات فارسی،تاریخ انقلاب اسلامی، فقه و حدیث،نهج البلاغه و... بورسیه خارج شده بودند.
وندی شرمن: الان زمان توافق هسته ای است/ پیشنهادات جدیدی به ایران ارائه کرده ایم
معاون وزیر خارجه آمریکا افزود: بهترین فرصت برای ایران برای کاهش تحریم ها، دست یابی به توافق با قدرت های بزرگ تا قبل از پایان مهلت تعیین شده است که تضمین می کند برنامه هسته ای برای ایران وجود داشته باشد که نمی تواند بمب اتمی تولید کند.
خیال کنید سیرک خلیل عقاب است نه مسابقه فوتبال!
نکاتی درباره چالش بر سر حق پخش بازی های لیگ برتر
مزیت نسبی تلویزیون ایران در رقابت با شبکه های متعدد تلویزیونی همین مسابقات فوتبال است و قطعا به این وضع رضایت نمی دهد.
آمریکا در کردستان عراق پایگاه می زند / پایگاه هوایی حریر در فاصله 60 کیلومتری ایران
آناتولی اضافه کرد: منطقه ای که فرودگاه حریر در آن قراردارد از اهمیت استراتژیک برخوردار است زیرا در نزدیکی مرزهای ایران، ترکیه و سوریه قراردارد.
چرا زورکسی به کفاشیان نمی رسد؟
اساسنامه ای که همه حقوق انتخاب و برکناری را به مجمع فدراسیون فوتبال داده است. مسیرهای برکناری علی کفاشیان از استضیاح یا برگزاری مجمع فوق العاده می گذرد. یعنی اعضای مجمع فدراسیون فوتبال می توانند یا او را در مجمع عمومی فدراسیون فوتبال که همین ماه بعد برگزار می شود استیضاح کنند یا اینکه درخواست مجمع فوق العاده بکنند که هرکدام از این دو روش ملزوماتی دارد.
تیتر های مهم اخیر
پیشنهاد هایی برای خواندن
آخرين اخبار
عکس و فیلم
خواندنی ها - دیدنی ها
آرشیو
وبگردی
داستان کوتاه
پیامک
روانشناسی
آرشیو
آشپزی
بازگشت به بالای صفحه
عصر ایران را صفحه خانگی خود کنید.