عصر ایران

هیچ تدبیری در کار نبود
بی احترامی آشکار به مردم در ماجرای قطع ناگهانی بنزین یارانه ای
البته 60 لیتر بنزین 700 تومانی که تنها 300 تومان با بنزین آزاد تفاوت قیمت دارد، چندان در سبد ماهانه خانوارها اثر گذار نیست؛ آنچه مردم را ناراحت می کند، این احساس است که آنها مورد بی احترامی قرار گرفته اند و مسؤولان با آنها رفتاری غیرصادقانه دارند.
جیبوتی؛ پارلمانش را ایران ساخت، با عربستان ائتلاف کرد
به همین دلیل، کشور جیبوتی مورد توجه بسیاری از قدرت های جهانی و منطقه ای است و آنها سعی می کنند از طریق اعطای کمک های نقدی و غیرنقدی یا ایجاد پایگاه نظامی، بتوانند در جیبوتی و تنگه باب المندب نفوذ کنند.
داعشی ها در نزدیکی مرز ما هستند/ پیش‌بینی زاغه مهمات داعش در ایران/ بالگردهای ما تا ۴۰ کیلومتر داخل عراق رفتند
فرمانده نیروی زمینی ارتش ایران:
نیروهای زمینی ارتش و سپاه باید تقویت شوند تا بتوانیم تانک بخریم، سامانه‌هایمان را متحول‌سازی کنیم و بالگردهایمان اورهال شوند. امروز نبرد، نبرد نیروهای زمینی است.
از روزی که این کشتی از بندرعباس حرکت خود را آغاز کرد، صدا و سیما مکرراً از عرشه کشتی گزارش می کرد که الان به کجا رسیده است و به زودی در الحدیده لنگر خواهد انداخت.
گزارش تکان دهنده از وضعیت خشونت علیه کودکان در آلمان
رییس انجمن حمایت از کودکان آلمان در مصاحبه به نشریه بیلد می گوید رقم واقعی تعرض جنسی به کودکان در آلمان احتمالا 20 برابر بیشتر است ؛ یعنی به طور متوسط روزانه 800 کودک در آلمان مورد تعرض و خشونت جنسی قرار می گیرند.
انصار الله یمن : جنگنده اف 15 سعودی را انداختیم (+عکس)
صفحه رسمی انصارالله یمن در توییتر هم این خبر را تائید کرده و سقوط جنگنده را بر اثر شلیک های سیستم ضد هوایی ارتش یمن عنوان کرده است.
حمایت ایران از اخراج اسراییل از فیفا
"جبرئیل رجوب " اعلام کرد: "من صد درصد مطمئن هستم که ما رای لازم را برای اخراج فدراسیون فوتبال اسراییل از فیفا به دست خواهیم آورد."
آمریکا برای موشک های ایران در آلاسکا رادار می زند
مدیر آژانس دفاع موشکی آمریکا به کنگره گفت که رادار جدید برای کمک به حفاظت در برابر توانمندی های روبه افزایش کره شمالی و ایران در زمینه شلیک موشک به سمت آمریکا بسیار مهم است.
مذاکرات هسته ای، در مسیر توافق یا شکست؟!
به نظر می رسد لابی عربی-عبری در واشنگتن ، کار خود را به خوبی پیش می برد. هر چند اوباما بر توافق نهایی با ایران تأکید کرده و گفته است که نامش با توافق هسته ای با ایران گره خورده است، اما واقعیت این است که روند امور، در مسیر مطلوبی نیست و علت آن هم چیزی جز زیاده خواهی های جدید طرف آمریکایی نیست.
شهره با سيما و شيرجه ها و
به بهانه چهارمين سال وداع با ناصر حجازي
امروز 4 سال شد كه آن قامت خدنگ كه نه تنها با شيرجه ها و سيماي زيبايش كه با " نه"گفتن هايش شهرت داشت در خاك خفته است.
دهه چهارم انقلاب و اختلاف دو قرائت فرهنگی و اجتماعی در ایران
به نظر می‌رسد در دهه چهارم انقلاب، جدل‌های فرهنگی و اجتماعی آغاز شده است. از این رو احساس می شود پس از چالش بر سر توسعه اقتصادی و سیاسی، توسعه فرهنگی و اجتماعی مورد مناقشه واقع شده است
آخرین تلاش های حسین هدایتی برای احراز اهلیت و پیروزی در مزایده
دلیل تعویق اعلام نتایج مزایده چهارم سرخابی ها چیست؟
اعلام نتیچه مزایده چهارم 24 ساعت دیگر به تعویق افتاد. در حالی که قرار بود ظهر روز یک شنبه نتیجه مزایده چهارم سرخابی ها اعلام شود مشاور رییس سازمان خصوصی سازی از تعویق این برنامه خبر دارد.طبق آخرین خبر حالا روز دوشنبه ساعت 14 زمان اعلام نتایج معرفی شده است.
تیتر های مهم اخیر
پیشنهاد هایی برای خواندن
آخرين اخبار
خواندنی ها - دیدنی ها
آرشیو
وبگردی
داستان کوتاه
پیامک
روانشناسی
آشپزی
ماشین
بازگشت به بالای صفحه