کد خبر ۳۴۰۲۰
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۶ - ۰۱ بهمن ۱۳۸۶ - 21 January 2008

 فارس-ارزيابي‌هاي خبرگزاري فارس از استان‌هاي مختلف كشور حاكي از آن است كه جبهه دوم خرداد با بسيج نيروهاي خود اقدام به ثبت نام گسترده در170 حوزه انتخابيه كشور از جمله استان آذربايجان غربي نموده است . 
   
اسامي برخي كانديداهاي جبهه دوم خرداد در استان آذربايجان غربي به شرح ذيل مي‌باشند:

*حوزه انتخابيه اروميه

1- مجيد اسم حسيني (مشاركت)
2- عبدالرحمن نقشين (مشاركت)
3- علي ملازاده(مشاركت)
4- اسدالله آقاي لطف عطا (مشاركت- كارگزاران)
5- جوادآقازاده عطاري(كارگزاران)
6- گودرز صادقي هشتجين(مشاركت)
7- رويا محمدزاده حيدرلو (مشاركت- اعتماد ملي)
8- كريم فتاح پور موانه (مشاركت)
9- محمدصادق محسن پور آذري (مشاركت)
10- سراج الدين الهي (مشاركت)
11- مهزاد مهرزاد صدقياني (كارگزاران)
12- حميد ميرجعفري (اعتماد ملي)
13- فريبا بشيري (مشاركت)

*حوزه انتخابيه نقده-اشنويه

1- پرويز محمدي(مشاركت)
2- سعيد ملا اسماعيل پور
3- علي جلالي (مشاركت)
4- امير اشب
5- علي عسگري حسنلويي
6- سيفعلي دلير
7- اسكندر رضايي
8- عبدالله عباس جوان(مشاركت)
9- ايرج سليمانزاده
10- اروج وليزادگان (مشاركت)
11- حسن خليل زاده
12- كريم رحماني
13- اسفنديار سپهري نيا
14- اسمعيل علي ميرزايي (مشاركت)
15- يوسف زرگرزاده
16- محمود روشن بين فر(مشاركت)
17- مرادخان داهيم (مشاركت)
18- بهروز عزيزخاني (كارگزاران)
19- عليرضا محمدنژاد
20- محسن پروين (مشاركت)
21- شهين جمشيدثاني
22- طاهر امامي (كارگزاران)
23- بهمن حريري (مشاركت)
24- عبدالقادر كردي(مشاركت)
25- عبدالرحمن حسيني برزنجي (كارگزاران)
26- مقصود اعظمي (مشاركت)
27- محمدامين فريد

*حوزه انتخابيه مياندوآب و شاهين دژ

1- فريدون سليمي نيا (مشاركت و اعتماد ملي)
2- محمو بابااوغلي (مشاركت)
3- رضا بشارتي (مشاركت)
4- اردشير روغني پاكدل اصل
5- عباس چراغي (مشاركت)
6- يونس حاجي زاده (مشاركت)
7- محمدحسن داودي (مشاركت)
8- محسن راثي (سازمان مجاهدين انقلاب)
9- بيژن عبدالهي (مشاركت)
10- ليلا فارسي قشوني
11- ظفر محمدي (مشاركت)
12- باباعلي محمودزاده
13- حميد مرادي تيزخراب (مشاركت)
14- احمد نعيمي فر(مشاركت)

*حوزه انتخابيه مهاباد

1- جعفر آيين پرست
2- كريم آزاد
3- بابك خوانچه سپهر الدين
4- ابراهيم سلطاني
5- رحيم سلطاني
6- سياوش شيخ آقايي
7- مصطفي صدرالديني
8- مسعود قهرماني
9- سيدمعروف صمدي (مشاركت)
10- عبدالعزيز مولودي
11- سيدرسول نبوي
12- عبدالرحمان وحيد دربندي

*حوزه انتخابيه ماكو-چالدران

1-سيدحبيب اكرمي (مشاركت)
2- بهروز حسن نژاد (كارگزاران)
3- اسلام يادگاري
4- قادر آبخصر(مشاركت)
5- غلامرضا جليل زاده (مشاركت)
6- سيمين درخشان (مشاركت)
7- صفر سليمي
8- ناصر خداياري

*حوزه انتخابيه سلماس

1- علي اكبر آقايي (كارگزاران)
2- فرهاد فائز صدقياني
3- سعيد شعبانلويي
4- علي سليمان قزبحه
5- سلطانعلي محمدي
6- جليل مقبلي
7- علي دادگر
8- سجاد ستاري
9- علي اكبر عسگري (مشاركت-اعتمادملي)

*حوزه انتخابيه پيرانشهر

1-محمدعلي پرتوي
2- محمود محمودپور (مشاركت)
3- حاصل داسه (مشاركت)
4- صلاح قاسمياني (مشاركت)
5- ابوبكرقادري
6- محمد خضري
7- معروف خليلي
8- محمد شريف زاده
9- ابوبكر معروف زاده

*حوزه انتخابيه بوكان

1- رحيم حسن زاده(مشاركت)
2- ابراهيم فتاحيان (اعتمادملي)
3- محمدقيم عثماني (مشاركت)
4- حسين عبداللهيان (مشاركت)
5- رشيد ميرحامي (مشاركت)
6- حسن برزگر (مشاركت)
7- رشيد احمدوش (مشاركت)
8- احمد محمودي (مشاركت)
9- احمد حله (مشاركت)
10- رحمان نامجو (مشاركت)
11- سعديه خرقه‌پوش (مشاركت)

*حوزه انتخابيه خوي

1- يعقوب كريمي (مشاركت)
2- كامل عابدين زاده(مشاركت- اعتماد ملي)
3- عليرضا رادفر (مشاركت- اعتماد ملي)
4- مؤيد حسيني صدر (مشاركت)
5- حيدر موسي پور (مشاركت)
6- ميرسجاد موسوي (مشاركت)
7- اسماعيل باوقار (مشاركت- اعتماد ملي)
8- اژدر طالبي (مشاركت- اعتماد ملي)
9- عباس خليلي (مشاركت)

 

ارسال به تلگرام
ارسال به دوستان
تلگرام عصر ایران
پربازدید ها
علم و فناوری