کد خبر ۴۱۵۴۶۴
تاریخ انتشار: ۰۷:۵۲ - ۱۴ شهريور ۱۳۹۴ - 05 September 2015
اسامی نامزدهای فیلم مستند هفدهمین جشن سینمای ایران اعلام شد.
روابط عمومی هفدهمین جشن خانه سینما اعلام کرد هیات داوران بخش مستند پس از بازبینی و ارزیابی فنی، هنری و حرفه ای و پس از جمع آوری و شمارش آرا، نتایج زیر را برای دریافت تندیس و دیپلم افتخار هفدهمین جشن خانه سینما  اعلام کرد:

*نامزدهای بهترین تهیه کنندگی فیلم کوتاه مستند

۱-  بافندگان خیال به تهیه کنندگی محمد صادق جعفری

۲-   خون بازی به تهیه کنندگی  مصطفی شیری

۳-   زخم به تهیه کنندگی علی شاهیده

*نامزدهای بهترین کارگردانی فیلم کوتاه مستند

۱-   محمد صادق جعفری برای فیلم بافندگان خیال                     

۲-   مصطفی شیری برای فیلم خون بازی                 

۳-   مهدی موسوی برای فیلم  زخم

*نامزدهای بهترین تهیه کنندگی فیلم نیمه بلند مستند

۱-   با زبان خاموش  به تهیه کنندگی منوچهر مشیری

۲-   دَمِ صبح  به تهیه کنندگی  محسن استادعلی- نسرین عبدی

۳-   سیاهان جنوب  به تهیه کنندگی  فرهاد ورهرام

۴-   عروسک­ها نمی دانند به تهیه کنندگی نوا رضوانی

*نامزدهای بهترین کارگردان فیلم نیمه بلند مستند

۱-   منوچهر مشیری برای فیلم با زبان خاموش  

۲-   محسن استادعلی برای فیلم دَمِ صبح                   

۳-   فرهاد ورهرام برای فیلم سیاهان جنوب

۴-   نوا رضوانی برای فیلم عروسک­ها نمی­دانند               

*نامزدهای بهترین تهیه کنندگی فیلم بلند مستند

۱-   آتلان به تهیه کنندگی معین کریم‌­الدینی

۲-   اهالی خیابان یک طرفه به تهیه کنندگی مهدی باقری

۳-   چنارستان به تهیه کنندگی هادی آفریده

۴-   زِمناکو به تهیه کنندگی محمد شکیبانیا

۵-   من می­خوام شاه بشم به تهیه کنندگی سحر رضوی ابراهیمی     

*نامزدهای بهترین کارگردان فیلم بلند مستند

۱-   معین کریم‌­الدینی برای فیلم آتلان             

۲-   مهدی باقری برای فیلم اهالی خیابان یکطرفه               

۳-   هادی آفریده برای فیلم چنارستان       

۴-   مهدی قربان­پور برای فیلم زِمناکو           

۵-   مهدی گنجی برای فیلم من می­خوام شاه بشم     

*نامزدهای بهترین پژوهش

۱-   معین کریم ­الدینی- فاطمه سرافراز  برای فیلم آتلان

۲-   هادی آفریده برای فیلم چنارستان       

۳-   آرش اسحاقی برای فیلم خرابات

۴-   محسن استادعلی برای فیلم دَمِ صبح

۵-   مهدی قربان­پور برای فیلم زِمناکو           

*نامزدهای بهترین فیلمبرداری

۱-   سامان لطفیان برای فیلم  آتلان

۲-   محمدرضا تیموری برای فیلم اهالی خیابان یکطرفه

۳-   دلاور دوستانیان برای فیلم زندگی پنهان

۴-   محمدرضا تیموری برای فیلم  سیاهان جنوب

۵-   مهدی گنجی برای فیلم من می خوام شاه بشم

*نامزدهای بهترین تدوین

۱-   معین کریم‌­الدینی برای فیلم آتلان

۲-   مهدی باقری- فرحناز شریفی برای فیلم اهالی خیابان یکطرفه

۳-   بابک حیدری برای فیلم دَمِ صبح

۴-   ارسلان امیری برای فیلم  زِمناکو

۵-   اسماعیل منصف برای فیلم  من می­خوام شاه بشم

*نامزدهای بهترین صدا

۱-   طاهر پیشوایی- مهرداد جلوخانی برای فیلم آتلان

۲-   حسن شبانکاره- مهرشاد ملکوتی برای فیلم اهالی خیابان یکطرفه     

۳-   حسن شبانکاره- مهرشاد ملکوتی برای فیلم چنارستان

۴-    هادی ساعد محکم- کیومرث سبحانی   برای فیلم زِمناکو

۵-   مهدی گنجی- حسن مهدوی- رضا گدازگر برای فیلم من می­خوام شاه بشم

*نامزدهای بهترین موسیقی

۱-   آریا عظیمی­ نژاد برای فیلم  آتلان

۲-   حسین فاضل برای فیلم  پسر حاج علی

۳-   محمدرضا علیقلی برای فیلم سیاهان جنوب

۴-   میلاد موحدی برای فیلم فلک ناز

۵-   شعیب کمین­ پور- امین بهروز ­زاده برای فیلم من می­خوام شاه بشم

مطالب مرتبط
ارسال به تلگرام
ارسال به دوستان
تلگرام عصر ایران
پربازدید ها
علم و فناوری