کد خبر ۵۹۶۴۷۰
تاریخ انتشار: ۲۱:۵۸ - ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ - 03 March 2018
با توجه به سوابق نامزدها، نحوه انتخاب آکادمی و نظرات منتقدین جهانی بیشتر شانس نامزدهای امسال را در بخش‌های اصلی معرفی کرده ایم.

عصر ایران، کمتر از 36 ساعت به اهدای جوایز، در همه‌ی دنیای سینما، صحبت درباره‌ی یک مراسم در مکانی به خصوص است. اسکار 2018 که به عنوان نودمین دوره‌ی این مراسم سالانه‌ی جوایز آکادمی علوم و هنرهای سینما، روز یکشنبه ۴ مارس ۲۰۱۸ میلادی در دالبی تئاتر هالیوود (لس آنجلس)، راس ساعت ۵:۳۰ بعدظهر به وقت پی.اس. تی (مطابق دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۵:۰۰ صبح به وقت ایران) برگزار خواهد شد.

به همین مناسبت بازار پیش بینی جوایز داغ است، گروه سینمایی "عصر ایران" هم با توجه به سوابق نامزدها، نحوه انتخاب آکادمی و نظرات منتقدین جهانی بیشتر شانس نامزدهای امسال را در بخش‌های اصلی معرفی کرده است، فقط با ذکر این مهم که امکان دارد بعد از اعلام رسمی جوایز، تمام این پیش بینی‌ها غلط از آب درآید. 

کمتر از 36 ساعت، پیش بینی برندگان اصلی
بهترین فیلم خارجی زبان:

فیلم A Fantastic Woman از کشور شیلی

فیلم The Insult از کشور لبنان

فیلم Loveless از کشور روسیه

فیلم On Body and Soul از کشور مجارستان

فیلم The Square از کشور سوئد

برنده احتمالی: فیلم The Insult از کشور لبنان

کمتر از 36 ساعت، پیش بینی برندگان اصلی
بهترین انیمیشن بلند:

انیمیشن The Boss Baby

انیمیشن The Breadwinner

انیمیشن Coco

انیمیشن Ferdinand

انیمیشن Loving Vincent

برنده احتمالی: انیمیشن Coco

کمتر از 36 ساعت، پیش بینی برندگان اصلی
بهترین فیلمنامه غیر اقتباسی(اوریجینال):

فیلم The Big Sick

فیلم Get Out

فیلم Lady Bird

فیلم The Shape of Water

فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

برنده احتمالی: فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (سه بیلبورد خارج از ابینگ،میزوری)

کمتر از 36 ساعت، پیش بینی برندگان اصلی

بهترین فیلمنامه اقتباسی:

فیلم Call Me By Your Name

فیلم The Disaster Artist

فیلم Logan

فیلم Molly’s Game

فیلم Mudbound

برنده احتمالی:  فیلم Call Me By Your Name (مرا به نام خودت صدا کن)

کمتر از 36 ساعت، پیش بینی برندگان اصلی

بهترین بازیگر نقش مکمل زن:

مری جی بیلگ برای فیلم Mudbound

آلیسون جنی برای فیلم I, Tonya

لزلی مانویل برای فیلم Phantom Thread

لوری متکالف برای فیلم Lady Bird

اکتاویا اسپنسر برای فیلم The Shape of Water

برنده احتمالی: آلیسون جنی برای فیلم I, Tonya

کمتر از 36 ساعت، پیش بینی برندگان اصلی

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد:

ویلیام دفو برای فیلم The Florida Project

وودی هارلسون برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

ریچارد جنکینز برای فیلم The Shape of Water

کریستوفر پلامر برای فیلم All the Money in the World

سم راکول برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

برنده احتمالی: سم راکول برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

کمتر از 36 ساعت، پیش بینی برندگان اصلی

بهترین بازیگر نقش اصلی زن:

سالی هاوکینز برای فیلم The Shape of Water

فرانسیس مک دورماند برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

مارگو رابی برای فیلم  I, Tonya

سیرشا رونان برای فیلم Lady Bird

مریل استریپ برای فیلم The Post

برنده احتمالی: فرانسیس مک دورماند برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

کمتر از 36 ساعت، پیش بینی برندگان اصلی

بهترین بازیگر نقش اصلی مرد:

تیموتی شلمی برای فیلم Call Me By Your Name

دنیل دی لوییس برای فیلم Phantom Thread

دنیل کالویا برای فیلم Get Out

گری اولدمن برای فیلم Darkest Hour

دنزل واشنگتن برای فیلم Roman J. Israel, Esq

برنده احتمالی: گری اولدمن برای فیلم Darkest Hour

کمتر از 36 ساعت، پیش بینی برندگان اصلی

بهترین کارگردانی:

پل توماس اندرسن برای فیلم Phantom Thread

گیرمو دل تورو برای فیلم The Shape of Water

گرتا گرویگ برای فیلم Lady Bird

کریستوفر نولان برای فیلم Dunkirk

جردن پیل برای فیلم Get Out

برنده احتمالی: گیرمو دل تورو برای فیلم The Shape of Water

کمتر از 36 ساعت، پیش بینی برندگان اصلی

بهترین فیلم:

فیلم Call Me by Your Name

فیلم Darkest Hour

فیلم Dunkirk

فیلم Get Out

فیلم Lady Bird

فیلم Phantom Thread

فیلم The Post

فیلم The Shape of Water

فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

برنده احتمالی: فیلم The Shape of Water(شکل آب)

کمتر از 36 ساعت، پیش بینی برندگان اصلی

 

 

مطالب مرتبط
ارسال به تلگرام
ارسال به دوستان
تلگرام عصر ایران
پربازدید ها
علم و فناوری