عصر ایران
کد خبر: ۲۷۸۹۳
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۵:۴۴ - ۰۴ آبان ۱۳۸۶ - 26 October 2007
طي روزهاي گذشته درپي انتشار فيلم اين جنايت و خبر آن در ورامين و بخشهاي تابعه ، برخي شهروندان قرچكي اقدام به ضرب و شتم اتباع افغان در اين مناطق كردند .

انتشار فيلم تجاوز به عنف چند تبعه افغان به يك دختر ايراني در ورامين، موجب خشم عمومي مردم اين شهر شده است.
به گزارش «جهان»، انتشار اين فيلم كه صحنه تجاوز شش مرد افغان به يك دختر حدود 18 ساله ايراني و التماس اين دختر براي خودداري از تجاوز به او را نشان مي دهد موجب خشم عمومي مردم اين منطقه شده است .

پخش اين شايعه كه جنايت ياد شده در شهر قرچك از توابع ورامين رخ داده و اين دختر نيز از اهالي اين منطقه بوده، موجب خشم بيشتر شهروندان وراميني از اتباع افغان ساكن در اين شهرستان شده است .

اغلب افرادي كه اين فيلم 90 ثانيه اي را در گوشي هاي همراه خود ديده يا درمورد آن شنيده اند ، خواستار مجازات متجاوزان توسط مردم شده اند .

طي روزهاي گذشته درپي انتشار فيلم اين جنايت و خبر آن در ورامين و بخشهاي تابعه ، برخي شهروندان قرچكي اقدام به ضرب و شتم اتباع افغان در اين مناطق كردند .

بخشدار قرچك در اين باره گفت : انتشار خبر مربوط به تجاوز چند تبعه افغان به يك دختر ايراني در شهر قرچك كه در روزهاي اخير فيلم آن از طريق تلفن‌هاي همراه بين شهروندان وراميني بلوتوث شده است ، صحت ندارد .

عين الله تاجيك افزود، با دريافت اين خبر، كميته اي در بخشداري با مشاركت نيروي انتظامي و دستگاه قضايي تشكيل و علل انتشار اين شايعه بررسي شد .

وي اظهار داشت: با بررسي هاي به عمل آمده مشخص شد كه اين جنايت در يكي از شهرهاي استان خراسان شمالي روي داده و برخي از افراد متجاوز نيز دستگير شدند .

اين درحالي است كه با وجود دستگيري عاملان اين جنايت در خراسان شمالي و رسيدگي به اتهامات مجرمان، اين فيلم مورد سوء استفاده برخي افراد براي متشنج كردن ورامين قرار گرفته است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
Bookmark and Share
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۵۱
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۴۸ - ۱۳۸۶/۰۸/۱۶
12
115
چرا بايد افغان ها قابل كنترل نباشند و آنها بايد داراي كد شناسايي باشند تا در صورت بروز همچين فاجعه اي بتوان سريعاً آنها را پيدا كرد- چرا بايد احساسات مردم ما جريحه دار بشه
نام:
ایمیل:
* نظر: