عصر ایران
کد خبر: ۲۹۴۶۴
تاریخ انتشار: ۰۹:۰۰ - ۳۰ آبان ۱۳۸۶ - 21 November 2007
جمعي از نمايندگان مجلس نيز به دنبال اين پروژه هستند و سعي دارند زمينه حضور حدادعادل در انتخابات رياست جمهوري دوره دهم را فراهم آورند.

عصر ایران - يك نماينده مجلس گفت: تلاش هايی كه از مدت ها پيش براي آماده كردن زمينه حضور غلامعلي حدادعادل رييس مجلس شوراي اسلامي براي حضور در انتخابات دوره دهم رياست جمهوري آغاز شده بود به تازگي شكل تازه اي به خود گرفته است.

وي در گفت و گو با خبرنگار عصر ايران(asriran.com) افزود: به تازگي جمعي از فعالان سياسي به دنبال اين پروژه هستند و توجيهات لازم را براي متقاعد كردن حدادعادل تدوين مي كنند.

حدادعادل پيش از اين اعلام كرده بود كه قصد ندارد در انتخابات رياست جمهوري شركت كند و اگر قرار باشد خدمتي انجام دهد در همين جايگاه رياست مجلس نيز مقدور است.

به گفته اين نماينده مجلس اخيرا جمعي از نمايندگان متنفذ و تاثيرگذار مجلس نيز به دنبال اين پروژه هستند و در داخل و خارج از مجلس سعي دارند زمينه حضور آقاي حدادعادل در انتخابات رياست جمهوري دوره دهم را فراهم آورند.

چندي پيش نيز اعلام شده بود كه جبهه متحد اصولگرايي از حدادعادل تعهدي را اخذ كرده كه در قبال عدم شركت در انتخابات رياست جمهوري وي را در فهرست نهايي اصولگرايان قرار خواهد داد اما حدادعادل به طور قاطع اين مساله را رد كرد و گفت كه تعهدي به هيچ كس نداده است.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
Bookmark and Share
نام:
ایمیل:
* نظر: