عصر ایران
نیازمندیها
عینک دید در شب و آفتابی
از اولين كساني باشيد كه اين عينك را امتحان مي كنند!
کد خبر: ۳۰۴۶۹
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۸۶ - ۱۳:۲۸
در اين آگهي ادعا شده است فعاليت هاي اين كافي شاپ باعث "اشاعه فحشاء،‌ جريحه دار نمودن عفت عمومي وسد معبر و مزاحمت براي نواميس مردم " شده است.

عصر ايران - روزنامه يالثارات الحسين ارگان انصار حزب الله در شماره امروز چهارشنبه خود آگهي را با عنوان "مومنين منطقه ديباجي جنوبي " تهران منتشر كرد كه درآن اعلام شده است كه در اعتراض به فعاليت هاي كافي شاپ "" كافه فنجون"  تجمع اعتراض آميزي برپا خواهد شد.

به گزارش عصر ايران (
asriran.com) در اين آگهي ادعا شده است فعاليت هاي اين كافي شاپ باعث "اشاعه فحشاء،‌ جريحه دار نمودن عفت عمومي وسد معبر و مزاحمت براي نواميس مردم " شده است.

اين تجمع نيز قرار است روز پنجشنبه هفته جاري و بعد از نماز مغرب و عشاء درمقابل كافه فنجون در ديباجي جنوبي برگزار شود.

اين آگهي در حالي منتشر شده است كه صادر كننده آگهي مشخص نيست و مجوزی هم برای برپایی این تجمع ، صادر نشده است.

پلیس: برخورد می کنیم

در همین حال سرهنگ احمدی رئیس مرکز اطلاع رسانی نیروی انتظامی در گفت و گو با خبرنگار عصر ایران درباره برگزاری تجمعی اعتراض آمیز در مقابل کافی شاپ فنجون واقع در منطقه دیباجی جنوبی تهران اظهار داشت: معترضان اگر دلایل مستندی داشته باشند می توانند مستندات خود را به نیروی انتظامی ارائه دهند که نیروی انتظامی هم  پس از بررسی در صورت تائید این موارد در مدت زمان حداکثر 24 ساعت نسبت  به پلمپ این مرکز خدماتی اقدام کرد.

این مقام نیروی انتظامی اضافه کرد: اگر قرار باشد هر فردی بر اساس تشخیص و تصمیم گیری خود در مکانی تجمع اعتراض آمیزی را برگزار کنند بی نظمی در جامعه به وجود می آید، این وضعیت مناسبی نیست و ما برخورد می کنیم.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
Bookmark and Share
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: