عصر ایران
نیازمندیها
فروش یک سایت
برای مشاهده جزئیات کلیک کنید
کد خبر: ۳۳۳۲۴
تعداد نظرات: ۱۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۸۶ - ۲۳:۱۳
با ثبت نام هزاران کاندیدا برای شرکت در رقابت های انتخاباتی، آنچه بیش از هر چیزی جلب توجه می کند ، حضور چهره های سرشناس ملی و منطقه ای در این دوره از انتخابات است.

استان اردبيل
«اردبيل ، نمين و نير»
1.ولي آذروش (نماينده فعلي مجلس ، اصلاح طلب)
2علی محمد غریبانی(اصلاح طلبان)
.3.جواد صبور (فرماندار مستعفي اردبيل.اصولگرا)
4.ودود محمدي (بخشدار مستعفي سرعين)
5.بابانژاد (بخشدار مستعفي شهر نير)
6.سید مهدی جوادی (اعتماد ملی)
7.ابراهيم محمدي خلفلو (مدير کل مستعفي تعزيرات حکومت استان )
8.قاسم محمدي(مشاور مدير عامل بانک کشاورزي ، منفرد)
9.نورالدین پيرموذن (نماینده فعلی مجلس.فراکسیون اقلیت)
10.حسن نوعي اقدم ( نماينده فعلي مجلس ، جبهه متحد)
11.مالک رضايي
12.مهنازآذرنیا (اعتماد ملی)
13.کمال الدین پيرموذن(شهردار سابق،اصلاح طلبان)

«خلخال و کوثر»
1.سيد غني نظري(معاون فرهنگي مستعفي اداره کل ارشاد استان ، منفرد)
2.مهرانگيز مروتي (نماينده فعلي مجلس)
3.عزيزي(مديرکل سابق هلال احمر استان ، اصولگرا)
4.داداشی (اعتماد ملی)
5.سید حامد مدنی(فرماندار سابق نقده)

«گرمي و دشت مغان»
1.ولي اسماعيلي(اصولگرا)
2.ناصر نصيري(نماينده فعلي مجلس ،کانديداي اصلاح طلبان)
3.حسن نيکنام (بازنشسته سپاه ، اصولگرا)
4.میر قسمت موسوی

«پارس آباد ، بيله سوار»
1.سليمان فهيمي گيگلو (نماينده فعلي مجلس)
2.حبیب برومند

«مشکين شهر»
1.ولي ملکي (نماينده فعلي مجلس)
2.سليمان وظيفه(بازنشسته سپاه ، جبهه متحد)
3.خلیل آقایی (اعتماد ملی)

استان آذربايجان شرقي
«تبريز ، اسکو و آذر شهر »
1.اکبر اعلمي ( نماينده فعلي مجلس)
2.رضا عبادي (رييس سازمان ميراث فرهنگي استان ، جبهه دوم خرداد)
3.محمدعلي سبحان اللهي (استاندار سابق آذربايجان شرقي ، جبهه دوم خرداد)
4.فریدون درويش زاده (معاون وزير مسکن و شهرسازي دولت خاتمي ، جبهه دوم خرداد)
5.دکتر متفکر آزاد (رييس دانشگاه تربيت معلم آذربايجان ، اصولگرا)
6.غلامرضا شافعي ( وزير صنايع دولت خاتمي ، جبهه دوم خرداد)
7.رسول جليل زاده ( نماينده ولي فقيه در سپاه استان )
8.رضا رحماني (نماينده فعلي مجلس)
9.کريم عابدي ( معاون سابق سياسي - امنيتي استانداري آذربايجان، مشارکت)
10.عشرت شايق ( نماينده فعلي مجلس )
11.سرهنگ برپور (فرمانده سابق سپاه تبريز ، کانديداي جبهه متحد)
12.محمد حسين فرهنگي ( نماينده فعلي مجلس ، جبهه متحد)
13.سيد محمدرضا ميرتاج الديني ( نماينده فعلي مجلس ، جبهه متحد )
14.سيد وحيد پيمان (روزنامه نگار)
15.مجيد باقرپور ( مديرعامل مستعفي بانک ملت استان )
16.حجه الاسلام حميد صبري
17.دکتر لواساني ( عضو شوراي شهر تبريز)
18.ايوب بني نصرت(قهرمان ملي کشتي )
19.دکتر منادي (دانشگاهي)
20.شکور اکبر نژاد(رئیس شورای شهر دوم تبریز )
21.پرویزی (پزشک)
22.جبارزاده (نماینده فعلی مجلس)
23.دکتر نجفی(معاون مستعفی آموزش و پرورش )

«مراغه و عجب شير»
1.سيد مصطفي سيد هاشمي(نماينده فعلي مجلس)
2.مهدي دواتگري (قاضي ، اصولگرا)
3.علي باقر پورآذريان (وکيل دادگستري)
4.رضا قنادي(وکيل دادگستري)
5.حميدي(مدير اداره راه استان)
6.مهندس سلام الله زاده ( حامیان دولت)
7.مهندس فیاضی(جبهه دوم خرداد)
8.مهندس خباره ( اصولگرا)
9.خانم نازلیان ( حزب همبستگی)

«ميانه»
1.سيد حسين هاشمي(نماينده فعلي مجلس)
2.سيد بهلول حسيني(نماينده فعلي مجلس)
3.دکتر فرمند (معاون پارلماني سابق دانشگاه آزاد)
4.مهندس حاج اصغري
5.مهدي اسماعيلي (دبير آموزش و پرورش ،اصولگرا)
6.حجه الاسلام نور محمدي(رئيس دادگستري هشترو د ، اصولگرا)
7.عارفي(قائم مقام سابق مخابرات استان)
8.دکتر محمد علی مددي (رئیس شورای شهر ، منفرد)

«شبستر»
1.فیروز پور محمد (عضو شوراي شهر صوفيان ، اصولگرا)
2.کريم غياثي مرادي(نماينده فعلي مجلس)
3.علي سروش(بازنشسته کادر علمی ارتش)
4.دکتر لک(رئيس سابق دانشگاه آزاد شبستر)
5.مهندس صدیق (مدیر کل راه و ترابری استان تهران)
6.نصیبی(مدیر حراست پتروشیمی تبریز ، حامیان دولت)
7.دکتر حسن زاده(پزشک)
8.جمشیدصفلو(بخشدار سابق بستان آباد ، کاندیدای ادوار گذشته)
9.محمدی(کارشناس اداره کشاورزی ارومیه ، کاندیدای ادوار گذشته)
10.علیرضا کریمی(بخشدار سابق تیکمه داش ، اصلاح طلب)
11.بلال دهقان ( دبیر ، اصولگرا)
12.مطهری کوزه کنان (رئیس ستاد انتخاباتی احمدی نژاد در شبستر ، حامیان دولت)
13.خیرالله عسگر پور(مدیر حراست دانشگاه ازاد شبستر، اصولگرا)
14.دکتر وحدانی (کاندیدای ادوار گذشته مجلس)
15.- عطاالله هاشمی (عضوشورای مرکزی خانه کشاورز ایران ، اصلاح طلب)
16.دکتربناه بور (کاندیدای ادوار گذشته مجلس)
17.علیلو (کاندیدای ادوار گذشته مجلس)
18.رسول واعظ (رییس کمیته امداد)
19.امیر مصباحی شبستری (معاون جهاد کشاورزی شهرستان وعضو شورای شبستر)
20.دکترامین نوروزی (عضو شورای شبستر)
21.مهندس عدلی (کارشناس بنیاد مسکن شبستر)
22.دکتر امین لو (نماینده اسبق شهرستان مدیرکل درمان وزارت بهداشت)
23.دکتر محمد مجتهد شبستری 
24.مرتضی آهنگر
25.داوود نبی محمدی (دبیر)
26.محمد سلطانی (رئیس سابق بانک ملی صوفیان)
27.رحمان ارشدی (فرماندار سابق اسکو )
28.دکتر صاحبی (رئیس دانشگاه آزاد واحد صوفیان ، کاندیدای ادوار گذشته )


«هشترودو چاراویماق»
1.غفار اسماعیلی(نماینده فعلی مجلس، جبهه متحد)
2.دکتر اکبر صادقی(دانشگاهی ، حامیان دولت)
3.محبوب حضرتی (اعتماد ملی)
4.وحید محمودی
5.شیری7.عبداللهی
6.موحدی
7.لطف الله پور

«کلیبر »
1.ارسلان فتحی پور (نماینده فعلی مجلس، اصولگرا)
2.مهندس مرتضی اکبرپور (معاون ستاد حوادث غیر مترقبه وزارت کشور، اصولگرا)
3.قلیزاده ( نماینده دوره ششم مجلس)

«اهر»
1.مهندس عباس فلاح(سرتیپ سپاه.استاد دانشگاه. اصولگرا)
 2.مهندس خواجه ای (استاد دانشگاه)
 3.معماری (نماینده 3 دوره مجلس)
 4.ولی الله دینی (نماینده فعلی)
استان آذربايجان غربي
« اروميه »
1.رضا محبوبي(مدير کل سابق در استانداري آذربايجان غربي ، اصولگرايان )
2. بيت الله جعفري (نماينده ادوار قبلي مجلس ، اصولگرايان) 
3. جواد جهانگيرزاده ( نماينده فعلي مجلس)
4.فرامرز فتح نژاد ( مسئول سابق دفتر حفاظت منافع ايران در آمريکا ، اصولگرايان)
5.محمد صادق فتح اللهي (عضو سابق شوراي شهر ، اصولگرايان)
6.اسدالله لطف عطا (مدير کل سابق اوقاف ، فرماندار اسبق اروميه ، اصلاح طلبان)
7.ملارضا عبدالله زاده (روحاني اهل سنت)
8.راضيه پور حيدر (مسئول حوزه عليميه خواهران اروميه ، اصولگرايان)
9.شهربانو امامي (نماينده دوره هاي پنجم و ششم مجلس ، کانديداي اصلاح طلبان )
10.عباس خورشيدي (معاون سابق سياسي و امنيتي استاندار آذربايجان غربي ، کانديد اصلاح طلبان)
11.جواد آقا زاده (رئيس سابق دانشگاه علوم پزشکي آذربايجان غربي )
12. عبد الرحمان نقشين ( رئيس سابق آموزش و پرورش شهرستان)
13.سيد ذاکر(قاضي ، اصولگرايان )
14.محمد علي آقايي ( رييس سابق همياري شهرداري هاي آذربايجان غربي ، اصولگرايان )
15.مجيد اسم حسيني ( معاون دانشکده علوم دانشگاه اروميه ، اصلاح طلبان )
16.خانم مدرسي ( استاد دانشگاه ، اصلاح طلبان )
17.عادل ناصري ( معاون فرمانداري اشنويه )
18.سراج الدين الهي ( وکيل)

«میاندوآب»
1.جهانبخش محبی نیا(نماینده فعلی مجلس)
2.اسدالله تابع(نماینده فعلی مجلس)
3.محسن راثی (نماینده ادوار گذشته ، اصلاح طلب)

استان اصفهان
«اصفهان»
1.حميد رضا فولادگر (نماينده فعلي مجلس ، حاميان دولت)
2.حسن کامران دستجردي (نماينده فعلي مجلس ، منفرد)
3.حجه الاسلام صالحيان (رئيس دفتر نمايندگي شوراي سياست گذاري ائمه جمعه ، جبهه متحد)
4.خانم سلیحی (اصولگرا)
5.مدنيان (رئيس سابق آموزش و پرورش استان ، جبهه دوم خرداد)
6.خانم پیشگاهی فرد (اعتدال و توسعه)
7.محمد تقي رهبر(نماينده فعلي مجلس ، حاميان دولت)
8.مبلغ(معاون سياسي وزارت کشور دولت قبل ، جبهه دوم خرداد)
9.حجتي ( مدير کل سابق جهاد کشاورزي ، مشارکت)
10.مقتدايي(مجري شبکه تلويزيوني اصفهان ، حاميان دولت)
11.حسین آذين(معاون مستعفي سياسي امنيتي استانداري ، حاميان دولت)
12. سيد مهدي ابطحي(رئيس ح.زه هاي علميه منطقه 4 کشور، جبهه متحد)
13.دکتر نصر اصفهاني ( دانشگاهي ، پيروان خط امام و رهبري )
14.تاج الدين (جبهه دوم خرداد)
15.خانم مصوري منش(نماينده دوره ششم مجلس ، مشارکت)
16..علي نصر اصفهاني(پاسدار بازنشسته ، حاميان دولت)
17.کريم شهرزاد(نماينده ادوار گذشته مجلس)
18.حسين استکي(نماينده فعلي مجلس)
19.خانم اخوان بيطرف(نماينده فعلي مجلس)
20.ملک پور (جبهه دوم خرداد)
21. سيد محمود تاجزاده (دبير کميسيون فرهنگي ، منفرد)
22.نوارچيان (بازنشسته سپاه ، اصولگرا)
23.شريعتي (دانشگاهي ، مشارکت)
24.دکتر تقی انصاری (بازنشسته سپاه)
25.سید محمود حسینی(استاندار سابق ، مشارکت)

«نطنز و قمصر»
1. قدرت الله عليزاده
2.مسعود کريمپور
3.علي باغبانيان (نماينده فعلي)
4.کوروش رادفر ( کانديداي اصلاح طلبان)
5.حسين خادمي (کارمند فعلي مجلس ، اعتماد ملي)

«برخوار و ميمه»
1.سيد محمود حسيني دولت آبادي ( نماينده فعلي ، حاميان دولت)
2.ابوالفضل عرب زاده (دانشگاهی، اصولگرا)
3.محمدرضا ناصري (اصولگرايان)
4.محمدي(نماينده ادوار گذشته مجلس ، جبهه دوم خرداد)
5. مهدي ناصري(داماد آقاي شوشتری )
6.غضنفری(فرماندار سابق ، جبهه دوم خرداد)
7.عباس بابایی ( معاون سابق آموزش و پرورش ، اصولگرا)
8.رضاعلی نوروزی(رایحه خوش خدمت)

«خميني شهر»
1.سيد محمود ابطحي(نماينده فعلي مجلس)
2.مهندس خدايي(جبهه دوم خرداد)
3.جواد ابطحي (رئيس سابق هئيت نظارت شوراي نگهبان)
4.حجه الاسلام موسوي(عضو سابق شوراي شهر، اصولگرا)
5.مصطفي ميردامادي(برادر امام جمعه ، جبهه دوم خرداد)

«شهرضا و سميرم سفلي»
1خدادی(عضو پیشین شورای شهر)
2.عوض حيدر پور شهرضايي(نماينده فعلي مجلس)
3.رمضانپور(نماينده دوره ششم مجلس شوراي اسلامي)
4.علیرضا سلطانی(دانشگاهی)
5.کمیل طیبی (دانشگاهی)

«سميرم»
1.علي افشاري(نماينده فعلي مجلس)
2.جعفري(کانديداي ادوار گذشته مجلس ، اصولگرا)

«لنجان»
1.علي محمد نمازي(مدير آموزش و پرورش ، اصلاح طلبان)
2. بهرامي(مدير کل مستعفي سياسي امنيتي استانداري ، حاميان دولت )

«مبارکه»
1.سيد محمد جعفر سادات موسوي (نماينده فعلي مجلس)
2.بهرامي(نماينده ادوار گذشته ، اصلاح طلبان)
3.کاظم یزدانی (اصولگرا،دانشگاهی)

«گلپايگان و خوانسار »
1.منصور ياوري (نماينده فعلي مجلس)
2.سميعيان(جانشين سابق فرماندهي سپاه استان)
3.حجه الاسلام نکونام(مشاور عالی قوه قضاییه)

«فريدن و فريدون شهر»
1.بهمن محمدي(نماينده فعلي مجلس)
2.ناصري(پاسدار بازنشسته ، حاميان دولت)
3. کيان ارثي(نماينده ادوار گذشته مجلس از فريدن ، اعتماد ملي)
4.شریعتی (فرماندار سابق فریدن ، جبهه دوم خرداد)
5.علیرضا یزدانی (مدیر کمیته امداد ، اصولگرا)

«فلاورجان»
1.حبيب الله اسماعيل زاده (نماينده فعلي مجلس)
2.بهرامي(مدير کل مستعفي سياسي امنيتي استان)
3.حجه الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی

«نائين»
1.حسين حسني(نماينده فعلي مجلس)
2.مهندس شايسته
3.رضوي(نماينده ادوار گذشته ، جبه دوم خرداد)

«کاشان»
1.اصغر گرانمايه پور(نماينده فعلي مجلس)
2.دکتر توفيقي(کانديداي اصلاح طلبان)
3.دکتر زارع (رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان)
4.حسن فدایی

«اردستان»
1.سید مصطفی طباطبایی (نماینده فعلی مجلس)

استان ایلام
«ایلام»
1.فریدون همتی (نماینده غعلی مجلس، اصولگرا)
2.دکتر قنبری ( نماینده فعلی مجلس، اصلاح طلب)
3.علی عسگر احمدی (مدیر کل سابق آموزش و پرورش )
4.علی اکبر بسطامی (مدیر کل مستعفی کمیته امداد )
5.یزدان بخش شریفی(مدیر کل اجتماعی مستعفی استانداری، حامیان دولت)
6.علی حسین باباییان (معاون مستعفی آموزش و پرورش شیروان و چرداول، اصولگرا)


استان بوشهر
«بوشهر وگناوه و ديلم»
1.اسماعيل تبادار ( استاندار سابق بوشهر ، کانديداي جريان اصلاحات )
2.قائد زاده (فرماندار سابق بوشهر ، کانديداي جريان اصلاحات)
3.دشتي زاده
4.شکرالله عطارزاده ( نماينده فعلي مجلس ، حاميان دولت )
5.جميري( مسئول سابق هيئت نظارت استان )
6.جمهيري ( معاون سازمان مديريت و برنامه ريزي استان )
7.يونس خسروواني

«دشتستان »
1. سيد عبد المجيد شجاع ( نماينده فعلي مجلس)
2.جوانشير کدخداپور(اصلاح طلبان)
3. حشمت الله جعفري
4.محمد قلعه گلابي
5.اپوب پاپري ( شهردار سابق برازجان )
6.مهدي يوسفي ( دانشگاهي )
7.محمد رضا ايرج زاده ( رييس آموزشکده فني و حرفه اي در بوشهر )
8.غلامرضا اسکندري (رييس سابق بانک سپه استان ، جبهه متحد )

«دشتي و تنگستان »
1.علوي نژاد ( مدير کل مستعفي توسعه منابع انساني وزارت کشور )
2.سيد محمد مهدي پور فاطمي ( نماينده فعلي مجلس )
3.عبدالصمد دولاح (حاميان دولت )
4.حجت الاسلام نمازي (عضو خبرگان رهبري ، حاميان دولت )
5.ماشاالله حيدر زاده ( دبير حزب همبستگي )
6.زماني (کانديد اصلاح طلبان )
7. شهرياري ( معاون سابق وزير امور اقتصادي و دارايي ، جبهه متحد )
8. دکتر غلامرضا نادری زاده

«دير و کنگان»
1.عبدالحسين اکسير ( فرمانده سابق دشتستان ، کانديداي اصلاح طلبان )
2.حسين کنگاني (کانديداي اصلاح طليان)
3.قيصر صالحي(نماينده فعلي مجلس)
4.اسدالله علمداري
5.عبدالله حاجياني (نماينده دوره ششم مجلس)
6.علي کرمي(کانديداي اصلاح طليان)
7.عسگر جلاليان(جبهه متحد )
8.موسي احمدي(حاميان دولت )
9.کامبيز يوسفي(فرمانده سابق جم ، کانديداي اصولگرايي)

استان تهران
«تهران ،ري ، شميرانات و اسلامشهر»
1.علی لاریجانی(دبیر مستعفی شورای عالی امنیت ملی)
2.اميرعلي اميري(جبهه اتحاد ملی)
3.سید مهدی طباطبایی (نماینده فعلی مجلس)
4.صمد لکی زاده (دیپلمات وزارت خارجه)
5. سید محمد میر محمدی (نماینده فعلی مجلس از قم)
6.اسماعيل گرامي مقدم (نماينده فعلي مجلس از بجنورد ، حزب اعتماد ملي)
.7.دکتر مظاهري(معاون دانشگاه آزاد ، فرزند آيت الله مظاهري)
8.عليرضا محجوب(نماينده فعلي مجلس ، خانه کارگر)
9.سهيلا جلودارزاده(نماينده فعلي مجلس ، خانه کارگر)
10.رضا طلایی نیک (نماینده فعلی مجلس از کبودر آهنگ)
11.محمد خوش چهره (نماينده فعلي مجلس،اصولگرایان مستقل)
12.سيد حسن شجاعي کياسري(نماينده فعلي مجلس از ساري، اصولگرایان مستقل)
13.محمود محمدي(نماينده فعلي مجلس از آباده ، اصولگرایان مستقل)
14.سعید ابوطالب (نماینده فعلی مجلس،اصولگرایان مستقل)
15.مرتضي حاجي(کانديداي کارگزاران)
16..محمد شريعتمداري(وزير اسبق بازرگاني)
17.محمدعلی نظری مهر(کارشناس ارشد ترافیک ، از مدیران پیشین وزارت راه ، اصولگرا)
18. حجت الاسلام مسلم اکبری (مشاور کمیسیون امنیت ملی)
19.حسن غفوري فرد(نماينده فعلي مجلس ، جمعيت وفاداران)
20.اسدالله بادامچيان(موتلفه اسلامي)
21.معصومه رضايي (جمعیت زنان اصولگرا)
22.اسحاق جهانگيري(کانديداي کارگزاران)
23.سيد محمود دعايي(کانديداي کارگزاران)
24.حبيب الله بيطرف(کانديداي کارگزاران)
25.رسول منتجب‌نيا (کانديداي حزب اعتماد ملي)
26.جواد اطاعت(کانديداي حزب اعتماد ملي)
27.محسن کوهکن(نماينده فعلي مجلس ، کاندیدای جامعه اسلامی نمایندگان ادوار )
28.عیسی علیزاده (دانشگاهی ، حامیان دولت)
29.امير رضا خادم(نماينده فعلي مجلس ، اصحاب فرهنگ و رسانه)
30.رضا حجتي (کانديداي حزب اعتماد ملي)
31.فاطمه گودرزي (کانديداي حزب اعتماد ملي)
32.رضا قاسمی( حقوق دان)
33.ابراهيم اميني (کانديداي حزب اعتماد ملي)
34.محمدجواد حق ‌شناس (کانديداي حزب اعتماد ملي)
35.محمد قمي (نماينده فعلي مجلس از پاکدشت ، اعتماد ملي)
36.علي عسگري(رئيس سابق سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران)
37.محمد رضا باهنر (نماینده فعلی مجلس ، کاندید جامعه اسلامی نمایندگان ادوار)
38.محمد مهدي حيدريان(معاونت سينمايي سابق وزارت ارشاد، اصحاب فرهنگ و رسانه)
39.کتر علي آيينه ساز(کانديداي دانشگاهيان)
40.مجيد انصاري(کانديداي کارگزاران)
41. مسعود زريبافان (رايحه خوش خدمت)
42..خانم سقطي (کانديداي اعتماد ملي)
44.علي منتظري(رئيس سابق جهاد دانشگاهي)
47.فاطمه فرهنگخواه(کانديداي دوره ششم مجلس)
48.پرويز سروري (نماينده فعلي مجلس ، جبهه متحد)
49.مجتبی رحماندوست ( اصحاب فرهنگ و رسانه )
50.ابوالفضل شكوري (کانديداي حزب اعتماد ملي)
51. شکور اميدي(پزشک)
52.محمدرضا راه ‌چمني (کانديداي حزب اعتماد ملي)
53.مرتضي الويري (کانديداي حزب اعتماد ملي)
54.محمدرضا عباسي فر (کانديداي حزب اعتماد ملي)
55.اسماعيل اكبري (کانديداي حزب اعتماد ملي)
56.الياس نادران(نماينده فعلي مجلس)
57.غلامرضا مصباحي مقدم(نماينده فعلي مجلس، سخنگوي جامعه روحانيت)
58 .احمد برومند(مسئولان سابق آموزش وپرورش،عموزاده دکتر احمدی نژاد)
59.مجتبی مشیری ( اصحاب فرهنگ و رسانه )
60. علی ذبیحی ( حامیان دولت)
61.مهندس ميريان(جامعه مهندسين)
62.لطف الله فروزنده(جمعيت ايثارگران)
64.محمد علي رامين(رايحه خوش خدمت)
65.حسين عبده( کارگزاران)
66.مريم بهروزي(جامعه زينب)
67. مرضيه وحيد دستجردي(جمعیت زنان اصولگرا)
68.دکتر علي مطهري(فرزند علامه شهيد مرتضي مطهري)
69.عباسعلي اختري(نماينده فعلي مجلس)
.7.عماد آبشناس ( نهاد های مردمی )
71-سيد شهاب الدين صدر (جبهه متحد)
72- عليرضا زاکاني (نماينده فعلي مجلس ، جبهه متحد)
73.ناهيد پاپيان(زنان اصولگرا)
74.طاهره رحيمي(زنان اصولگرا)
75.لاله افتخاري(زنان اصولگرا)
76.شاکري(زنان اصولگرا)
77.نفيسه فياض بخش(زنان اصولگرا)
78.الهيان(زنان اصولگرا)
79.توران ولي مراد (زنان اصولگرا)
80.محمد باقر نوبخت(اعتدال و توسعه)
81.حسين مظفر(نماينده فعلي مجلس)
82.عليرضا سجادپور(سينماگر،رايحه خوش خدمت)
83.محمدرضا مرندي(دانشگاهي ، اصولگرا)
84.الهام امين زاده(نماينده فعلي مجلس)
85.دکتر سعيد صادقي(پاسدار بازنشسته ، اصولگرا)
86. مرجان شیخ الاسلام ( اصحاب فرهنگ و رسانه )
87.مهدي محمد نبي (دبير کل فدراسيون فوتبال)
88.داریوش کاردان ( اصحاب فرهنگ و رسانه )
89.حجه الاسلام عبدالمقيم ناصحي(عضو اللبدل شوراي شهر تهران)
90.صادق وکيل پور(کانديداي مياندوره اي مجلس هفتم در تهران)
91.عباس کريمي (رئيس دانشکده حقوق دانشگاه تهران ، اصولگرا)
92.روح الله مصباح مهر (معاون پارلماني سازمان بازرسی کل کشور ، اصولگرا)
93.عادل آذر (نماینده فعلی مجلس،جبهه اتحاد ملی)
94.سید محمد صفی زاده (مدیر مسئول نشریات ابرار ، اصولگرا)
95.فاطمه کروبی (اعتماد ملی)
96.دکتر میر محمد صادقی (حقوقدان ، سخنگوی پیشین قوه قضاییه )
97.دکتر طوبی کرمانی (مدیر کل پیشین سازمان فرهنگ و ارتباطات، اصولگرا)
98.طه عبد خدایی (معاون پیشین پارلمانی سازمان فرهنگ و ارتباطات)
99.دکتر آقامیری ( معاون دانشگاه شهید بهشتی)
100.علی شکوهی (توسعه ایران اسلامی)
101.حسین کنعانی مقدم ( حزب سبز)
102.سید تقی پوربخش (مدیرعامل موسسه رسالت)
103.حجه الاسلام رسول جعفریان (اصحاب رهنگ و رسانه )
104.محمد صادق کوشکي
105.بیژن نوباوه (خبرنگار،حامیان دولت)
106.مسعود سلطاني فر (کانديداي حزب اعتماد ملي)
107.حسن محبتی( اصولگرا)
108.میر حمیدرضا قریشی ( پاسدار)
109.رضا ریاحی ( مدیر در بنیاد شهید ، اصولگرا)
110.اکبر صادقی هشترودی (دانشگاهی ، اصولگرا)
111.محمد علی روشن ( روزنامه نگار)
112. محمد جواد نيکفر(پزشک ، اصولگرا)
113.سیف الله داد (اصحاب فرهنگ و رسانه )

«کرج »
1. علي اصغرشفيعي خورشيدي (دادستان سابق کرج )
2. عباسعلي اللهياري ( نماينده فعلي مجلس از کرمانشاه)
3.عزيز اکبريان (پاسدار بازنشسته ، اصولگرا)
4. نادر ایزد بین (پزشک عمومی ، منفرد)
5.حجه الاسلام ذاکري(جامعه روحانيت)
6.رشيد جلالي جعفري(نماينده فعلي مجلس)
7.پريدخت اشکوري
8 .فاطمه آجرلو حاميان دولت )
9.سيد علي مير باقري(مدير کل سابق وزارت کشور )
10.رضا خلج امیری (مدیر بیمارستان قائم ، منفرد)
11.عبدالله امیری (روزنامه نگار)
12.شهبازی (فرماندار سابق ، اصلاح طلب)
13.دکتر عطایی ( معاون سابق فرمانداری کرج ، اصولگرا)
14.محمد حسین خلیلی اردکانی (اصلاح طلب)
15.بهرام آجرلو ( دانشگاهی)

«شهريار»
1.ابوالفضل کلهر(نماينده فعلي مجلس )
2.گل محمد الياسي ( نماينده فعلي مجلس ا ز ورزقان)
3.رضا توکلی

«دماوند و فيروزکوه»
1. محمد رضا مصباح (حقوقدان و داديار ديوان محاسبات کشور، اصولگرا )
2. قاسم جواد زاده (بازنشسته سپاه )
3. مصطفي خانزادي(نماينده دوره ششم مجلس،جبهه دوم خرداد)
4. دکتر رامين (چشم پزشک،جبهه دوم خرداد)
5.حجه الاسلام محمد ابراهیم سراج ( رئیس دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه ازاد اسلامی فیروزکوه)
6.صفری ( شهردار سابق دماوند)
7.ید الله سراج
8.میر قربان حسینی

«ساوجبلاغ و طالقان»
1.محمد حسین نژاد فلاح (نماینده فعلی مجلس)
2.علی ساسان نژاد (پاسدار بازنشسته ، رایحه خوش خدمت)
3.علی فیروز گاه ( رئیس تربیت بدنب فعلی کرج)
4.حسینی ( فرماندار سابق ساوجبلاغ ، جبهه دوم خرداد)
5.ایرج چگینی (شهردار سابق مناطق 8 و 11 تهران ، اصولگرا)
6.مصطفی حسینی پناهنده (مشاور وزیر و مدیر کل اسبق وزارت راه)
7.مهندس قدمی (مدی کل آب جهاد کشاورزی)
8.دکتر جواد چپردار (اصولگرا)
9.جعفر گلباز (نماینده ادوار گذشته )

«ورامین »
1.حسین نوش آبادی(نماینده فعلی مجلس)
2.تاجیک (پاسدار بازنشسته سپاه ، اصولگرا)
3.محمد رضا فرجی(کارمند مجلس شورای اسلامی)
4. سید حسین نقوی (مدیر کل سابق در آموزش و پرورش)

استان چهارمحال بختياري
«شهرکرد»
1.صفدر حسيني (کانديداي کارگزاران)
2.مرتضي تمدن (نماينده فعلي مجلس)
3.دکتر سليمي (بازنشسته سپاه ، حاميان دولت)
4.نصراله ترابي (معاون سابق سياسي استانداري _ اصلاح طلبان)
5.حسن كريميان (اعتمادملي)
6.مرتضي رييسي (اصولگرا)
7.دكترشمسي پور (اصولگرا)
8.دكتر خليلي (اصولگرا)
9.علی مبینی
10.دکتر رحمت الله حسینی دهکردی (اصولگرا)
11.علی دهکردی ( بازیگر)
12.پروانه کمالی دهکردی ( منفرد)

«لردگان »
1.زادعلي خليل طهماسبي (نماينده فعلي مجلس)
2.دکتر جليلي(پاسدار بازنشسته ، موتلفه)

«بروجن»
1.غلامرضا ميرزايي(نماينده فعلي مجلس ، اصولگرا)
2.ميرزا کوچکي(نماينده دوره ششم ، مشارکت)
3.مهندس قیصر روستا(اصولگرا)

«اردل و فارسان»
1.سيد قباد مرتضوي (نماينده فعلي مجلس)
2.حيدري(معاون آموزش و پرورش استان ، حاميان دولت)
3.علی قنبری
4.علیرضا خلیلی
5.اسکندر شهبازی
6.سیاوش غیبی پور
7.سجاد معین
8.محمد مراد رئیسی

استان خراسان رضوي
«مشهد و کلات »
1.دکترغلام حسن دلاور ( عضو سابق شوراي شهر اسلامي مشهد،دانشگاهی)
2.سید مجتبی علوی(اصولگرا)
3.حجه الاسلام دکتر سيد محمودمدني(نماينده فعلي مجلس از گناباد)
4.دکتر حسين دعايي (جبهه متحد)
5.جواد کريمي ( فرمانده سابق بسيج خراسان رضوي ، حاميان دولت)
6.امير خوراکيان ( مسئول تبليغات اسلامي آستان قدس رضوي )
7.محمد عظيمي ( نماينده دوره پنجم از چناران)
8.علي ظفرزاده (کانديداي اصلاح طلبان)
9.غلام حسين تکفلي( نماينده دوره ششم )
10.علي صالح آبادي ( حزب همبستگي )
11.محمد صادق جوادي حصاري ( اعتماد ملي )
12.علي فريدوني (مشارکت)
13.حسن رسولي ( استاندار سابق خراسان رضوي)
14.نيره صبوري(نوه آيت الله شيرازي امام جمعه سابق مشهد)
15.امام وردي ( کانديداي دوره هفتم از مشهد)
16.تقي زاده خامسي ( کانديد شوراي شهر سوم ،کانديداي اصلاح طلبان(
17. بتول گندمي ( حزب مشارکت)
18.ولي الله افخمي (کارگزاران)
19.حجه الاسلام نهاونديان(تحول خواه)
20.حجه الاسلام علي عسگري (نماينده فعلي مشهد)
21.جواد آرين منش (نماينده فعلي مشهد ، موتلفه)
22.عفت شريعتي(نماينده فعلي مشهد)
23.حسين آفريده ( نماينده فعلي شيروان ، کانديداي اصلاح طلبان )
24.مهندس اميني(استاندار سابق سيستان و بلوچستان)
25.دکتر صاحبي(کانديداي دوره هفتم مجلس)
26-.اميرحسين قاضي زاده(کانديداي حاميان دولت)
27.شهناز رمارم (مشارکت)
28.دکتر يار محمدي
29.دکتر رحمانی فضلی (معاون سابق شورای عالی امنیت ملی)

« نیشابور»
1.سيد رشيد اعرابي مقدم ( فرماندار سابق نيشابور ، حاميان دولت)
2.سبحانی نیا(نماینده فعلی مجلس)
«سرخس و فريمان»
1- حسن عليپور (معاون برنامه ريزي استانداري خراسان)
2-سيد حسين حسيني(نماينده فعلي مجلس)

« تربت حيدريه، زاوه و مهمولات »
1.اخلاقي پور(فرماندار قبلي تربت حيدريه ، مشارکت)
2.محمدناصر توسلي زاده(نماينده فعلي مجلس ، اصولگرا)
3-حجه الاسلام رضايي(نماينده ولي فقيه در بنياد مسکن)
4-دکتر باستاني (دانشگاهي)

«فردوس و طبس»
1.محمدعلي عبدالله زاده(فرماندار سابق طبس)
2.محمد کريم عابدي( خلبان جانباز دفاع مقدس )
3.ماشا الله شکيبي(نماينده دوره ششم از فردوس و طبس)
4.عباس یعقوبزاده(کارشناس وزارت آموزش و پرورش)

«چناران و طرقبه»
1. ابراهيم گلمکاني (از مديران بهداشت و درمان استان خراسان)
2.محمد دهقان (نماينده فعلي مجلس ، تحول خواه)

«قوچان و فاروج»
1.عباس علي رستمي ( نماينده فعلي مجلس)
2.مهدي شوشتري (قاضي.جبهه متحد)
3.هادي شوشتري(کانديداي اصلاح طلبان)
4.فرامرز زينال پور(کانديداي اصلاح طلبان)
5.محمد رضا دشتي (قاضي )
6.دکتر موفق(پزشک )
7.دکتر کمالي (حاميان دولت)

«کاشمر »
1. حجه الاسلام طباطبايي ( عضو مستعفي شوراي شهر سوم و رئيس سابق دانشگاه آزاد کاشمر )
2.محمد رضا خباز ( نماينده مجلس ششم)
3.حسن عليزاده ( فرماندار اسبق بردسکن )
4.احمد بلوکيان ( نماينده فعلي کاشمر)
5.اسکندري ( مديرکل پيگيري هاي ويژه استانداري خراسان )
6.محمد کاظم انبيائي(اتحاد ملی)

«خواف و رشتخوار »
1.پاکدل ( رئيس سابق شرکت برق)
2.دکتر عرب ( دادستان سابق خواف)
3.محمدرضا سجاديان ( نماينده فعلي خواف و رشتخوار )

«درگز»
1.حسن رزميان مقدم(نماينده فعلي مجلس ، جبهه متحد)
2.احمد پيرزاده (نماينده دوره چهارم مجلس ، جبهه دوم خرداد)
3.رسول مهرپرور(نماينده دوره ششم مجلس ، جبهه دوم خرداد)
4.حسين زاده ( نماينده دوره سوم مجلس ، جبهه دوم خرداد)
5.سليمان ناصرپناه (مسئول ستاد انتخاباتي احمدي نژاد ، حاميان دولت)

«سبزوار»
1.احمد بزرگيان (نماينده فعلي مجلس)
2.علي بروغني(کانديداي اصولگرايان)
3.حجه الاسلام عالمي(کانديد اصولگرايان)
4.حسن سيد آبادي(نماينده فعلي مجلس)
5.علي صادقي(همبستگي)
6.مرتضي خير آبادي(مشارکت)

«تربت جام و تایباد»
1.احمد خاص احمدی (نماینده فعلی مجلس)
2.غلامرضا اسداللهی (اصولگرا)


استان خراسان شمالی
«بجنورد،جاجرم،مانه و سملقان»
1.موسي الرضا ثروتي (نماينده فعلي مجلس ، اصولگرا)
2.دکتر محمد پاک مهر
3.علي باقرزاده(کانديداي دوره هفتم مجلس)
4.صحراگرد (مدير کل اجتماعي سابق استانداري خراسان شمالي)
5.دکتر وحداني(عضو سابق شوراي شهر بجنورد)
6.حسینی (نماینده سابق مجلس)
7.محمود صميني (فرماندار سابق بجنورد ، اصلاح طلب)
8. مهدي شهرياري ( اصلاح طلب).

«شيروان»
1.دکترمحمد حسن پيرزاده(مديرکل اجراي احکام ديوان عدالت اداري)
2.دکتر داوريار(رئيس دانشگاه پيام نور شيروان)
3.محمدرضا حسين نژاد(فرماندارمستعفي چناران ، کانديداي حاميان دولت)
4.دکتر عبدالرضا عزيزي(مدير کل سابق بهزيستي خراسان شمالي)
5.دکتر رحمانی ( قائم مقام سابق شورای امنیت ملی)
6.مهندس علی عاکف
7.علی مصافی ( معاون سابق استانداری خراسان شمالی ، کاندیدای اصلاح طلبان )

استان خراسان جنوبی
«قائنات»
1. حجه الاسلام ابوالقاسم مسعودي ( معاون دادستان مشهد)
2.موسي قرباني( نماينده فعلي قائنات ، حاميان دولت)
3.احمد توکلي(فرماندار سابق بيرجند ، اصلاح طلب)

«نهبندان و سربیشه»
1.سيد محمد صادق نيرومند(نماينده فعلي مجلس ، اصولگرا)
2.محمد علي اربابي(معاون اداري مالي دادگستري استان خراسان رضوي ، رايحه خوش خدمت)
3.مهندس صابري(مدير کل راه مستعفي خراسان جنوبي)
4.منصور تاجري(دانشگاهی)
5.مداح(دبير آموزش و پرورش)
6.دکتر خزائی (پزشک ، اصلاح طلب)
7.دکتر اعزازی (دانشگاهی)
8.شربت دار ( مشاور اقتصادی استاندار)

«بیرجند»
1.وحدتی ( فرماندار مستعفی بیرجند، رایحه خ.ش خدمت)
2. دکتر وحیده رئوفی فرد ( پزشک ، اصولگرا)
3.همایون نخعی نژاد(شهردار سابق بیرجند، معاون سابق عمرانی شهرداری مشهد)
4.حجه الاسلام تابع(جبهه متحد)
5.سید مهدی ایتی (نماینده دوره ششم ، اعتماد ملی)
6.دکتر تقی زاده ( دانشگاهی)

استان خوزستان
«اهواز »
1.سعيد سعدي (قاضي دادگستري ، کانديداي ميان دوره اي مجلس ، اصولگرا)
2.محمد جعفر فلسفي ( عضو ائتلاف 5+6 ، جبهه متحد )
3.عبدالله محبي (پاسدار بازنشسته ، جبهه متحد)
4.دکتر حيات ممبيني ( رييس سابق دانشگاه علوم پزشکي اهواز ، اصلاح طلب)
5.شبيب جويجري ( نماينده فعلي مجلس،جبهه متحد )
6.حميد زنگنه ( نماينده فعلي مجلس اصلاح طلبان)
7.ناصر سوداني ( نماينده فعلي مجلس ، حاميان دولت)
8.عباس صمدي(بازنشسته سپاه ، عدالت و توسعه)
9.محمد رضا موالي زاده
10.سيد شريف حسيني ( اصلاح طلب )
11.خيريه نيسي
12.عبدالله طرفاوي (معاون سابق وزارت دفاع ، جبهه دوم خرداد)
13.ناصر قلي پور (ائتلاف بختیاری ها)
14.دکتر شاکريان (عضو ائتلاف 5+6 ، جبهه متحد)
15.عبدالمهدی بخشنده (معاون سابق وزیر جهاد کشاورزی ، مشارکت)
16.علی عماد
17.مهدوی (شهردار سابق اهواز، وفاق اسلامی)
18.سید صادق رشیدی فر (اصولگرا)
19.شیر مردی (ائتلاف بختیاری ها)

«خرمشهر»
1.سيد عباس بحرالعلوم
2.مصطفي مطور زاده(نماينده فعلي مجلس )
3.ادريس پور (معاون سابق آموزش و پرورش خرمشهر)
4.موسي مطوري
5.عقيلي(پاسدار بازنشسته، حامیان دولت )

«آبادان»
1. عبدالله کعبي (نماينده فعلي مجلس)
2.کوثرنشان(مدیر کل سابق ارشاد استان ، اعتماد ملی)
3.غلامرضا فیروزی ( معاونت سابق استانداری خوزستان ، اعتماد ملی)
4.ناصر اقبالی( رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد)
5.سید علی موسوی جرف ( دانشگاهی ، اصولگرا)
6.یونس محمدی ( نماینده دوره اول تا چهارم خرمشهر در مجلس)
7.محمد سعيد انصاري(نماينده فعلي مجلس)
8.محمد حسین بختیاری ( اصولگرا)
9.فؤاد کریمی ( نماینده ادوار گذشته از اهواز)
10.فرحناز داوری
11. محمد گذاری (موتلفه)
12.سید ذهاب هاشمی
13.احمد نجفی ( بازیگر سینما)
14.سید حسین دهدشتي ( برادر امام جمعه آبادان ، رایحه خوش خدمت)
15.جواد سعدون زاده(نماینده فعلی مجلس)
16.عامر کعبی( کاندیدای ادوار گذشته مجلس)
17.سید علی بحرینی مقدم ( شهردار سابق آبادان)

«انديمشک»
1.فريدون حسنوند (نماينده فعلي مجلس، اصولگرا)
2.حسین قلاوند (قهرمان ملي کشتي ، جبهه دوم خرداد)
3.عبدالرحمان مرادي پور
4.جهانبخش قلاوند (جبهه دوم خرداد)
5.عزیز الله جودکی
6.ماشاالله قلی کیانی (جبهه دوم خرداد)
7.عبدالحسین کرکی
8.سید رضا موسوی(پاسدار بازنشسته ، اصولگرا)
9.عبدالحسین مختاری

«دشت آزادگان »
1.سيد نظام مولا هويزه (نماينده فعلي مجلس،حامیان دولت ، اصولگرا)
2.جاسم جادري(نماينده ادوار گذشته مجلس ، اعتماد ملي)
3.هاشم سواري (مشارکت)

«بهبهان»
1.ولي الله شجاع پوريان(نماينده فعلي مجلس)
2.سيد حاجي محمد موحد(نماينده فعلي مجلس از کهکيلويه)
3.ضرغامي(جبهه دوم خرداد)
4. دکتر فقهي(دانشگاهي ، مجاهدين انقلاب اسلامي)
5.ورزشي(شهردار سابق بهبهان ، جبهه دوم خرداد)
6.شاهرخ بهادر(جبهه دوم خرداد)
7.حقيقت(معاون سابق استانداري لرستان)
8.مدرس موسوي(پاسدار جانباز ، پزشک ، حاميان دولت)
9.دکتر سالاري (صدا و سيما)
10.علی قنبری(دانشگاهی، اصلاح طلب)

«ايذه و باغملک »
1.سيد هادي طباطبايي(نماينده فعلي مجلس)
2.عيسي قلي احمد نيا (نماينده دوره ششم مجلس ، اصلاح طلب)
3.قلي شيخي(نماينده دوره دوم مجلس ،کارگزاران)
4.سيد عباس موسوي(نماينده دوره سوم و پنجم مجلس)
5.محسن اورکي(فرماندار سابق باغملک و بهبهان ، اصلاح طلب)
6.اسمي پور( معاون سابق تأمين اجتماعي استان ، اصولگرا)
7.نوذر پور(معاون دهياري هاي وزرات کشور)

«دزفول»
1.سید احمد آوایی (نماینده فعلی مجلس ، اصولگرا)
2.غلامحسین کلولی (پاسدار بازنشسته، حامیان دولت)
3.سید رضا بینا ( رایحه خوش خدمت)
4.سید محمود رشیدی فر (معاونت برنامه ریزی پیشین وزارت تعاون)
5.جهانگیر پورهنگ (توسعه ملی ایران اسلامی)
6.فرزاد زلفی (اعتماد ملی)
7.سید علی صافی (حامیان دولت)
8.علیرضا چرخابی ( روزنامه نگار)

«ماهشهر»
1.کمال دانشیار ( نماینده فعلی مجلس)
2.ابوالقاسم فدعمی( فرماندار سابق شادگان)
3.حجه السلام صالحی (امام جمعه موقت)
4.سید حسن امیری
5.عبدالکریم فدعمی ( فرماندار سابق ماهشهر)
6.حیات مقدم
7.کاظمی اصل ( دانشگاهی)


«شادگان »
1.مجید ناصری نژاد ( نماینده فعلی مجلس)
2.عیسی مقدمی زاد
3.حسین بنی اسد
4.امین کاظمی

«شوشتر»
1- حجه الاسلام ابراهيم ظاهري ( استاد حوزه و دانشگاه - اصول گرا)
2- سعيد ايزديان ( مدير كل بودجه وزارت راه و ترابري- منفرد )
3- محمدحسين رجبي ( كارشناس اداره راه وترابري شوشتر- منفرد)
4- حسين آقايي جنت مکان  (عضو هیأت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز ، منفرد)
5- حيدر سيدي ( رييس بنياد مسكن اهواز- منفرد )
6- سادات ابراهيمي ( امور فرهنگي نيروي انتظامي شوشتر - منفرد )
7- سيد محمد طاهر موسوي ( مدير مسوول روز نامه نور خوزستان - منفرد )
8 - مصطفي مقامي (دانشگاهی ، اصولگرا)
9.ولی زاده
استان زنجان
«زنجان ، طارم علیا»
1.رفعت بیات (نماینده فعلی مجلس)
2.سید جلال حسینی(نماینده فعلی مجلس)
3.اسماعیل عزیزی
4.دکتر سنایی (رئیس دانشگاه آزاد اسلامی هشتگرد)
5 .دکتر سعداله نصیری

«ماه نشان»
1. مهندس رضاعبدالهي(اصولگرا)
2.خاتمي
3.عبدالله گنج خانلو ( فرماندار سابق ماهنشان)
4.جعفر مطهری (دبر هیأت موسس اتحادیه انجمنهای اسلامی دانشجویان مستقل)

استان سمنان
«سمنان »
1.محمد علي غريب شايان ( عضو مستعفي شوراي شهر سمنان )
2.سيد طاهر طاهري ( نماينده ادوارگذشته مجلس از سمنان )
3.مصطفي کواکبيان ( حزب مردمسالاري )
4.فرهاد رهبر (رئيس سابق سازمان مديريت و برنامه ريزي ، مستقل )
5.باقری (شهردار سابق شاهرود)
6.حجه الاسلام هادي دوست محمدي (نماينده فعلي سمنان )
7.سید جواد سیادتی(فرزند آآیت الله سیادتی)
8.حجه الاسلام علی سقاییان
9.راضیه حاجی سلطانی

«شاهرود»
1.کاظم جلالي (نماينده فعلي مجلس)
2.حجه الاسلام حسيني (مسئول سابق عقيدتي سپاه ، کانديداي اصولگرايان )
3.علي اکبر رجبي (رئيس سابق دانشگاه صنعتي شاهرود)
4.حجه الاسلام نوري شاهرودي ( اعتماد ملي )
5.سيد محمد حسيني (برادر حسيني شاهرودي نماينده اسبق)
6.حجه الاسلام غريب (پاسدار ، اصولگرا)
7.علي فروزش (رئيس دانشگاه پيام نور شاهرود)

«دامغان»
1.دکتر حسن سبحاني(نماينده فعلي مجلس، اصولگرایان مستقل)
2.ابوالفضل حسن بیگی
3.میرزا بابا مشهدی نژاد

«گرمسار»
1.عبدالرضا ترابي(نماينده فعلي مجلس)
2.کاتب ( فرماندار پیشین ابهر ، حامیان دولت)
3.احمد رهبری (نماینده ادوار گذشته مجلس)
4.پرویز میر آخورلو (شهردار سابق گرمسار)
5.ابوالفضل ربیعی

استان سيستان و بلوچستان
«زاهدان»
1.دکتر حسینعلی شهریاری (نماینده فعلی مجلس )
2.حسینی (استاندار سابق ، مشارکت)
3.دکتر طباطبایی (ریاست دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، جبهه دوم خرداد)
4.دکتر بندانی (دانشیار دانشگاه کشاورزی )
5.موسی شه بخش (ریاست سابق دانشگاه آزاد زاهدان)
6.پیمان فروزش (نماینده فعلی مجلس)
7.باقر کرد ( نماینده دوره ششم مجلس ، جبهه دوم خرداد)
8.فدا حسین مالکی (دبیر کل سابق ستاد مبارزه با مواد مخدر ، حامیان دولت )
9.دکتر حسین کیخایی (مدیر کل در هواپیمایی کشوری)

«زابل»
1.سید حسن آقا حسینی طباطبایی(نماینده فعلی مجلس)
2.دکتر ابئالقاسم مختاری ( نماینده فعلی مجلس )
3.دکتر نورا (نماینده دوره پنجم مجلس ، اصولگرا )
4.دکتر نظر ده مرده (رئیس دانشگاه آزاد زاهدان، اصولگرا)
5.نامی ( معاون بازنشسته اداره اطلاعات استان)
6.شیخ غلامحسین جهان تیغ(جبهه دوم خرداد)
7.سارانی (کارشناس اداره اطلاعات زابل )
8.دکتر اشرافی (اصولگرا)
9.میر حسینی (اصولگرا)

«ايرانشهر و سرباز»
1.گل محمد بامري (نماينده فعلي مجلس)
2.پر بار (شهردار سابق ايرانشهر، جبهه دوم خرداد)
3.محمد هادیزاده(فرماندار مستعفی ایرانشهر)

« سراوان»
1.هدایت الله میرمرادزهی(نماینده فعلی)
۲.عبدالعزیز دولتی بخشان(نماینده دور پنجم)
۳.عبدالعزیز جمشیدزهی(مدیر سابق شبکه بهداشت و درمان)
۴.حمید الدین یوسفی(معاون سابق فرماندار)
۵.بهمن دهواری(رییس سابق شورای شهرستان )
۶. مهندس محمد جاسم بارانزهی( کاندیدای فرهنگیان )
۷. غلام افشاری( کارمند دادگستری)
۸. امام بخش محمدی( رییس سابق شورای شهر)
۹.حمید درازهی( معاون سابق امور دام استان)
۱۰.عبدالسلام بزرگزاده ( مدیر کل سابق صنایع دستی)
۱۱. محمد رفیع دهواری( رییس جهاد کشاورزی زابل)
۱۲. غلام محمد جهاندیده( نماینده دوره ششم)

استان فارس
«شيراز»
1.حجه الاسلام محمد هادي رباني (نماينده فعلي مجلس)
2.سيد حسن ذوالانوار(نماينده فعلي مجلس ، حاميان دولت)
3.محمد نبي رودکي (نماينده فعلي مجلس ، توسعه ملي ايران اسلامي)
4.حجه الاسلام اسکندري(معاون سابق سازمان تبليغات اسلامي)
5.احمدرضا دستغيب (فرزند علي اصغر و مدیر سازمان ملی جوانان، اصولگرا)
7.دکتر ضرغام صادقي (معاون مستعفي هلال احمر ، اصولگرا)
8.سبزواري (قاضي ، اعتماد ملي)
9.نبي زاده
10..معافيان (رئيس سابق سازمان مديريت و برنامه ريزي استان ، کانديداي اصلاح طلبان)
11.کشکولی (رئیس سابق دادگستری نیریز )
12.نادر مرداني ( رييس دانشکده حقوق دانشگاه شيراز ، اعتماد ملي )
13.دکتر قادري ( شهردار سابق شيراز ، حاميان دولت )
14.دکترکريم زارع(معاون دانشگاه آزاد اسلامي)
15. مهندس حجازي(اصلاح طلب)
16.غلامرضا تاجگردون(معاون سابق سازمان مديريت و برنامه ريزي ، اعتماد ملي)

«ممسني»
1.علي احمدي ( نماينده فعلي مجلس ، اصولگرا )
2.اميرحسين رشيدي ( بازنشسته سپاه )
3.سيد جعفر هاشمي (دبير آموزش و پرورش اصلاح طلبان)
4.عبدالرضا مرادي ( قاضي دادگستري)
5.حجت الاسلام ابوذر انصاري ( اصلاح طلبان )
6.عبدالوهاب محمدي ( اصلاح طلبان )

«کازرون »
1.شاهين محمد صادقي ( نماينده فعلي مجلس ، جبهه متحد )
2.مهندس بادآهنگ ( شهردار سابق مرودشت ، اصلاح طلبان )
3.اسفندیار دشمن زياري (منفرد)
4.مهندس هاشم خوشنام ( اصولگرا)
5.غريب فاضل نيا ( عضو هیئت علمی دانشگاه زابل )

«سپيدان »
1.غلامحسين برزگر (فروغي نيا ، کانديداي اصلاح طلبان )
2.علي مويدي ( نماينده فعلي مجلس )
3.احمدي ( فرماندار سابق سپيدان ، اصلاح طلبان )
4.سيد عنايت هاشمي ( مديرکل مستعفي اجتماعی استانداري و فرماندار سابق لار ، اصولگرا )

«فسا »
1.محمد حسين دوگاني آغچغلو ( اصولگرا )

«جهرم»
1.سيد جمال الدين ارجمند ( اصولگرا )
2.شجاعي (نماينده دوره پنجم شوراي اسلامي)
3.رضايي (شهردار سابق جهرم)
4.نور زاد (رئيس سابق آموزش و پرورش ، جبهه دوم خرداد)
5.سید حجه الاسلام حسینی شهر خفری

«لامرد »
1.محمد علي حياتي(نماينده فعلي مجلس ، اصولگرا)
2.حجه الاسلام سيد رضي حسيني المدني(نماينده دوره سوم مجلس ، اصلاح طلب)
3.محمد راستي(فرماندار سابق لامرد ، اصلاح طلب)
4.سيد حبيب حسيني(امام جمعه سابق برازجان ، جبهه دوم خرداد)
5.سيد باقر موسوي (جبهه دوم خرداد)
6.يوسف صادقي(رئيس فرودگاه لار ، جبهه دوم خرداد)
7.عبدالله حسيني(مدير کل بنياد مسکن کهکيلويه و بوير احمد ، کانديداي اصولگرايان)
8.دکتر مقيمي(پزشک ، جبهه دوم خرداد)
9.حجه الاسلام سيد حسين احمدي(وکيل ، جبهه دوم خرداد)

«سروستان ،کربال و کوار»
1.زين العابدين طهماسبي سروستاني(نماينده فعلي مجلس)
2.روستا (نماينده دوره ششم مجلس)
3.کوهي(مسئول سابق بنياد شهيد)
4.زارع شيباني
5.دهقان(بازنشسته سپاه)

«فيروز آباد»
1.سيد يونس موسوي سرچشمه (نماينده فعلي مجلس)
2.قربانی (پاسدار بازنشسته)
3.تورج دهقان
4.اسماعیل رشیدی (کاندیدای اصلاح طلبان )
5.حیدر عالی شوندی (کاندیدای اصلاح طلبان)
6.هاشم زاده (شهردار سابق فیروز اباد ، جبهه دوم خرداد)
7.فریدونی (رئیس سابق آموزش و پرورش فراشبند ، اصلاح طلب)
8.عین الله عابدی ( دانشگاهی)

«آباده ، بوانات خرم بید »
1.محمد جواد بخشی
2.سيد مهدي طباطبايي
3.سید مجید موسوی
4.علیرضا کیانی
5.علیرضا طیبی
6.علیرضا فرود
7.دکتر مصلح
8.علی بیابانگرد
9. مهدیه فرخی
10.علی عباسی
11.رحیم زارع

« داراب و زرین دشت »
1.عبدالمحمد رستاد (نماینده فعلی مجلس)
2.حسین زارع
3.سلیمی (عضو شورای شهر)
4.نبی احمدی (رایحه خوش خدمت )
5.اسکندر بهمنی (مدیر کل اقتصادی سابق استانداری فارس،جبهه دوم خرداد)
6.افشاری (اصلاح طلب )
7.صفدری پاباغی (دبیر ، اصلاح طلب)
8.حجه الاسلام بابایی ( قاضی )
9.حسین محبی ( دبیر ، مستقل)
10.ابوالقاسم عسگری ( رئیس شورای شهر دوم )

«مرودشت »
1.شیروان بهمنی (رئیس اداره تعاون روستایی)
2.عباس اورنگ( معاون سابق اداره کل بیمه های اجتماعی و در مانی کشور)
3.حبیب رشیدی ( نماینده ادوار گذشته مجلس)
4.حسن شبانپور (نماینده دوره ششم مجلس)
5.علی اکبر قبادی(نماینده فعلی مجلس)
6.زارع ( پاسدار )
7.علی همتی ( مدیر کل سابق پست)
8.عبدالمجید ایزدی

استان قزوين

«قزوين و آبيک و البرز»
1.قدرت الله عليخاني (نماينده فعلي مجلس از بويين زهرا و آوج،کانديداي اصلاح طلبان )
2.محمد عليخاني (نماينده فعلي مجلس از قزوين ، کانديداي اصلاح طلبان ، يا احتمالا از تهران )
3.عباس محمد دوست (کارمند وزارت نيرو ، حاميان دولت)
4.علي قنبري الموتي(مدير کل سابق پشتيباني وزارت کشور)
5.حسين مير باقري(مشاور استاندار قزوين ، حاميان دولت)
6.دکتر بهشتي سرشت(رئيس جبهه مشارکت قزوين ،کانديداي اصلاح طلبان)
7.داود محمدي (کانديداي دوره هفتم مجلس ، اعتماد ملي)
8.محمد فاضل الموتي (رئيس سابق آموزش و پرورش ، اعتماد ملي)
9.غلامحسن فرجي(کانديداي دوره هفتم مجلس ، حاميان دولت)
10.سيد ناصر قوامي (نماينده دوره ششم مجلس ، کانديداي اصلاح طلبان)
11.احمد سلوشي (رئيس سابق حوزه هنري قزوين)
12.سید محمد حسین ابوترابی فرد ( نایب رئیس فعلی مجلس)

« بويين زهرا و آوج»
1.دکتر رضا صفر پور(قاضي)
2.دکتر علي ربيعي(مشاور رئيس جمهور سابق سيد محمد خاتمي ، کانديداي اصلاح طلبان)
3.مظفر آقا عليخاني(عضو اتاق بازرگاني صنايع و معادن ايران ، اصولگرا)
4.روح الله عباسپور(کانديداي دوره ششم مجلس ، حاميان دولت)
5.سيد علي آصف الحسيني( قاضي ، اصولگرا)
6.سيد رضا افتخاري(قائم مقام فدراسيون فوتبال)
7.مهندس غلامعباس آقا علیخانی ( نماینده دوره پنجم مجلس ، اصلاح طلب)
8.روح الله عباسپور(فرماندار مستعفی شهر صنعتی الوند)

«تاکستان»
1.امير طاهرخاني (کانديداي اصلاح طلبان)
2.رجب رحماني(نماينده فعلي مجلس ، حاميان دولت)
3.بهمن طاهرخاني(رايحه خوش خدمت)
4.سيد حميد موسوي(منفرد)

استان کردستان
«سقز و بانه »
1.فخرالدين حيدري (نماينده فعلي مجلس)
2.دکتر اميد قادري(مدير سابق شبکه بهداشت بانه)
3.احمد عزيزي (عضو شوراي شهر دوم سقز)
4.سعدي نقشبندي(مدير جهاد کشاورزي سابق بانه)
5.محمد قدمي(کارمند جهادکشاورزي بانه)
6.چيا صالحي باباميري(عضو شوراي شهر دوم سقز)
7.دکتر خليل سعيد پور(پزشک)
8.احمد فيضي(دبير آموزش و پرورش)
9.علايي(نماينده دوره ششم ، جبهه دوم خرداد)
10.ثريا عزيز زاده
11.نعمت زاده (نماينده دوره پنجم مجلس ، اعتماد ملي)

استان کرمان
«کرمان و راور»
1.محمد علي کريمي (استاندار سابق کرمان ، فرمانده سابق بسيج بندر عباس و سيرجان،ارزشي)
2.سيد حسن خوشرو (نماینده دوره ششم مجلس ، کانديداي اصلاح طلبان)
3.محمد رضا خوش کيش (مدير بيمه کارآفريني استان کرمان ، اصولگرا)
4.حجه الاسلام عرب پور (رئيس سازمان تبليغات اسلامي ، پیروان خط امام و رهبری)
5. غلامرضا کرمي (نماينده فعلي مجلس ، جبهه متحد)
6.دکتر ناهيد افتخار (عضو سابق شوراي شهر ، مشارکت)
7.دکتر فدايي(معاون عمراني استانداري ،کانديداي اصلاح طلبان)
8.بتول نامجو (عضو دوره دوم شورای شهر ، همسر دوست علی دبیر هیئت دولت )
9.سید محمد دعایی (کاندیدای کارگزاران ، تهران یا کرمان )

«جيرفت و عنبرآباد»
1.حجه الاسلام علي زادسر (نماينده فعلي مجلس)
2.حجه الاسلام طارم (امام جمعه سابق جيرفت ، اصولگرا)
3. کمالي پور
4.دکتر اسلام پناه (کانديداي اصلاح طلبان)
5.بختيار مجاز (روزنامه نگار ، جبهه متحد)
6.دکتر فرخي (نماينده دوره ششم مجلس ، اعتماد ملي)
7.عارفي(جبهه متحد)

«بافت »
1.محمد آقاجاني(رئيس دانشگاه ازاد سيرجان ، اصولگرا)
2.صلاح الدين شمس الديني(بازنشسته سپاه ، اصولگرا)
3.احمد پيش بين (نماينده فعلي مجلس ، جبهه متحد)
4.پژمان (رئيس سابق شوراي شهر بافت ، اعتماد ملي)
5.بختياري(کانديداي اصلاح طلبان)
6.محمد اسلامی(رئیس سابق آموزش و پرورش)
7.رحمت الله دادور(رئیس سابق شورای شهر ، دانشگاهی)
8.خانم رفیع پور ( بخشدار مرکزی سابق بافت ، اصلاح طلب)

«سيرجان و بردسير»
1.حسن پور (شهردار سابق سيرجان ، اصولگرا)
2.دکتر پور ابراهيمي (کانديداي اصلاح طلبان)
3.حجه الاسلام سيد احمد حسيني (نماينده فعلي مجلس ، جبهه متحد)
4.زرگر باشی (کاندیدای اصلاح طلبان)
5.محمد ایران نژاد (پاسدار بازنشسته ، اصولگرا)

«رفسنجان»
1.حسيني (معاون سابق حقوقي و امور مجلس وزارت علوم ،کانديداي اصولگرايان)
2.محمد مهدي انصاري (فرماندار سابق رفسنجان ، جبهه دوم خرداد)

«کهنوج»
1.مختار وزیری (نماینده فعلی مجلس)
2. حجه الاسلام امیری (امام جمعه مستعفی کهنوج)

«زرند و کوهنبانه»
1.حسین امیری خامکانی (نماینده فعلی مجلس)
2.حجه الاسلام جعفری
3.حجه الاسلام مطهری (نماینده ادوار گذشته مجلس)

«شهر بابک»
1.سید مصطفی هاشمی ریسه (نماینده فعلی مجلس)

استان کرمانشاه

«کرمانشاه»
1.بهروز همتی (استاندار سابق خراسان شمالی)
2.جهانبخش امینی (نماینده فعلی مجلس)
3.سید عبدالعلی کیمیایی (رئیس سابق سازمان مسکن و شهرسازی ، اصولگرا)
4-اسماعيل ططري

«اسلام آباد غرب»
1.حشمت الله فلاحت پيشه(نماينده فعلي مجلس)
2.مهندس صفري(جبهه متحد)
3.ماشاالله حاتمي (جبهه متحد)

«کنگاور و هرسين»
1.سيد جواد زماني (موتلفه)
2.ارسلان رضايي(قاضي ، منفرد)
3.حسن سليماني(نماينده فعلي مجلس ، اصولگرا)

«قصر شيرين ، سرپل ذهاب ، گيلانغرب »
1.حشمت الله جاسمي (نماينده فعلي مجلس)
2.احمد احمدي
3.همت بيگ مرادي
4. حشمت الله پرواز
5.ماشاللله پروانه
6.لطف الله پرندين
7.فرهاد تجري
8.فتح الله حسيني
9. علي امين بيگي
10.رضا جمشيدي
11.مهرداد سهامي
12.بابک سيد محمدي
13.احمد عباسي
14.ولي فقيرنواز
15.علي مير کرمي
16.بهروز کياني
17.عليرضا گودرزي
18.کرم محمدي
19.حميد رضا مجردي

استان کهکيلويه و بوير احمد
«کهکيلويه»
1.منطقيان (رئيس اداره فرهنگ و ارشاد سابق ، مشارکت )
2.عليرضا دهقان (مجري اخبار ورزشي تلويزيون)
3.لاهوتي (رئيس سابق دانشگاه پيام نور دهدشت ، اعتماد ملي)
4.حجه الاسلام بزرگواري(نماينده ولي فقيه در دانشگاه ياسوج )
5.حجه الاسلام اندرزيان (نماينده ولي فقيه در دانشگاه)
6.علي مژده اي (قاضي ، حاميان دولت)
7.بيت الله حسيني
8.دانشي
9.فياض بخش
10. هوشنگ علیبازی
«گچساران ، باشت»
1.علي مراد جعفري ( نماينده فعلي مجلس )
2.سيد قدرت الله حسيني ( اصولگرا )
3. احمد خورشيدي ( رايحه خوش خدمت )
4. هادي زارع پور(جبهه دوم خرداد)
5.غلامرضا تاجگردون (معاون سابق سازمان مدیرت کشور )
«بوير احمد و دنا »
1.ستار هدايت خواه ( نماينده فعلي مجلس )
2.عبدالمجيد ارجمندي(حزب خدمتگزاران)
3.غلام محمد زارع (جبهه دوم خرداد)
4.غريب پور (جبهه دوم خرداد)
5.مکي عليزاده (جبهه دوم خرداد)
6.غفاري (جبهه دوم خرداد)
7.علي مندني پور (جبهه دوم خرداد)
8.مقدم (جبهه دوم خرداد)
9.محمد نیک نژاد
«دهدشت »
1.حجه الاسلام میر محمدی

استان گلستان
«گرگان »
1.سيد سبحان حسيني(نماينده فعلي مجلس)
2.دکتر رضا جلالي (دانشگاهي)
3.علی اصغر احمدی

استان گيلان
«رشت»
1.هاجر تحريري نيک صفت (نماينده فعلي مجلس)
2.دکتر مظفر نامدار(دانشگاهي،اصولگرا)
3.محمد جلوه (دانشگاهي،اصولگرا)
4.علي آقا زاده (فرمانده سابق سپاه گيلان،حاميان دولت)
5.جبار کوچک نژاد(مدير سابق آموزش و پرورش گيلان ، حاميان دولت)
6.محمد علي علوي (رايحه خوش خدمت)
7.زبردست(حاميان دولت)
8.رمضانعلي صادق زاده (نماينده فعلي مجلس)
9.احمد رمضانپور (نماينده دوره ششم مجلس ، مشارکت)
10.فياض زاهد (اعتماد ملي)
11.روشنک سياسي (کارگزاران)
12.حاجی پور(معاون سابق فرماندار رشت، جبهه دوم خرداد)
13.سروش اکبرزاده(جبهه دوم خرداد)
14.سهیلا مدارایی (جبهه دوم خرداد)
15.کیوان محمدی(حزب اعتدال و توسعه)
16.الیاس حضرتی(نماینده سابق رشت، اعتماد ملی)
17.سارنگ(جبهه دوم خرداد)

«رودبار»
1.فرامرز گلشني(نماينده ادوار گذشته مجلس،جبهه دوم خرداد)
2.سيد ابوالحسن مغزن موسوي (نماینده سابق مجلس ، دانشگاهی)
3.عطاالله حکيمي(نماينده فعلي مجلس)
4. صمد مرعشي(کارمند کميته امداد،جبهه دوم خرداد)
5.مهرداد چگيني(رئيس دانشگاه آزاد آستارا)
7.قرباني(بازنشسته سپاه،جبهه متحد)
8.حجه الاسلام حسيني
9.مهندس نصري (مدير کل سابق منابع طبيعي گيلان)
10.محمد گلی کلیشمی(منفرد)

«تالش ، رضوانشهر، ماسال»
1.بهمن محمد ياري(نماينده فعلي مجلس)
2.عسگراسلام دوست (نماينده ادوار گذشته مجلس ، جبهه دوم خرداد)
3.نعمت الله اصلاني(وکيل ، اصولگرا)
4.دانش تيموري(دانشگاهي)
5.علي خندستاني(وکيل، اصولگرا)
6.اسماعيل حسن زاده(رئيس شعبه يک دادگستري رشت)
7.سیروس شفقي(شهردار سابق تالش)
8.سيد مجتبي عرفاني(نماينده ادوار گذشته مجلس)
9.غلامرضا هاتفي(نايب رئيس سابق شوراي اسلامي شهر رشت ، جبهه دوم خرداد)
10.دکتر علیرضا جباری
11.نیکخو(جبهه دوم خرداد)
12.عزیز پور عزیزی
13.شادپور شیرزاد
14.فدایی رجبی (اهل تسنن)

«فومن، شفت»
1.ناصر عاشوري قلعه رودخاني(نماينده فعلي مجلس)
2.مصطفی حائری فومنی
3.رسول جماعتی (نماینده دوره ششم مجلس، مشارکت)
4.زهرا نظری (عضو شورای شهر دوم )
5.محمد رضا شفیعی (نماینده ادوار گذشته مجلس)
6.حجت جعفر زاده (عضو شورای شهر شفت)
7.حبیب اشرافی
8.محسن صادق زاده(جبهه دوم خرداد)

«آستارا»
1. دلق پوش (معاون سابق ارشاد استان گيلان)
2.عليرضا نعمتي(فرمانده سابق سپاه ، جبهه متحد)
3.صفر نعيمي(پاسدار بازنشسته،اصولگرا)
4.شاپور مرحبا(نماينده فعلي مجلس)
5.سید تقی بادوام
6.شهرام ترک پور

«صومعه سرا»
1.حسن جوادي (فرماندار سابق صومعه سرا، جبهه دوم خرداد)
2.محمد تقی رنجبر(نماينده ادوار گذشته مجلس، موتلفه)
3.سيد کاظم دلخوش اتابري(نماينده فعلي مجلس)
4.قاسم رمضانپور(نماينده ادوار گذشته مجلس، مشارکت)
5.میر شمس الدین جلالی چمنی
6.علیرضا قریب پور
7.داوود نعمتی
8.میر شمس مومن زاده(معاون سابق فرماندار ، جبهه دوم خرداد)
9.ابراهیم مسافری

«رودسر و املش»
1.اسدالله عباسي(نماينده فعلي مجلس ، جبهه متحد)
2.علي اکبري(کانديداي دوره هاي پنجم و ششم مجلس)
3.محمد زارع(موتلفه)
4.دکتر صادق محبوبي(رئيس سابق هيئت کشتي گيلان)
5.دکتر فخيمي (رئيس سابق مرکز بهداشت رودسر)
6.حجه الاسلام صديق (رايحه خوش خدمت)
7.حجه الاسلام رضا مظفري (کانديداي جريان دوم خرداد)
8.کمال محمد بيگي (فرمانده بسيج اصناف شمال تهران )
9.عزت الله تقواييان (مشارکت)
10.مژگان نوري (شهردار سابق املش ، جبهه دوم خرداد)
11.محمد عليجاني ( مدير حراست شرکت پارس خودرو)
12.علي طاهري فرد( کارشناس وزارت آموزش و پرورش )
13.حسين بادفر(رييس اولين دوره شوراي اسلامي شهر ، جبهه دوم خرداد )
14.دکتر حسن زاده ( کانديداي دوره هفتم مجلس ، روانپزشک )
15.مهدي فرض پور ماچياني ( دانشگاهي )
16کاظم کسرايي ( شهردار سابق رحيم آباد ، جبهه دوم خرداد )
17.خانم رضايي فر ( دکتراي حقوق )
18.حسن کهن روز (دانشگاهي )
19.همت شاه نظري ( مدير گروه در سازمان مديريت و برنامه ريزي کشور )
20.بابک شعبان نژاد (فرمانده اسبق يگان حفاظت سازمان ميراث فرهنگي گيلان )

«لاهيجان»
1. ايرج نديمي(نماينده فعلي مجلس)
2.علي زلفا (اصولگرا)
3.نيک فر(رايحه خوش خدمت)
4. علي محرر (مدير کل سابق چاي شمال)
5.دکتر احمديان(معاون فرهنگي جهاد دانشگاهي ، اعتماد ملي)
6.یعقوب قاسمی (معاون سابق سپاه سیاهکل ، اصولگرا)
7.حمید کریم حدیثی(دبیر آموزش و پرورش)
9.محمود سابق همیشگی (نماینده سابق تهران ، جمعیت ایثارگران)
10.بهمن یعقوبی
11.مدامی(اصولگرا)

«لنگرود»
1.عبدالکريمي(حاميان دولت)
2.صيقلي(نماينده ادوار گذشته مجلس)
3.محمد بندرچي(موتلفه)
4.محمدعلي حيدري شلماني (نماينده فعلي مجلس)
5.عيسي مولايي(حاميان دولت )
6.فرهاد لاهوتي
7.محمد دهگان (معاون فرماندار –دوم خرداد)
8- نصرت نادم (مديركل پست بانك تهران -دوم خرداد)
9- شيخيان (كارشناس وزارت راه و ترابري )
10- ابراهيم زماني
11- دكتر حبيب ا... اسدي (رئيس سابق آموزش پرورش و هلال احمر –جبهه دوم خرداد)
12- محمد اخوان (فرماندار سابق شهرستانهاي رودسر و آستارا –مشاركت )
13- سيد علي موسوي (مدير مسئول نشريه گلبانگ گيلان )
14- رضا محمدي
15-يوسف مهموم (باسابقه هاي مدير كل بازرسي تعزيرات آرد و نان كشور و فرماندهي چندين گردان هاي كشور در دورانهاي گذشته )

«آستانه اشرفيه»
1. دكترکيانوش صادق دقيقي(نماينده فعلي مجلس)
2 محمد .پاک نعمت (مدير و موسس مدرسه غير انتفاعي -جبهه متحد)
3. نادر رسولي(پزشک پاسدار)
4.نادر محمد دوست (پاسدار بازنشسته ، جبهه متحد)
5.عليرضا غلامي (فرماندار سابق لنگرود ، اصلاح طلب)
6.حسن شاخصي (نماينده سابق آستانه -اصلاح طلب)
7.رمضان سيرتي
8.محمد علي رمضاني (پاسدار بازنشسته ، جبهه اصلاحات)
9- يونس رنجكش (روزنامه نگار )
10- كامل خيرخواه (دودورنماينده مردم لا هيجان – اصولگرا)
11- جهانبخش رضاپور
12-رضا صالح (نماينده دوره ششم –مشاركت)
13- عليرضا غلامي (فرماندار سابق –دوم خرداد)
14- رضا پرستش

«بندر انزلي»
1. هادي حق شناس(نماينده فعلي مجلس)
2.اميد عزيزي(رايحه خوش خدمت)
3.حسن خسته بند(نماينده دوره ششم ، اعتدال و توسعه)
4.شجاع (نماينده ادوار گذشته مجلس)
5-ميرشمس الدين پورباقري (دانشگاهی)
6-محمد نادم (كارشناس ايران خودرو ،جبهه دوم خرداد)
7- محمد صالح سري بازاري
8-اميد نوروزي
9- علي شير افكن
10- سيد محمد پيشوايي

استان لرستان
«خرم آباد»
1.قدرت الله ايماني (نماينده فعلي مجلس)
2.غلامرضا محمدي (قهرمان کشتي ، مربي تيم ملي)
3.ابراهيم آقامحمدي (دريکوند)(مديرکل حراست دانشگاه تهران ،کانديداي جبهه متحد)
4.محمد محرابي(عضو شوراي شهر دوره اول و دوم ، اصولگرا)
5.محمد رضا ملک شاهي (رئيس مستعفي آموزش و پرورش استان ، موتلفه)
6.نور محمد فردي بيرانوند(فرماندار سابق ايذه و باغملک)
7.حاج رحيم رحیم نسب (پاسدار بازنشسته)
8.شجاع دريک وند (فرماندار سابق خرم آباد ، اصلاح طلب)
9.ناصر غلامرضايي(عضو مستعفي شوراي سوم شهر ، اعتماد ملی)
10.حجه الاسلام عزيزي (اصولگرا)
11.علي حيدر اميري
12.علي صلاح ورزي(عضو شوراي شهر دوم خرم آباد)
13.نصرت الله جهاني چگيني(عضو شوراي شهر اول و دوم خرم آباد ، کانديداي اصلاح طلبان)
14.فتح الله حسنوند(نماينده فعلي مجلس)
15.حمید رشیدی (مدیر مدرسه ، مشارکت)
16.هادی احمدی
17.خانم عابدینی

«ملاوي و پلدختر»
1.سيد محمد مهدي شاهرخي(نماينده فعلي مجلس)
2.دکتر باهر (دانشگاهی)
3.حمید مرادی (فرماندار سابق)
4.دکتر هدایت ایمانی

«دورود و ازنا»
1. حسين گودرزي (دانشگاهي ، اصولگرا)
2.حسين پاپي (نماينده فعلي مجلس)
3.غلامرضا عبدالوند(نماينده ادوار گذشته مجلس ، اعتماد ملي)
4.مسعود فرهيخته(دبير آموزش و پرورش ،اصلاح طلب)
5.حجه الاسلام سید مهدی موسوي
6.فولادوند
7.غلام جمالي (رئیس آموزش و پرورش شهرستان ، جبهه دوم خرداد)
8. عزت الله دهقان (نماينده ادوارگذشته مجلس ، اصولگرا)
9.محمد بختیاری (اصلاح طلب)

« بروجرد »
1.علاء الدين بروجردي (نماينده فعلي مجلس)
2.محسن يحيوي (نماينده فعلي مجلس ، جامعه مهندسين )
3.نظام اسلامی (نماینده دوره ششم )
4.ارجمند عباسی (فرماندار سابق بروجرد ، اصلاح طلب)
5.هادی مقدسی (کارمند وزارت کشور ، منفرد)
6.حسن کره رودی
7.سراب نشین
8.گودرزی (کارمند آموزش و پرورش

«سلسله و دلفان »
1.دکتر علی باقر طاهری نیا ( معاون دانشگاه بوعلی همدان)
2.محمد محمدی (نماینده ادوار گذشته مجلس)
3.علی آل کاظمی ( نماینده ادوار گذشته مجلس)
4.گودرز زمانی ( قاضی)
5.ربیع صادقی
6.عالی رستمی ( مدیر کل سابق کمیته امداد)

استان مازندران
«ساری»
1.حجه الاسلام عبدالله زمانی معروف به مفید زمانی (قاضی ، اصولگرا)
2.عشوری
3.یوسف نژاد
4.احمد حسین زادگان (فرماندار سابق ساری )
5.ابولقاسم روحی سرخکلایی (نماینده فعلی مجلس)
6.سید رمضان شجاعی معروف به اسحاق (مدیر کل صدا و سیما ساری)
7.حجه الاسلام عبدالحمید عبدالاحد
8.سید جمال علوی سنگ چشمه
9.جعفر قربانپور
10.اسماعیل یزدانی
11.داریوش عزیزی
12.مهدی احمدی فولادی
13. دکتر ابراهیم صفری

«بابل»
1.حسينعلي قاسم زاده ( نماينده فعلي مجلس )
2.محسن نريمان (نماينده دوره ششم مجلس )
3.حجت الاسلام کيانژاد(رييس عقيدتي سياسي ناجا)
4.علي اکبر ناصري (نماينده فعلي مجلس )
5.کريم نژاد (دبير آموزش و پرورش )
6.زماني (دبير آموزش و پرورش )
7.علي کریمي فیروزجایی( کانديداي دوره ششم مجلس )

«نوشهر و چالوس»
1.انوشیروان محسنی بند پی (نماینده فعلی مجلس)
2.منوچهر بحری ( مدیر عامل اتحادیه دامداران مازندران )
3.نعمت الله پوستین دوز
4.حجه الاسلام احمد رضا خزائی
5.قاسم احمدی

«بهشهر و نکا»
1.سردار مقیمی (اصولگرا،جبهه متحد)
2.عبدالهاشم يعغوبي(وکيل)
3.علی اصغر رحمانی خلیلی
4.علی محمد شاعری

«رامسر و تنکابن»
1.جعفر قلی راهب ( نماینده فعلی مجلس)
2.فرج الله جهاندار
3.فرخ الدین صابری

«بابلسرو فریدونکنار»
1.حجت الله روحی ( نماینده فعلی مجلس)
2.رحمت الله قلی پور(مدیر کل مرکز پژوهش های مجلس و استاد دانشگاه، مستقل) 
3.مقداد نجف نژاد(نماینده پیشین مجلس،اصولگرا)
«آمل»
1.محمد تورنگ(رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس در دوران قالیباف ، اصولگرا)
2. یوسفیان ملاا(نماینده فعلی)
2.سید محمد ابراهیمیان ( حامیان دولت)

«قائمشهر»
1.ولی رعیت (نماینده فعلی مجلس)
2.عزت الله اکبری (نماینده ادوار گذشته مجلس،اصولگرا )
3.دكتر محمد علي داداشي( رياست كميته مطالعات حقوق سياسي مركز پژوهش هاي مجلس)
4.میکائیل فرج پور
5.علی اکبر قربانی
6.غلامرضا گرزین
7.نبی الله حبیبی
8.رمضانعلی ملک
9.احمد اردشیری لاجیمی

استان مرکزی
«اراک و کميجان»
1.عباس رجايي ( نماينده فعلي مجلس )
2.سيد احمد لطفي (شهردار سابق اراک ، اصولگرا)

«محلات و دليجان»
1.سيد حسن عباسي (نماينده فعلي مجلس)
2.محمد جلالي (مديرکل سابق منابع طبيعي ، حاميان دولت)
3.محمد اميني(کانديداي اصلاح طلبان)
4.عليرضا سليمي(حاميان دولت)
5.حبيبي (منفرد)
6.مجيد خليلي (منفرد)

«شازند»
1.محمود احمدي بيقش (پاسدار بازنشسته ، اصولگرا )
2. قاسم عزيزي (نماينده فعلي مجلس )
3.مهندس فتحی

«خمين »
1.بهرام حبيبي ( نماينده فعلي مجلس )
2.سيد امرالله موسوي ( معاون پارلماني دانشگاه پيام نور ، نماينده دوره ششم ، حاميان دولت )
3.حسين مقيمي ( معاون سابق عمران وزارت کشور ، اصلاح طلب )
4.محمد عظيمي (عضو شوراي شهر دوم)
5.دکتر رستمی
6.میترا  عبادی
7.حسین لطفی
8.دکتر توکلی
9.مهندس صالحی

«ساوه و زندیه»
1.حسین اسلامی(نماینده فعلی مجلس )
2.محمد مهدی امامی ناصری
3.شهلا میرگلو بیات(پزشک)

«تفرش-فراهان- آشتیان»
1.حسین محمدی(دانشگاهی)
2.سپاسی
3.بهمن اخوان
4.بابایی
5.مجید گودرزی

استان هرمزگان
«بندرعباس،حاجي آباد ، قشم و ابو موسي»
1.محمد آشوري تازياني (نماينده فعلي مجلس)
2.غلام عباس زائري (نماينده ادوار گذشته ، جبهه متحد)
3.شهريار مشيري (نماينده فعلي مجلس)
4.علي دير باز (نماينده فعلي مجلس)
5.سيد مصطفي ذوالقدر(نماينده ادوار گذشته ، اعتماد ملي)
6.امين فرج زاده (شهردار سابق بندر عباس ، اصولگرا)
7.احمد حبيبي(نماينده دوره ششم مجلس)
8.ابراهيم اميني(فرماندار سابق بندر عباس ، اصلاح طلب)
9.رئوفي(مدير کل سابق ارشاد ، اعتماد ملي)
10.علی قتالی(منفرد)

«بندر لنگه و بستک»
1.سيد عبدالله حسيني (نماينده فعلي مجلس)
2.احمد جباري(رئيس هيئت نظارت شهرستان ، حاميان دولت)
3.دکتر زارعي(رئيس بيمارستان بندر لنگه)

«ميناب ، رودان و جاسک»
1.علي معلمي پور (نماينده فعلي مجلس)
2.سيد علي مير خليلي(نماينده ادوار گذشته ، جبهه متحد)
3.سيد عبدالکريم هاشمي(مدير کل طرح و برنامه استانداري ، اصولگرا)
4.حجه الاسلام ابراهيمي(حاميان دولت)


استان همدان
«همدان»
1.حميد رضا حاجي بابايي(نماينده فعلي مجلس)
2. نظري ( معاون رئيس شوراي شهر سابق همدان )
3.دباغ ( عضو شوراي شهر )
4.حجه الاسلام حسني حلم
5. خرم ( استاندار چند دوره قبلي همدان )
6.زبردست ( استاندار قبلي همدان)
7.حجازي ( رئيس شوراي شهر سابق همدان )
8.ابراهيم كارخانه اي (نماينده فعلي مجلس ، کانديداي حاميان دولت)
9.امير عفراتي (عضو اسبق شوراي شهر همدان )
10.دکتر شریف زادگان (وزیررفاه در دولت خاتمی)
11.طاهایی (استاندار سابق استان مرکزی ، اردبیل و سمنان)
12.سردار همدانی( حامیان دولت)
13.مهدی شریفیان (اعتماد ملی)
4.مجید مختاری دوست (کاندید اصلاح طلبان)
15.دکتر غلامی (رئیس پیشین دانشگاه همدان)
16.سیدکاظم اکرمی(وزیر آموزش و پرورش دولت شهیدرجایی،عضو مجلس خبرگان قانون اساسی)
17.حجه الاسلام حسینی(مدیرکل مستعفی ارشاد)

«تويسركان »
1.محمد بيات ( كانديداي جريان اصلاحات )
2. سيد جعفر كيايي
3.امام علي عبدالمالكي ( فرمانده سابق سپاه تويسرکان )
4.شهريار طاهرپور
5.مرتضي فضل علي ( نماينده فعلي تويسرکان )
6.محسن ترکاشوند( نماينده دوره ششم مجلس)
7.سيد حاتم ذوالفقاري


«ملاير»
1.بيژن شهبازخاني ( نماينده فعلي مجلس ، جبهه دوم خرداد )
2.علي ربيعي(قاضي ديوان عدالت اداري ، اصولگرا)
3.محمد کاظمي (کانديد اصلاح طلبان )
4.حسن زماني ( نماينده فعلي مجلس ، جبهه متحد )
5.کاووس توکلي(سردار بازنشسته سپاه )
6.امین حسین رحیمی (قاضی دادگستری)
7.آریایی نژاد (پزشک عضو سابق شورای شهر سامن)
8.حجه الاسلام عبداللهی (رئیس سابق حوزه علمیه)
9.علی نعمت چهاردولی(معاون سابق آموزش و پرورش)
10.حسن وفایی ( کارمند دیوان محاسبات)

«بهار و کبودر آهنگ»
1.پور مختار(پاسدار بازنشسته ، ايثارگران)
2.یعقوبی (نماینده ادوار گذشته مجلس)
3.فاضل همدانی (نماینده ادوار گذشته مجلس)
4.جعفری ( فرماندار سابق کبودر آهنگ)
5.توسلی(دیپلمات وزارت خارجه)
6.علی محبی (آزاده ،وکیل دادگستری،دانشگاهی)
7.همتی (رئیس کل سابق بیمه مرکزی)
8.دکتر هزاوه ای(دانشگاهی،اصولگرا)
9.امیرحسین اصغری(کارشناس ارشدفرهنگی وزارت خارجه)

«اسد آباد»
1.بهرامی (نماینده فعلی مجلس)
2.صفایی(نماینده ادوار گذشته مجلس، کاندیدای اصلاح طلبان)
3.سرمدی (رئیس سابق شوراهای اسلامی استان همدان، اصولگرا)
4.دکتر رنجبر (پزشک ، کاندیدای ادوار گذشته مجلس)
5.بهروز نعمتی

«نهاوند»
1.طاهری (مدیر کل صدا وسیما اراک)
2.دكتر مهدي سنايي ( مدير گروه مطالعات روسيه وشرق اروپا در دانشگاه تهران عضوهيئت علمي دانشگاه تهران و1-رئيس سازمان فرهنگي منطقه اي اكو 1384ميباشد)
3.محمد تقی کاویانی پور (نماینده فعلی مجلس)

استان يزد
«يزدو صدوق»
1.حجه الاسلام سید محمد تقی محصل همدانی (نماینده فعلی مجلس از مهریز و بافق ، جبهه متحد)
2.حجه الاسلام سید مهدی صدر الساداتی(جبهه متحد اصولگرایان)
3.حجه الاسلام سید محمد رضوی (نماینده دوره ششم یزد ، اعتماد ملی)
4.مهندس کلانتری (استاندار پیشین ، کاندیدای اصلاح طلبان )
5.مهندس شایق( شهردار سابق یزد ، اصولگرا)

«اردکان»
1.محمد رضا تابش (نماینده فعلی مجلس ،جبهه دوم خرداد)
2.دکتر فرزان (پزشک ، اصولگرا)
3.بهجتی ( پسر امام جمعه سابق ،جبهه متحد)
4..مهدی ناظمی(جبهه متحد)
5.مهندس کلانتری(شهردار سابق اردکان ، دانشگاهی)
6.دکتر محیطی (رئیس سابق دانشگاه پیام نور اردکان)
7.دکتر رزم آور (پزشک)

«مهریز ، بافق ، ابرکوه و خاتم»
1.حجه اسلام ابویی (مشاور استاندار سابق)

«تفت و میبد»
1.سید جلال یحیی زاده (نماینده فعلی مجلس ، اصولگرا)
2.حسینعلی فلاح (فرماندار سابق یزد ، کاندیدای اصلاح طلبان )

 لازم به ذکر است این فهرست بر اساس اطلاعات نخستین تنظیم شده است و کامل ونهایی نیست .

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
Bookmark and Share
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۶
انتشار یافته: ۱۱
ناشناس
|
-
|
۱۵:۰۶ - ۱۳۸۶/۱۰/۲۲
1
1
از آقاي محمد دادفر كانديداي مردمي بوشهر چيزي ننوشتيد - يادتون رفته؟!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۲۲ - ۱۳۸۶/۱۰/۲۲
1
1
پس نمايندگان گناباد - بجستان و كاخك ( خراسان رضوي ) چرا نوشته نيست
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۴۰ - ۱۳۸۶/۱۰/۲۲
2
0
درحوزه دشتستان نام آقای حاج غلامرضا مختاری (مدیر کل بانک ملت استان فارس و مدیر کل سابق بانک ملت استان بوشهرو دبیر کمیسیون هماهنگی بانکها - و هیات مدیره جمعیت هلال احمر استان بوشهر)از قلم افتاده است - دستور فرمایید ثبت گردد
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۱۶ - ۱۳۸۶/۱۰/۲۳
2
1
ليست شما خيلي ناقص است .
مثلا شهرهاي استان گلستان را اسم نبرده ايد.
نامزدهاي گرگان هم بيش از ان چيزي است كه مرقوم فرمودهايد.
به هر حال ممنونم .
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۱۳ - ۱۳۸۶/۱۰/۲۳
2
1
سلام لطفاً در حوزه تبریز و سایر حوزه ها اسامی را به طور کامل بگذارید تا حق سایرین ضایع نشود و عدالت رعایت گردد.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۱۹ - ۱۳۸۶/۱۰/۲۳
33
1
چرا راجع به معرفی کاندیداها اعمال نظر شخصی نموده اید؟! نسبت به اصلاح اقدام در غیر اینصورت با شما برخورد خواهد شد.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۵۱ - ۱۳۸۶/۱۰/۲۴
52
0
باسلام واحترام.لطفاازحوزه انتخاباتي قائمشهر كساني راانتخاب كنيد كه خون شهداراحفظ كنند نه بااسم وخون شهدا بازي كنند .
باتشكر
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۳۴ - ۱۳۸۶/۱۰/۲۴
1
2
نام آقاي مهندس ودودي مفيد از قلم افتادده
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۱۲ - ۱۳۸۶/۱۰/۲۵
1
1
در حوزه شهرستان خوی در استان آزربایجان غربینام آقای علیرض رادفر(فرماندار سابق شهرستانهای سلماس وشاهین دژ وماکو)از قلم افتادهاست-لطفاثبت نمایید
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۴۰ - ۱۳۸۶/۱۰/۲۶
1
0
نام محمدصادق كردآبادي در حوزه استان مركزي - تفرش و آشتيان چرا نيامده است .
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۳۷ - ۱۳۸۶/۱۱/۰۸
1
0
درحوزه شهرستان جهرم نام سیدحجت اله حسینی شهرخفری به اشتباه سیدحجت الاسلام حسینی ذکرشده است خاهشمنداصلاح فرمایید
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: