عصر ایران
نیازمندیها
ست کامل چاقو آشپزخانه کانتر پرو
محصولی جدید از سازندگان پرو وی اسلایسر با تایید سرآشپزهای اروپا.
کد خبر: ۴۶۷۲۶
تعداد نظرات: ۶ نظر
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۸۷ - ۱۴:۴۱
از امکانات این خودرو می توان به سیستم کولر ، کیسه هوای راننده و سرنشین جلو ، رینگ آلومینیومی اسپرت ، قفل ایمنی کودک ، صندلی عقب تاشو ، سیستم هشدار دهنده وضعیت لنت ترمز ، شیشه بالابر برقی در هر چهار در و فرمان تلسکوپی قابل تنظیم اشاره کرد.
خودرو " لیفان" تولید مشترک ایران و چین ، مرداد امسال به بازار داخلی وارد می شود.
واحد مرکزی خبر: مدیرعامل شرکت خودرو سازی کرمان در مصاحبه با خبرنگاران از عقد قرارداد صنایع خودروسازی کرمان با شرکت خودروسازی لیفان چین برای تولید لیفان 520 خبر داد و گفت : در آینده مدل های دیگر خودرو لیفان مانند وانت ، ون ،ساو و مدل کوچکتر لیفان 320 هم تولید و عرضه خواهد شد.

محمدرضا علی نقی با بیان اینکه این خودرو در دو نوع 1300 و 1600 سی سی و با امکان بهره گیری از سوخت های بنزین و گاز به بازار می آید ، گفت : شرکت کرمان موتور امسال 5 هزار دستگاه لیفان را وارد بازار می کند و تولید این خودرو در سال 88 به 15هزار دستگاه و در سال 89 به 25 هزار دستگاه خواهد رسید.

وی افزود : بنابر قرارداد با شرکت لیفان 30 درصد از تولیدات این شرکت را می توانیم صادر کنیم. علی نقی با بیان اینکه بازار قیمت خودرو را مشتری تعیین می کند ، گفت : قیمت در نظر گرفته شده برای این خودرو 13.5 تا 17 میلیون تومان است و در صورت افزایش تولیدات قطعات آن در داخل کشور،قیمت ان به 10 میلیون تومان نیز کاهش خواهد یافت.

علی نقی با بیان اینکه حدود 300 دستگاه از این خودرو که به خانواده کرمان موتور واگذار شده است ، نیمه دوم مرداد به بازار می آید ، افزود : لیفان به صورت پیش فروش و فروش نقدی نیز به مشتریان واگذار می شود و در صورت استقبال طرح واگذاری به شکل لیزینگ را نیز در نظر داریم . خودرو لیفان که دارای چهار سیلندر خطی با 16 سوپاپ است با سرمایه گذاری اولیه 5 میلیون دلار طرف ایرانی در کرمان تولید خواهد شد.

لیفان دارای ظرفیت باک 51 لیتری است و در هر 100 کیلوکتر 6و هفت دهم لیتر بنزین مصرف می کند. از امکانات این خودرو می توان به سیستم کولر ، کیسه هوای راننده و سرنشین جلو ، رینگ آلومینیومی اسپرت ، قفل ایمنی کودک ، صندلی عقب تاشو ، سیستم هشدار دهنده وضعیت لنت ترمز ، شیشه بالابر برقی در هر چهار در و فرمان تلسکوپی قابل تنظیم اشاره کرد.

هم اکنون خودرو لیفان چینی به کشورهای روسیه ، شیلی ، ویتنام ، مصر ، آرژانتین و سوریه صادر می شود . شرکت خوروسازی کرمان که از سال 73 اغاز به کار کرده تاکنون خودروهای دوو سیلو ، دوو ماتیز و گل را تولید کرده است.

مدیرعامل شرکت خودرو سازی کرمان با بیان اینکه این شرکت ظرفیت تولید 50 هزار دستگاه را در سال دارد و قادر است تا 80 هزار دستگاه نیز افزایش دهد،افزود: درصدد کسب بازارهای جدید بین المللی هستیم و از سال های بعد صادرات این خودور را آغاز می کنیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
Bookmark and Share
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: