عصر ایران
نیازمندیها
شامپوی رفع سفیدی مو
بهترین محصول در زمینه رفع سفیدی مو در ایران برای آقایان و خانم ها
کد خبر: ۵۸۲۰
تعداد نظرات: ۲۰ نظر
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۸۵ - ۱۴:۰۶
متعاقب پیگیری های خبرنگار "عصر ایران" یک مقام آگاه در این باره گفت: امیر ابراهیمی زنده و جسد متعلق به فرد دیگری است.


عصرايران- جسد يک زن که گفته مي شود "زهرا اميرابراهيمي" بازيگر نقش "زهره" در سريال "نرگس" است صبح امروز به پزشکي قانوني تهران منتقل شد.

يک منبع مطلع در پزشکي قانوني با اعلام اين مطلب به خبرنگار عصرايران (asriran.com)،گفت: هم اکنون گروه هاي تخصصي بر روي علت مرگ اين زن در حال تحقيق هستند ولي احتمال قوي آن است که وي شب گذشته خودکشي کرده است.

چندي پيش فيلمي غيراخلاقي منتسب  به اين بازيگر سيما در تهران و برخي سايت هاي اینترنتي پخش شد که متعاقب آن، اعلام شد بازيگر زن اين فيلم غيراخلاقي ( پورنو) اميرابراهيمي نبوده است و فقط با او شباهت  ظاهري دارد.

با اين حال شنيده هاي بعدي حکايت از آن داشت که نيروهاي انتظامي بررسي اين پرونده را در دستور کار خود قرارداده و زهرا اميرابراهيمي را براي بازجويي فراخوانده اند تا صحت و سقم اننتساب فيلم به وي مشخص شود.

در پي اين امر، خبرهاي رسيده حاکي از آن بود که اميرابراهيمي، در بازجويي ها خودکشي کرده است که اين امر از سوي رييس مرکز اطلاع رساني نيروي انتظامي تکذيب شد.

اين منبع مطلع همچنين به خبرنگار ما گفت: البته، هنوز دقيقا معلوم نيست که جسدي که به پزشکي قانوني منتقل شده، اميرابراهيمي است يا خير و حتي امکان دارد، جسد متعلق به فردي باشد که شبيه او بوده و در آن فيلم غيراخلاقي ايفاي نقش کرده است.

آخرین خبر

متعاقب پیگیری های خبرنگار "عصر ایران" یک مقام آگاه در این باره گفت: امیر ابراهیمی زنده و جسد متعلق به فرد دیگری است.

وی افزود: توزیع کننده فیلم مذکور فراری شده  و پرونده نیز در دست بررسی است .

 


 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
Bookmark and Share
مطالب مرتبط :
عذرخواهی اولین سایت منتشرکننده فیلم منتسب به «زهرا امیر ابراهیمی» از مردم ایران
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: