آغاز یازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان
یازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان از روز چهارشنبه هشتم شهریور ماه در سه بخش موسیقی دستگاهی، موسیقی نواحی و موسیقی کلاسیک آغاز می شود.

به گزارش مهر، گروه های شرکت کننده در یازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان از روز چهارشنبه هشتم شهریور ماه در سه بخش موسیقی دستگاهی، موسیقی نواحی و موسیقی کلاسیک میزبان علاقه مندان موسیقی در تالار رودکی تهران خواهند بود.

برنامه کامل اجراهای یازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان که تا بیست و هشتم شهریور ماه در تالار رودکی تهران ادامه دارد، طبق تفکیک بخش های مختلف، سازها و گروه های سنی «الف، ب، ج»   به این شرح اعلام شده است:

چهارشنبه ۸ شهریور

ساعت ۹ تا ۱۳ : تار (گروه های سنی الف و ج)

 ساعت ۱۴ تا ۱۶: تار (گروه سنی ب)

پنجشنبه ۹ شهریور

 ساعت ۹ تا ۱۳: نی (گروه های سنی الف و ب)

ساعت ۱۴ تا ۱۶: نی (گروه سنی ج)

  ساعت ۱۷ تا ۲۱: فلوت

جمعه ۱۰ شهریور

ساعت ۹ تا ۱۳:  سنتور (گروه های سنی الف و ج)

 ساعت ۱۴ تا ۱۶: سنتور (گروه سنی ب)

 ساعت ۱۷ تا ۲۱:  قانون

شنبه ۱۱ شهریور

 ساعت ۹ تا ۱۳:  کمانچه  (گروه های سنی الف و ج)

 ساعت ۱۴ تا ۱۶: کمانچه (گروه سنی ب)

یکشنبه ۱۲ شهریور

 ساعت ۹ تا ۱۳: عود  

 ساعت ۱۴ تا ۱۶: آواز (گروه سنی  الف و ب)

ساعت ۱۷ تا ۲۱:  آواز (گروه سنی ج)

دوشنبه ۱۳ شهریور

 ساعت ۹ تا ۱۳: تمبک (گروه سنی الف)

 ساعت ۱۴ تا ۱۶: تمبک (گروه سنی ب)

  ساعت ۱۷ تا ۲۱: تمبک (گروه سنی ج)

سه شنبه ۱۴ شهریور

ساعت ۹ تا ۱۳: سه تار (گروه سنی الف)

 ساعت ۱۴ تا ۱۶ : سه تار (گروه سنی ج)

چهارشنبه ۱۵ شهریور

 بخش ویژه موسیقی دستگاهی

پنجشنبه ۱۶ شهریور


  ساعت ۹ تا ۱۳: ویولن (گروه های سنی الف و ج)

ساعت ۱۴ تا ۱۶:  ویولن (گروه سنی ب)

 ساعت ۱۷ تا ۲۱: ویولا

جمعه ۱۷ شهریور

ساعت ۹ تا ۱۳: گیتار (گروه های سنی الف و ب)

ساعت ۱۴ تا ۱۶: گیتار (گروه سنی ج)

ساعت ۱۷ تا ۲۱: کلارینت، ابوا، ترومپت و هورن

شنبه ۱۸ شهریور


ساعت ۹ تا ۱۳: پیانو (گروه های سنی الف و ب)

ساعت ۱۴ تا ۱۶: پیانو (گروه سنی ج)

ساعت ۱۷ تا ۲۱: ویولنسل

یکشنبه ۱۹ شهریور

ساعت ۹ تا ۱۳: موسیقی آذربایجان - تار و کمانچه

ساعت ۱۴ تا ۱۶: موسیقی آذربایجان -  نقاره و گارمون

ساعت ۱۷ تا ۲۱:  موسیقی آذربایجان -  قوپوز

دوشنبه ۲۰ شهریور

ساعت ۹ تا ۱۳: موسیقی شرق و جنوب خراسان – دوتار (گروه های سنی الف و ب)

ساعت ۱۴ تا ۱۶: موسیقی شرق و جنوب خراسان – دوتار (گروه سنی ج)

ساعت ۱۷ تا ۲۱: موسیقی شرق و جنوب خراسان –  آواز، دایره و دهل

سه شنبه ۲۱ شهریور


ساعت ۹ تا ۱۳ : موسیقی شمال خراسان – دوتار (گروه های سنی الف و ج)

ساعت ۱۴ تا  ۱۶: موسیقی شمال خراسان – دوتار (گروه سنی ب)

ساعت ۱۷ تا ۲۱: موسیقی ترکمن –دوتار، کمانچه و آواز

 چهارشنبه ۲۲ شهریور

ساعت ۹ تا ۱۳:  موسیقی مازندران –دوتار، کمانچه و آواز

ساعت ۱۴ تا ۱۶: موسیقی مازندران – لَله وا

ساعت ۱۷ تا ۲۱: موسیقی ترکمن –  دسر کوتن

پنجشنبه ۲۳ شهریور

ساعت ۹ تا ۱۳: موسیقی سیستان و بلوچستان – دونلی، قیچک، بنجو، تنبورک، دُهُلک، آواز، سرنا و دهل

ساعت ۱۴ تا ۱۶: موسیقی الموت (آواز)، موسیقی قشقایی (نی)، ضرب زورخانه؛ نی انبان

ساعت ۱۷ تا ۲۱ : موسیقی کردی – آواز، دوزله، سرنا، شمشال، نرمه نای و ضرب

جمعه ۲۴ شهریور

ساعت ۹ تا ۱۳: موسیقی لرستان - کمانچه

ساعت ۱۴ تا ۱۶: موسیقی لرستان – سرنا، دهل، تمبک

شنبه ۲۵ شهریور

ساعت ۹ تا ۱۳: دف (گروه های سنی الف و ب)

ساعت ۱۴ تا ۱۶: دف (گروه سنی ج)

یکشنبه ۲۶ شهریور

ساعت ۹ تا ۱۳: تنبور (گروه های سنی الف و ج)

ساعت ۱۴ تا ۱۶: تنبور (گروه سنی ب)

ساعت ۱۷ تا ۲۱: آواز و تنبور

دوشنبه ۲۷ شهریور

ساعت ۲۰: مراسم اختتامیه یازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان (تالار وحدت)