کد خبر ۱۴۵۶۷۸
تاریخ انتشار: ۱۸:۴۰ - ۲۸ آبان ۱۳۸۹ - 19 November 2010
در ميان اين اسامي نام فدراسيون فوتبال ايران براي دومين سال پياپي در فهرست بهترين فدراسيون‌هاي آسيا به چشم مي خورد.
كنفدراسيون فوتبال آسيا اسامي نامزدهاي دريافت جوايز برترين‌هاي سال ‌٢٠١٠ فوتبال آسيا را اعلام كرد.

به گزارش ايسنا، در ميان اين اسامي نام فدراسيون فوتبال ايران براي دومين سال پياپي در فهرست بهترين فدراسيون‌هاي آسيا به چشم مي خورد. از ديگر نامزدهاي ايران مي‌توان به تيم ملي فوتسال، وحيد شمسايي، محمد طاهري، شهرزاد مظفر و همچنين ذوب آهن اشاره كرد.

فهرست كامل دريافت جوايز برترين‌هاي سال فوتبال آسيا بدين شرح است:

نامزد هاي جايزه الماس AFC :

نجيب تون رازاك (نايب رئيس مالزي)

جايزه رويايي AFC :

دكتر چونگ مونگ جون

دكتر كواك جونگ هوان

فدراسيون فوتبال استراليا

جايزه بهترين فدراسيون :

فدراسيون فوتبال ايران

فدراسيون فوتبال استراليا

فدراسيون فوتبال ژاپن

جايزه بازي جوانمردانه:

فدراسيون فوتبال چين

فدراسيون فوتبال ايران

فدراسيون فوتبال ژاپن

جايزه بهترين باشگاه:

الاتحاد سوريه

سئونگنام ايلهوما چونما كره جنوبي

ذوب آهن ايران

جايزه بهترين تيم فوتسال:

ايران

ژاپن

ازبكستان

جايزه بهترين تيم ملي:

استراليا

ژاپن

كره جنوبي

جايزه بهترين تيم ملي (زنان):

استراليا

كره شمالي

تيم ملي زير ‌١٧ سال كره جنوبي

جايزه بهترين كمك داور:

بهادير كوچكاروف (قرقيزستان)

رافائل ايلياسوف (ازبكستان)

تورو ساگارا (ژاپن)

جايزه بهترين كمك داور (زنان):

هو سارا مي لي (استراليا)

كيم كيونگ مين ( كره جنوبي )

شيهو آيوكاي (ژاپن)

جايزه بهترين داور:

خليل الغمدي (عربستان)

روشن ايرماتوف (ازبكستان)

يوئيچي نيشيمورا (ژاپن)

جايزه بهترين داور (زنان):

هونگ يون آه (كره جنوبي)

كامنونگ پانيپار (تايلند)

ساچيكو ياماگيشي (ژاپن)

جايزه بهترين ناظر:

عبدالغفور عبدالحامد (مالديو)

كول گوتام كار (هندوستان)

تلال السيالمين (اردن)

جايزه بهترين ناظر (زنان):

اميلي لا چك (هنگ كنگ)

اگينه باكلي (استراليا)

نازرين بانو (سنگاپور)

جايزه بهترين مربي:

هو جونگ مو (تيم ملي كره جنوبي)

شين تائه يونگ (سئونگنام ايلهوما كره جنوبي)

تاكشي اوكادا ( تيم ملي ژاپن)

جايزه بهترين مربي (زنان):

كيم تائه هي (كمك مربي تيم ملي زير ‌١٧ سال كره جنوبي)

ري آئه گيونگ (كمك مربي تيم ملي كره شمالي)

شهرزاد مظفر (سرمربي تيم ملي ايران)

جايزه بهترين بازيكن جوان:

هونگ چول (كره جنوبي)

جونگ ايل گوان (كره شمالي)

تيمور خاكيموف (ازبكستان)

جايزه بهترين بازيكن جوان (زنان):

جي سو يون (كره جنوبي)

كومي يوكوياما (ژاپن)

يئو مين جي (كره جنوبي)

جايزه بهترين بازيكن فوتسال :

محمد طاهري (ايران)

وحيد شمسايي (ايران)

رستم عمروف (ازبكستان)

جايزه بهترين بازيكن (زنان):

هوماره ساوا (ژاپن)

جو يونگ مي (كره شمالي)

كاترين آن گيل (استراليا)

جايزه بهترين بازيكن :

بدر المتاوا (كويت/ القادسيه كويت)

فرهاد مجيدي (ايران/ استقلال ايران)

فرشيد طالبي (ايران/ ذوب آهن ايران)

حسين سلمان (بحرين/ الرفاه بحرين)

ساسا اوگننوفسكي ( استراليا/ سئونگنام ايلهوا كره جنوبي)
ارسال به دوستان
پربازدید ها
تورهای لحظه آخری
علم و فناوری