کد خبر ۲۰۴۱۵۸
تاریخ انتشار: ۱۵:۵۵ - ۱۴ اسفند ۱۳۹۰ - 04 March 2012

 

استان

حوزه

جبهه ایستادگی

جبهه پایداری

جبهه متحد اصولگرایان

نامزد منتخب

یزد

بافق و مهریز و ابرکوه و خاتم

 

کاظم فرهمند

-

انتخابات به مرحله دوم کشیده شد

تفت و میبد

 

سید جلال یحیی زاده

سید جلال یحیی زاده

سید جلال یحیی زاده

یزد و صدوق

 

صالح جوکار

صالح جوکار

صالح جوکار

اردکان

 

-

حسین کلانتری

محمدرضاتابش

همدان

اسد آباد

 

اکبر رنجبر زاده

اکبر رنجبر زاده

بهروز نعمتی

ملایر

 

احمد آریایی نژاد

-

 

نهاوند

مهدی سنایی

حسن بهرام نیا

حسن بهرام نیا

مهدی سنایی

همدان

امیر خجسته

سید کاظم حجازی

سید کاظم حجازی،امیر خجسته و علی اکبر نظری

امیر خجسته

همدان

سید کاظم حجازی

ابراهیم کارخانه

ابراهیم کارخانه

 

مرکزی

اراک

محمدحسن آصفری و عباس رجایی

-

عباس رجایی و احمد لطفی

محمدحسن آصفری و عباس رجایی

تفرش و آشتیان

رضا سلیم آبادی

کاظم سپاس آشتیانی

کاظم سپاس آشتیانی

کاظم سپاس آشتیانی

خمین

ابراهیم رضایی

ابراهیم رضایی

ابراهیم رضایی

ابراهیم رضایی

محلات و دلیجان

علیرضا سلیمی

حجت السلام علیرضا سلیمی

حجت السلام علیرضا سلیمی

علیرضا سلیمی

شازند

قاسم عزیزی

-

قاسم عزیزی

 

لرستان

درود و ازنا

 

حجت الاسلام حسن ورمزیاری

-

حسین گودرزی و

درود و ازنا

 

حجت الله رحمانی

حجت الله رحمانی

عباس قائد رحمت

سلسله و دلفان

 

مراد مرادی

-

حجت‌الله خدایی‌سوری

کوهدشت

 

حجت الاسلام علی شاهرخی قبادی

حجت الاسلام علی شاهرخی قبادی

الهیار ملک شاهی

بروجرد

 

بهرام بیرانوند

بهرام بیرانوند

 

بروجرد

 

محمدرضا جابر انصاری

علاء الدین بروجردی

بروجردی

گلستان

علی آباد کتول

رحمت اله نوروزی

رحمت اله نوروزی

رحمت اله نوروزی

رحمتالله نوروزی

گرگان و آق قلا

عیسی امامی و خانم آبشناسی

حجت الاسلام سید علی طاهری

حجت الاسلام سید علی طاهری،عبدالحسین ناصری

 نامشخص

گنبدکاووس

 

سلیمان عباسی

سلیمان عباسی

‌‌سلیمان عباسی

کرمانشاه

کرمانشاه

جهانبخش امینی و محمرضا شعبانی و عبالرضا مصری

محمد کرمی راد

عبدالرضا مصری، محمد رزم، محمد کرمی راد

نامشخص

سنقر

محمدرضا یاوری

محمد ابراهیم محبی

محمد ابراهیم محبی

محبی

اسلام آباد غرب و دالاهو

حشمت ا... فلاحت پیشه

علی جلیلیان

-

علی جلیلیان

پاوه و جوانرود

شهاب نادری

سید فتح اله حسینی

سید فتح اله حسینی

نعمت منوچهری

قصرشرین سرپل ذهاب و گیلانغرب

سید فتح ا... حسینی

بهرام تیموری

-

نامشخص

کنگاور و صحنه و هرسین

 

-

وحید احمدی

وحید احمدی

سمنان

سمنان

جواد خسروی

علیرضا خسروی

علیرضا خسروی

خسروی

شاهرود

کاظم جلالی

عباسعلی غلامی

کاظم جلالی

کاظم جلالی

گرمسار  (کاتب،)،

دامغان(رستمیان)

غلامرضا کاتب

-

-

کاتب

خراسان رضوی

مشهد و کلات

حجت الاسلام بحرینی و جواد آرین منش و مهدی برادران و علی مولوی حقیقی

جواد کریمی قدوسی

جواد کریمی قدوسی

به دور دوم کشیده شد

مشهد و کلات

 

سید امیر حسین قاضی زاده

سید امیر حسین قاضی زاده

به دور دوم کشیده شد

 

مشهد و کلات

خانم انسیه غفوری شعرباف

خانم انسیه غفوری شعرباف

به دور دوم کشیده شد

 

مشهد و کلات

حجه الاسلام نصرالله پژمان فر

حجه الاسلام نصرالله پژمان فر

به دور دوم کشیده شد

 

 

مشهد و کلات

سید هاشم بنی هاشمی

سید هاشم بنی هاشمی، علی موسوی حقیقی و محمد حسین زاده بحرینی

به دور دوم کشیده شد

تربت حیدریه و مه و لات

 

ابوالقاسم خسروی

محمد علی رضایی

ابوالقاسم خسروی

چناران و طرقبه

محمد عظیمی

محمد دهقان نقندر

محمد دهقان نقندر

مشخص نشده

خواف و رشتخوار

سید محسن امیر کلالی

سید محسن امیر کلالی

سید محسن امیر کلالی

نگهبان

درگز

 

صمد صادقی

حسین محمد زاده

نامشخص

سبزوار

محمدزاده

بهروز محبی نجم آبادی

علی بروغنی

نامشخص

سبزوار

سرخس و بخشهای احمد آباد

محسنی ثلاثی و سبحانی فر

عبدالله داورزنی

حجه الاسلام عبدالله محمد دوست

محمد رضا محسنی ثانی

احمد سجادی

محمدرضا محسنی ثانی،

 سجادی

کاشمر و بردسکن و خلیل آباد

 

حجه الاسلام یعقوبی

محمد اسماعیل نیا

نامشخص

گناباد

مهدی زاده

حجه الاسلام محمد رجایی

حجه الاسلام محمد رجایی

حجت الاسلام رجایی

نیشابور

مظفری و سبحانی نیا

علی معدنی

 

سبحانی نی و علی مروی

 

 

 

 

 

خراسان شمالی

بجنورد و جاجرم

ثروتی و علی اکبری

قاسم جعفری

-

قاسم جعفری

بجنورد و جاجرم

 

احمد رضا وفایی

-

 موسی الرضا ثروتی

شیروان

آقای عزیزی

محمد رضا حسین نژاد

-

عبدالرضا عزیزی

خراسان جنوبی

فردوس و طبس

 

محمد فردوسی پور

 

 -

محمد فردوسی پور، محمد کریم عابدی و علی عبدالله زاده 

محمدعلی عبدالله زاده

 

قائنات

علی قربانی

نظر افضلی

نظر افضلی و سید محمد صادق نیرومند

جواد هروی

نهبندان و سربیشه

محمد صادق نیرومن

-

-

مراد هاشم‌زهی

بیرجند و درمیان

حجت الاسلام محمدباقر عبادی

حجت الاسلام محمدباقر عبادی

حجت الاسلام محمد باقر عبادی

حجت‌الاسلام محمدباقر عبادی

ایلام

ایلام،شیروان،چرداول،ایوان

،مهران

 

علی اکبر بسطامی

علی اکبر بسطامی

انتخابات در این حوزه به دور دوم کشیده شد

ایلام،شیروان،چرداول،ایوان

،مهران

 

محسن عباسی

محسن عباسی

انتخابات در این حوزه به دور دوم کشیده شد

 

دهلران،دره شهر،آبدانان

 

عبد سبزی

امین هاشمیان

رقابت بین علی احمدی و امین دوست محمدی در دور دوم

آذربایجان غربی

ارومیه

سید سلمان سید ذاکر و نصرت ا... ملازاده

ابراهیم بازیان

ابراهیم بازیان، جواد جهانگیر زاده

جهانگیر زاده و قاضی پور

ارومیه

 

حسین پناهی

حسین پناهی

عابد فتاحی

پیرانشهر و سردشت

 

علی احمدیان

-

رسول خضری

خوی

 

 

قنبر کریم نژاد

ایوب ایوبی

موید حسینی صدر

سلماس

 

رسول جلایر

علی اکبر آقایی

علی اکبر آقایی

ماکو و چالدران

 

محمد علی پور

علی پور

محمد علی‌پور

میاندوآب

 

-

روح الله بیگی و جهانبخش محبی نیا

روح الله بیگی و مهدی عیسی زاده

اصفهان

اردستان

 

محمود معلمی

سید مصطفی طباطبایی نژاد

نامشخص

اصفهان

 

 

حجت الاسلام احمد سالک

هنوز نهایی نشده است

اصفهان

علیرضا انصاری،مرتضی طلایی،حمیدرضا فولادگر

مجید نادر الاصلی

حمید رضا فولادگر

هنوز نهایی نشده است

اصفهان

عباس مقتدایی

مرتضی طلایی نیک

هنوز نهایی نشده است

اصفهان

خیام نکویی

حمید نادر الاصل، عدنان زاد هوش و رسول حامدیان اصفهانی

هنوز نهایی نشده است

مبارکه

کاظم یزدانی

علی محمد موسوی

-

علی ایران‌پور

خمینی شهر

 

سید محمدجواد ابطحی

سید محمدجواد ابطحی، سید محمود ابطحی

محسن صرامی

 

سمیرم

محمد علی علیمردانی

بهروز جعفری

بهروز جعفری

دور دوم مشخص می شود

فلاورجان

 

سیدناصر موسوی لارگانی

سیدناصر موسوی لارگانی

 نامشخص

کاشان وآران و بیدگل

 

محمد حسین قدیری ابیانه

-

عباسعلی منصوری

هرمزگان

بندر عباس ،قشم و ابوموسی و حاجی آباد

 

ابوالقاسم جراره

محمد آشوری

محمد آشوری وابواقاسم جراره

بندر عباس ،قشم و ابوموسی و حاجی آباد

مهران شاهی

منصور آرامی

منصور آرامی

بندر لنگه و بستک و گاو بندی

 

احمد جباری

-

 

میناب و رودان و جاسک

 

حسین رئیسی

عبد الکریم هاشمی

 

مازندران


بابل

علی اکبر ناصری

حجه الاسلام علی اکبر ناصری

حجت الاسلام علی اکبر ناصری

علی اکبر ناصری

بابل

نیاز آذری

عابدین مومنی

منصور عابدین مومنی

 

ساری

رمضان شجاعی

منصور علی زارعی

منصور علی زارعی، محمد دامادی

محمد دامادی و شجاعی کیاسری

قائم شهر و سواد کوه و جویبار

قربانعلی نعمت زاده،ابراهیم بداغی

قربانعلی نعمت زاده

قربانعلی نعمت زاده

سید هادی حسینی و کمال علیپور،

قائم شهر و سواد کوه و جویبار

سید علی ادیانی راد

سید علی ادیانی راد

نامشخص

بهشهر و نکا و گلوگاه

علی مقیمی

محمد جمشیدی

احمد علی مقیمی

 

تنکابن و رامسر

شمس الله شریعت نژاد

جمشید حجتی نیا

علی رضا مشایخی

شریعت‌نژاد و شمس

نوشهر و چالوس

قاسم احمدی لاشکی

حجه الاسلام عبد الغفار آل حبیب

حجه الاسلام عبد الغفار آل حبیب

‌احمدی لاشکی

نور

احمد ناطق نوری

-

عبدالوحید فیاضی

عبدالوحید فیاضی

گیلان

آستارا

علیرضا نعمتی

علیرضا نعمتی

علیرضا نعمتی

صفر نعیمی‌زر

بندر انزلی

صادق برزگر

صادق برزگر

صادق برزگر

حسن خسته‌بند

آستانه اشرفیه

محمد علی رمضانی

محمد علی رمضانی

محمد حسین قربانی

محمدحسین قربانی

رشت

جبارکوچکی نژاد،سید علی آقازاده ،نظر علی علیزاده

سید علی آقازاده

سید علی آقازاده

حسن تامینی به مجلس راه یافت و جبارکوچکی نژاد، سیدعلی آقازاده، غلامعلی جعفرزاده و نظرعلی علی زاده به دور دوم راف یافتند.

رشت

نظر علی علیزاده

نظر علی علیزاده

 

رشت

مظفر نامدار

جبار کوچکی نژاد

 

 

رودبار

عطاء الله حکیمی

رضا اکبر زاده

رضا اکبر زاده

عطاءالله حکیمی

رودسر و املش

محمد علی جانی

اسدالله عباسی

-

محمد مهدی رهبری

فومن و شفت

خلیل بهروزی فر

خلیل بهروزی فر

خلیل بهروزی فر

ناصر عاشوری

لاهیجان و سیاهکل

 

ذبیح نیکفر

ذبیح نیکفر

ایرج ندیمی

لنگرود

مهرداد لاهوتی

سید گل آقا پور عباس

سید گل آقا پور عباس

مهرداد لاهوتی

کهکیلویه و بویر احمد

بویر احمد و دنا

 

ستار هدایت خواه

ستار هدایت خواه

غلام‌محمد زارعی

گچساران

 

 

قدرت الله حسینی

 

-

 

غلامرضا تاجگردون

کهکیلویه و بهمنی

 

حجه الاسلام علی محمد بزرگواری

حجه الاسلام علی محمد بزرگواری

بزرگواری

کرمان

بم

 

حجه الاسلام موسی غضنفری

حجه الاسلام موسی غضنفری

غضنفر آبادی

کرمان و راور

محمدرضا پورابراهیمی

حجه الاسلام حسین جلالی

غلامرضا کرمی، محمد مهدی زاهدی

زاهدی و محمدرضا پورابراهیمی

کهنوج و منوجان

 

حجه الاسلام محمد رضا امیری کهنوج

حجه الاسلام محمد رضا امیری کهنوج

امیری کهنوج

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شهر بابک

 

-

حسین فتاحی

حسین فتاحی

سیر جان

 

-

شهباز حسن پور

شهباز حسن پور

 

زرند

 

-

حسن رحمانی

حسین امیری

رفسنجان

 

-

محمد سلطان رادی

آذین

جیرفت

 

-

بختیار مجاز

فرج‌الله عارفی

بافت

 

-

علی رضا منظری

منظری

فارس

آباده و بوانات

لطف الله زارع

روح الله دهقان

رحیم زارع

 مشخص نشده

اقلید

الیاس طاهری

ابوالقاسم رحمانی

الیاس طاهری

الیاس طاهری

جهرم

 

محمد رضا رضایی کوچی

محمد رضا رضایی کوچی

 محمد رضا رضایی

داراب و زرین دشت

 

نبی الله احمدی

نبی الله احمدی

نبی الله احمدی

سپیدان

تابع بردبار

علی طالع قمر

عنایت هاشمی

 

سروستان و کربال و کوار

زین الدین طهماسبی

نصر الله کوهی باغ اناری

---

داریوش اسماعیلی

لامردو مهر

 

 

 

 

سید موسی موسوی

سید موسی موسوی

سید موسی موسوی

زنجان

ابهر

مهاجری

سید نجم الدین مرتضوی

-

نامشخص

خدابنده

علی لکبر دشتکی

حجه الاسلام سید محمد علی موسوی

-

حجت الاسلام محمد موسوی

ماهنشان

 

-

رضا عبدالهی

رضا عبدالهی

زنجان و طارم

 

محمد اسماعیلی

محمد اسماعیلی، محسن علیمردانی

محمد اسماعیل و محسن علیمردانی

خوزستان

اهواز

حسین حیدریري،شکر خدا موسیوی،جویجری

ناصر سودانی

 

 

ناصر سودانی، شبیب جویجری

 

سیدشریف حسینی انتخاب و شکرخوا موسوی، شبیی جویجری، ناصر سودانی و فلسفی به دور دوم راه یافتند

اهواز

 

شکر خدا موسوی

 

شکر خدا موسوی

 

اهواز

 

جعفر فلسفی

 

جعفر فلسفی

 

 

 

آبادان

محمد رضا عباسی،عامر کعبی

غلامرضا شرفی

عبدالرضا شرفی،جواد سعدون زاده، محمد حسین انصاری

جواد سعدون‌زاده

بندرماهشهر و امیدیه و هندیجان

 

حبیب اله آغاجری

حبیب اله آغاجری

حبیب آقاجری

دزفول

حسین رجبی

محمد علی قاسمی

-

انتخابات به دور دوم کشید

دشت آزادگان

ناصر صالحی نسب

قاسم ساعدی

قاسم ساعدی

نامشخص

شوش

سید راضی نوری

سید راضی نوری

سید راضی نوری

سید راضی نوری

شوشتر

محمد سادات ابراهیمی

-

سهراب گیلانی

نامشخص

خرمشهر

محمد صالح سواریان

-

عدنان عدنانی

عبدالله سامری

ایذه

حجت الله درویش پور

-

دی طباطبایی

نامشخص

مسجد سلیمان

 

-

-

اسماعیل جلیلی

رامهرمز

اقبال محمدیان

-

اقبال محمدیان

شمس‌الله بهمنی

بهبهان و اندیمشک

 

-

-

سید عیسی دارایی

بوشهر

بوشهر

 

عبدالکریم جمیری

عبدالکریم جمیری

جمیری

دشتستان

 

حجه الاسلام سید مهدی موسوی ن‍ژاد

حجه الاسلام سید مهدی موسوی ن‍ژاد

سید مهدی موسوی‌نژاد

دشتی و تنگستان

 

غلامحسین پولادی

غلامحسین پولادی

سید محمدمهدی پورفاطمی ‌

دیر وکنگان جم

 

موسی احمدی

موسی احمدی

موسی احمدی

البرز

کرج

محمد چواد کولیوند، عزیز اکبریان

علی شیرین زاد

محمد جواد کولیوند،عزیز اکبریان

نامشخص

ساوجبلاغ و طالقان و نظر آباد

محمد حسین نژاد فلاح

حجت اسلام مفید کیایی نژاد

حجت اسلام مفید کیایی نژاد

کیایی نژاد

آذربایجان شرقی

اهر و هریس

 

عباس فلاح

عباس غلامی

نامشخص

بستان آباد

 

احد خیری

احد خیری

غلامرضا نوری

بناب

 

ضیاء اله اعزازی ملکی

-

محمد باقری

تبریز آذرشهر و اسکو

 

حجه الاسلام رسول جلیل زاده

حجه الاسلام رسول جلیل زاده

نامشخص

 

تبریز آذرشهر و اسکو

 

محمد حسین فرهنگی

محمد حسین فرهنگی

نامشخص

تبریز آذرشهر و اسکو

 

لطیف لطیفی

 

محمد سعید اسعدی

نامشخص

تبریز آذرشهر و اسکو

 

میر هادی قره سیدی

علی آجدان زاده و رحیم همزبان

 

تبریز آذرشهر و اسکو

 

عشرت شائق

 

عشرت شائق

 

نامشخص

سراب

 

رضا رسولی شربیانی

رضا رسولی شربیانی

مهناز بهمنی

شبستر

 

علی علیلو

علی علیلو

نامشخص

کلیبر و بخش هوراند

 

رضا راثی

رضا راثی

نامشخص

مراغه و عجب شیر

 

موسی سلطانی

مهدی دواتگری

مهدی دواتگری

ملکان

 

شهروز افخمی

شهروز افخمی

شهروز افخمی

میانه

 

سید محمد رضا حاجی اصغری

 

-

محمدعلی مددی و

میانه

 

حسنعلی قنبری

-

سید بهلول حسینی

هشترود و چاراویماق

 

غلامحسین شیری

غلامحسین شیری

غلامحسین شیری

ورزقان، خادوانا

 

الله وردی دهقانی

الله وردی دهقانی

الهوردی دهقان

اردبیل

اردبیل و نمین و نیر

منصور حقیقت پور،کمال الدین پور موذن،سید رضا آقایی

منصور حقیقت پور

منصور حقیقت پور

منصور حقیقت‌پور

اردبیل و نمین و نیر

جواد صبور

جواد صبور

کمال الدین پیر موذن

اردبیل و نمین و نیر

مصطفی افضلی فرد

مصطفی افضلی فرد

 در دور دوم مشخص می شود

خلخال و کوثر

محمد رئوف احرابی

حجه الاسلام احمد شجاعی

حجه الاسلام احمد شجاعی

جلیل جعفری‌بنه

گرمی

میرعصمت موسوی

 

میرعصمت موسوی

میرعصمت موسوی

مشکین شهر

محمود عباس زاده

--

ولی ملکی

یونس اسدی

 

پارس آباد

 

-

-

حجت‌الاسلام برومند

چهار محال و بختیاری

اردل و فارسان

 

علی یوسف پور

-

نامشخص

شهر کرد

 

صادق سلیمی

-

سیدسعید زمانیان

سیستان و بلوچستان

زاهدان

غلامرضا باغبانی،فداحسین مالکی

-

حسینعلی شهریاری

حسینعلی شهریاری وناصر کاشانی

 

چابهار و نیک‌شهر

 

 

-

ازمیر بلوچ

یعقوب جدگال 

خاش

 

پشنگ ریگی

-

خدابخش کردتمندانی

حمیدرضا پشنگ ریگی

ایرانشهر

 

 

-

-

 

زابل:

 

-

-

 

جدول از روزنامه ملت ما 

ارسال به تلگرام
ارسال به دوستان
پربازدید ها
علم و فناوری