کد خبر ۴۴۳۴۴
تاریخ انتشار: ۱۵:۰۳ - ۱۷ خرداد ۱۳۸۷ - 06 June 2008

ایسنا:رقابت هاي جام ملت هاي فوتبال اروپا از فردا به ميزباني مشترك كشورهاي سوئيس و اتريش آغاز مي شود و 16 تيم در قالب 4 گروه به رقابت با يكديگر مي پردازند.


در اين بين تيم هاي اتريش و لهستان اولين حضور خود در اين رقابت ها را تجربه مي كنند، قهرمان اين بازي ها به عنوان نماينده اروپا در جام كنفدراسيون ها كه در سال 2009 در كشور آفريقاي جنوبي برگزار مي شود حضور پيدا خواهد كرد.


گروه A: سوئيس - جمهوري چك-‌ پرتغال - تركيه


گروه B: اتريش - كرواسي - آلمان - لهستان


گروه C: روماني - فرانسه - هلند - ايتاليا


گروه D: اسپانيا- روسيه- يونان - سوئد


برنامه دور اول بازي ها به شرح زير است( ساعت بازي ها به وقت تهران است):


شنبه 7 ژوئن:


گروه A:


سوئيس- جمهوري چك: شهر بازل سوئيس ورزشگاه جيكوب پارك ساعت 20:30


داور: روبرتو روزتي از ايتاليا


پرتغال – تركيه: شهر ژنو سوئيس، ورزشگاه ژنو ساعت 23:15


داور: هربرت فاندل از آلمان


يكشنبه ، 8 ژوئن گروه B:


اتريش – كرواسي: وين اتريش، ورزشگاه ارسنت هابل - ساعت 20:30


داور: پيتر وينك ازهلند


آلمان – لهستان: كلاگنفرت اتريش، ورزشگاه ورترسي، ساعت 23:15


داور: فرانك دبيلكر از بلژيك


دوشنبه، 9 ژوئن گروه C


روماني- فرانسه: زوريخ سوئيس، ورزشگاه لتزيگراند، ساعت 20:30


داور: مانوئل مخوتو گنزالس از اسپانيا


هلند - ايتاليا: برن سوئيس ، ورزشگاه سويزي، ساعت 23:15


داور: پيتر فرود فلت از سوئد


سه شنبه، 10 ژوئن ، گروه D


اسپانيا- روسيه: اينسبروك اتريش، ورزشگاه نيوتيولي، ساعت 20:30


داور: كزاد پلاتز از اتريش


يونان – سوئد: سالزبورگ اتريش، ورزشگاه والس سايزنهيم ساعت 23:15


داور: ماسيمو بوساكا از سوئيس


چهارشنبه، 11 ژوئن گروه A


جمهوري چك – پرتغال: ژنو سوئيس، ورزشگاه ژنو ساعت 20:30


داور: كايروس واسرس از يونان


سوئيس – تركيه: بازل سوئيس، ورزشگاه جيكوب پارك ساعت 23:15


داور: لوبوس ميشل از اسلواكي


پنج شنبه، 12 ژوئن گروه B:


كرواسي- آلمان: كلاگنفورت، ورزشگاه ورترسي ساعت 20:30


داور: فرانك دبيلكر از بلژيك


اتريش- لهستان: وين اتريش، ورزشگاه ارسنت هابل ساعت 23:15


داور: هاوارد وب از انگلستان


جمعه 13ژوئن گروه C


ايتاليا- روماني: زوريخ سوئيس، ورزشگاه لنزيگراند، ساعت 20:30


داور: هنوز مشخص نشده است.


هلند - فرانسه: برن سوئيس، ورزشگاه سويزي، ساعت 23:15


داور: هنوز مشخص نشده است.


شنبه، 14ژوئن گروه D


سوئد- اسپانيا: اينسبروك اتريش، ورزشگاه نيوتيولي ساعت 20:30


داور: هنوز مشخص نشده است.


يونان- روسيه: سالزبورگ اتريش ، ورزشگاه والس سايزيهم ساعت 23:15


داور: هنوز مشخص نشده است.


يكشنبه، 15 ژوئن گروه A


سوئيس – پرتغال: بازل سوئيس، ورزشگاه جيكوب پارك ساعت 20:30


داور: هنوز مشخص نشده است.


تركيه – جمهوري چك: ژنو سوئيس، ورزشگاه ژنو ساعت 23:15


داور: هنوز مشخص نشده است


دوشنبه 16 ژوئن گروه B


لهستان – كرواسي: كلاگنفرت ، ورزشگاه ورشي ساعت 20:30


داور: هنوز مشخص نشده است.


اتريش-آلمان: وين اتريش، ورزشگاه ارسنت هابل ساعت 23:15


داور: هنوز مشخص نشده است.


سه شنبه، 17 ژوئن گروه C


هلند- روماني: برن سوئيس ورزشگاه سويزي ساعت 20:30


داور: هنوز مشخص نشده است.


فرانسه - ايتاليا: زوريخ سوئيس، ورزشگاه لتزيگراند ساعت 20:30


داور: هنوز مشخص نشده است.


چهار شنبه 18 ژوئن گروه D


يونان- اسپانيا: شهر سالزبورگ اتريش، ورزشگاه والس سايز نهيم ساعت 20:30


داور: هنوز مشخص نشده است.


روسيه – سوئد: اينسبروك اتريش ورزشگاه نيوتيولي ساعت 23:15


داور: هنوز مشخص نشده است.

ارسال به تلگرام
ارسال به دوستان
پربازدید ها
تورهای لحظه آخری
علم و فناوری