آذربایجان شرقی | |||
حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | گرایش سیاسی | مرحله اول/ دوم |
ورزقان | رضا علیزاده | اصولگرا | اول |
ملکان | سلمان خدادای | اصولگرا | اول |
هشترود و چاراویماق | سید حمزه امینی | مستقل | اول |
تبریز، اسکو و آذرشهر | مسعود پزشکیان | اصلاح طلب | اول |
احمد علیرضا بیگی | اصولگرا | اول | |
محمد حسین فرهنگی | اصولگرا | دوم | |
علیرضا منادی | مستقل | دوم | |
شهاب الدین بی مقدار | اصلاح طلب | دوم | |
زهرا ساعی | اعتدال | دوم | |
سراب و مهربان | یوسف داوودی | مستقل | دوم |
بناب | ضیاالله اعزازی | اصولگرا | اول |
بستان آباد | محمد وحدتی هلان | مستقل | اول |
مرند و جلفا | محمد حسن نژاد | اصولگرا | دوم |
مراغه و عجب شیر | محمد علی حسین زاده | اصولگرا | دوم |
میانه | فردین فرمند | اصلاح طلب | اول |
یعقوب شیویاری | اصولگرا | اول | |
کلیبر و هوراند | قلی الله قلی زاده | اصولگرا | اول |
اهر و هریس | بیت الله عبداللهی | اصلاح طلب | دوم |
شبستر | معصومه آقاپور علیشاهی | اصلاح طلب | دوم |
آذربایجان غربی | |||
حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | گرایش سیاسی | مرحله اول / دوم |
ارومیه | نادر قاضی پور | اصولگرا | اول |
روح الله حضرتپور | مستقل | دوم | |
سید هادی بهادری | اصلاح طلب | دوم | |
بوکان | محمد قسیم عثمانی | مستقل | اول |
مهاباد | جلال محمود زاده | اصلاح طلب | اول |
خوی | سید تقی کبیری | اصولگرا | اول |
ماکو و چالدران | عین الله شریف پور | اصلاح طلب | اول |
نقده و اشنویه | عبدالکریم حسین زاده | اصلاح طلب | دوم |
میاندوآب، تکاب و شاهین دژ | جهانبخش محبینیا | اصولگرا | دوم |
همایون هاشمی | اصلاح طلب | دوم | |
سلماس | شهروز برزگرکاشانی | اصلاح طلب | دوم |
پیرانشهر و سردشت | رسول خضری | مستقل | اول |
اردبیل | |||
حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | گرایش سیاسی | مرحله اول/ دوم |
اردبیل نمین، سرعین و نیر | محمد فیضیزنگیر | اصلاح طلب | دوم |
رضا کریمی | اصلاح طلب | اول | |
صدیف بدری | اصولگرا | اول | |
پارس آباد،بیله سوار | شکور پورحسین شقلان | اصلاح طلب | دوم |
خلخال و کوثر | بشیر خالقی | اصولگرا | اول |
مشکین شهر | ولی ملکی | اصلاح طلب | اول |
گرمی | سید حمید میرزاده | اصلاح طلب | اول |
ایلام | |||
حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | گرایش سیاسی | مرحله اول/ دوم |
ایلام، ایوان، مهران، سیروان و چرداول | سلام امینی | مستقل | دوم |
جلال میرزایی | اصلاح طلب | دوم | |
دهلران، ابدانان و دره شهر | شادمهر کاظمزاده | اصولگرا | اول |
اصفهان | |||
حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | گرایش سیاسی | مرحله اول/ دوم |
اصفهان | حمیدرضا فولادگر | اصولگرا | اول |
ناهید تاج الدین | اصلاح طلب | اول | |
حیدعلی عابدی | اصلاح طلب | اول | |
احمد سالک | اصولگرا | اول | |
تکلیف منتخب پنجماصفهان در میان دورهای مشخص خواهد شد | |||
کاشان، آران، بیدگل | سید جواد ساداتی نژاد | اصولگرا | اول |
خوانسار وگلپایگان | علی بختیار | اصلاح طلب | اول |
قمصر و نطنز | مرتضی صفاری | اصولگرا | اول |
شاهینشهر، برخوار و میمه | حسینعلی حاجیدلیگانی | اصولگرا | اول |
نجف آباد، تیران و کرون | ابوالفضل ابوترابی | اصولگرا | اول |
نائین | عباسعلی پوربافرانی | مستقل | اول |
اردستان | سیدصادق طباطبایینژاد | اصولگرا | اول |
شهرضا | سمیه محمودی | مستقل | دوم |
فلاورجان | سیدناصرموسویلارگانی | اصولگرا | اول |
مبارکه | زهرا سعیدی مبارکه | مستقل | اول |
چادگان، فریدون شهر و فریدن | اکبر ترکی | اصولگرا | اول |
لنجان | محسن کوهکن | اصولگرا | اول |
سمیرم | اصغر سلیمی | اصولگرا | دوم |
خمینی شهر | سیدمحمدجواد ابطحی | اصولگرا | اول |
البرز | |||
حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | گرایش سیاسی | مرحله اول/ دوم |
کرج | عزیز اکبریان | اصولگرا | اول |
محمد جواد کولیوند | اصولگرا | اول | |
ساوجبلاغ | محمود بهمنی | اصولگرا | اول |
بوشهر | |||
حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | گرایش سیاسی | مرحله اول/ دوم |
بوشهر، گناوه و دیلم | عبدالحمید خدری | اصلاح طلب | اول |
دشتی و تنگستان | سید کمالالدین شهریاری | اصولگرا | اول |
کنگان، دیر و جم | سکینه الماسی | مستقل | اول |
دشتستان | محمدباقر سعادت | اصلاح طلب | اول |
تهران | |||
حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | گرایش سیاسی | مرحله اول/ دوم |
دماوند و فیروزکوه | قاسم میرزایینیکو | اصلاح طلب | دوم |
شهریار | محمد محمودی شاهنشین | اصلاح طلب | دوم |
رباط کریم | حسن نوروزی | اصولگرا | دوم |
ورامین و پیشوا | سید حسن نقوی | اصولگرا | اول |
پاکدشت | محمد قمی | اصلاح طلب | اول |
تهران، ری، شمیرانات و پردیس | محمد رضا عارف | اصلاح طلب | اول |
علی مطهری | اعتدال | اول | |
علیرضا محجوب | اصلاح طلب | اول | |
سهیلا جلودارزاده | اصلاح طلب | اول | |
الیاس حضرتی | اصلاح طلب | اول | |
کاظم جلالی | اصولگرا | اول | |
محمدرضا بادامچی | اصلاح طلب | اول | |
فریده اولاد قباد | اصلاح طلب | اول | |
مصطفی کواکبیان | اصلاح طلب | اول | |
سیده فاطمه حسینی | اصلاح طلب | اول | |
پروانه سلحشوری | اصلاح طلب | اول | |
ابوالفضل سروش | اصلاح طلب | اول | |
علی نوبخت حقیقی | اصلاح طلب | اول | |
غلامرضا حیدری | اصلاح طلب | اول | |
مهدی شیخ | اصلاح طلب | اول | |
فاطمه سعیدی | اصلاح طلب | اول | |
محمود صادقی | اصلاح طلب | اول | |
محمد علی وکیلی | اصلاح طلب | اول | |
بهروز نعمتی | اعتدال | اول | |
پروانه مافی | اصلاح طلب | اول | |
فاطمه ذوالقدر | اصلاح طلب | اول | |
محمد جواد فتحی | اصلاح طلب | اول | |
داود محمدی | اصلاح طلب | اول | |
سید فرید موسوی | اصلاح طلب | اول | |
محمدرضا نجفی | اصلاح طلب | اول | |
طیبه سیاوشی شاهعنایتی | اصلاح طلب | اول | |
محسن علیجانی زمانی | اصلاح طلب | اول | |
احمدمازنی | اصلاح طلب | اول | |
علیرضا رحیمی | اصلاح طلب | اول | |
عبدالرضا هاشمزائی | اصلاح طلب | اول |
چهارمحال بختیاری | |||
حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | گرایش سیاسی | مرحله اول/ دوم |
شهرکرد | اردشیر نوریان | اصلاح طلب | اول |
اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار | علی کاظمی باباحیدری | اصلاح طلب | دوم |
بروجن | خدیجه ربیعی فرادنبه | مستقل | دوم |
لردگان | محمد خالد سردشتی | اصلاح طلب | اول |
خراسان جنوبی | |||
حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | گرایش سیاسی | مرحله اول / دوم |
بیرجند و درمیان | سید محمد باقر عبادی | اصولگرا | اول |
قائنات | فرهاد فلاحتی | اصولگرا | اول |
نهبندان و سربیشه | نظر افضلی | اصولگرا | اول |
فردوس، طبس، سراوان و بشرویه | محمدرضا امیرحسنخانی | اصولگرا | اول |
خراسان رضوی | |||
حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | گرایش سیاسی | مرحله اول / دوم |
چناران و طرقبه | محمد دهقان | اصولگرا | اول |
مشهد و کلات | امیرحسین قاضیزاده هاشمی | اصولگرا | اول |
حسین حسینزاده بحرینی | اصولگرا | اول | |
نصرالله پژمانفر | اصولگرا | اول | |
جواد کریمی قدوسی | اصولگرا | اول | |
رضا شیروان خراسانی | اصولگرا | اول | |
گناباد | حمید بنایی | مستقل | اول |
تربت حیدریه | سعید باستانی | اصولگرا | دوم |
درگز | عبدالله حاتمیان | اصلاح طلب | اول |
کاشمر، بردسکن و خلیل آباد | بهروز بنیادی | اصلاح طلب | اول |
نیشابور | حمید گرمابی | اصلاح طلب | اول |
هاجر چنارانی | اصولگرا | اول | |
خواف و رشتخوار | محمود نگهبان سلامی | اصلاح طلب | اول |
فریمان و سرخس | سید احسان قاضی زاده هاشمی | اصولگرا | اول |
سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب | حسین مقصودی | اصولگرا | اول |
رمضانعلی سبحانیفر | اصلاح طلب | اول | |
قوچان و فاروج | هادی شوشتری | اصلاح طلب | اول |
تربت جام و تایباد | جلیل رحیمی جهانآبادی | اصلاح طلب | اول |
خراسان شمالی | |||
حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | گرایش سیاسی | مرحله اول / دوم |
بجنورد | علی اکبری | اصلاح طلب | اول |
علی قربانی | اصلاح طلب | اول | |
شیروان | عبدالرضا عزیزی | اصولگرا | اول |
اسفراین | هادی قوامی | اصولگرا | اول |
خوزستان | |||
حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | گرایش سیاسی | مرحله اول/ دوم |
اهواز، باوی، حمیدیه،کارون | علی ساری | اصلاح طلب | دوم |
جواد کاظمنسب | اصلاح طلب | دوم | |
همایون یوسفی | اعتدال | دوم | |
ماهشهر و امیدیه | علی گلمرادی | مستقل | دوم |
شوش | سید رازی نوری | اصولگرا | اول |
اندیمشک | فریدون حسنوند | اصولگرا | اول |
شوشتر و گتوند | سهراب گیلانی | اصولگرا | اول |
مسجد سلیمان، لالی و هفتگل و اندیکا | علی عسگر ظاهری عبدوند | اصولگرا | دوم |
دزفول | عباس پاپیزاده | اصولگرا | اول |
رامهرمز | اقبال محمدیان | اصولگرا | اول |
خرمشهر | عبدالله سامری | اصولگرا | اول |
شادگان | مجید ناصری نژاد | اصولگرا | اول |
دشت آزادگان و هویزه | قاسم ساعدی | اصولگرا | اول |
آبادان | عامر کعبی | اصولگرا | اول |
جلیل مختار | مستقل | اول | |
غلامرضا شرفی | اصولگرا | دوم | |
ایذه و باغملک | هدایت الله خادمی | اصولگرا | دوم |
بهبهان | حبیب الله کشتزر | اصولگرا | دوم |
زنجان | |||
حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | گرایش سیاسی | مرحله اول/ دوم |
زنجان و طارم | فریدون احمدی | اصولگرا | دوم |
علی وقفچی | اصولگرا | دوم | |
ابهر و خرمدره | محمد عزیزی | اصولگرا | دوم |
خدابنده | احمد بیگدلی | اصلاح طلب | دوم |
ماهنشان و ایجرود | سید مرتضی خاتمی | مستقل | اول |
سمنان | |||
حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | گرایش سیاسی | مرحله اول/ دوم |
سمنان و مهدیشهر | احمد همتی | اصلاح طلب | اول |
شاهرود | سیدحسن حسینی شاهرودی | اصولگرا | اول |
دامغان | ابوالفضل حسنبیگی | اصولگرا | اول |
گرمسار و آرادان | غلامرضا کاتب | اصولگرا | اول |
سیستان و بلوچستان | |||
حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | گرایش سیاسی | مرحله اول/ دوم |
زاهدان | علیم یارمحمدی | اصلاح طلب | اول |
حسینعلی شهریاری | اصولگرا | اول | |
خاش، نصرت آباد، میرجاوه و کوریم | علی کرد | اصولگرا | اول |
سراوان | محمد باسط درازهیار | مستقل | اول |
زابل | حبیبالله دهمرده | اصولگرا | اول |
احمد علی کیخاه | اصلاح طلب | اول | |
چابهار، نیکشهر و کنارک | عبدالغفور ایراننژاد | اصولگرا | اول |
ایرانشهر و سرباز | محمدنعیمامینیفرد | مستقل | اول |
فارس | |||
حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | گرایش سیاسی | مرحله اول / دوم |
نیریز و استهبان | اصغر مسعودی | مستقل | دوم |
شیراز | بهرام پارسایی | اصلاح طلب | اول |
فرج الله رجبی | اصلاح طلب | اول | |
مسعود رضایی | اصلاح طلب | اول | |
علی اکبری | اصلاح طلب | دوم | |
لامرد و مهر | سید محسن علوی | اعتدال | اول |
داراب و زرین دشت | رضا انصاری | اصلاح طلب | دوم |
خرامه، سروستان و کوار | دایوش اسمعیلی | اصولگرا | اول |
پارسارگاد، ارسنجان و مرودشت | محمد مهدی برومندی | اصولگرا | اول |
آباده، بوانات و خرمبید | رحیم زارع | مستقل | اول |
لارستان، خنج و گراش | جمشید جعفرپور | اصوگلرا | اول |
جهرم | محمدرضا رضایی کوچی | اصولگرا | اول |
اقلید | سید حسین افضلی | اصلاح طلب | اول |
سپیدان | سید علاالدین خادم | مستقل | اول |
نورآباد و ممسنی | مسعود گودرزی | اصلاح طلب | دوم |
کازرون | حسین رضازاده | مستقل | اول |
فسا | محمد جواد جمالی | اصولگرا | اول |
فیروز آباد، پیر، کارزین | کوروش کرمپور حقیقی | اعتدال | اول |
قزوین | |||
حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | گرایش سیاسی | مرحله اول/ دوم |
قزوین و آبیک | سید حمیده زرآبادی | اصلاحطلب | اول |
داود محمدی | اصولگرا | اول | |
تاکستان | بهمن طاهرخانی | اصلاح طلب | اول |
بوئینزهرا | روح الله بابایی | اصلاح طلب | اول |
قم | |||
حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | گرایش سیاسی | مرحله اول/ دوم |
قم | احمد امیرآبادی | اصولگرا | اول |
علی لاریجانی | اصولگرا | اول | |
مجتبی ذوالنوری | اصولگرا | اول |
کردستان | |||
حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | گرایش سیاسی | مرحله اول/ دوم |
بیجار | حمدالله کریمی | مستقل | اول |
مریوان و سروآباد | منصور مرادی | مستقل | دوم |
سقز و بانه | محسن بیگلری | مستقل | اول |
قروه و دهگلان | علیمحمد مرادی | مستقل | اول |
سنندج، دیواندره و کامیاران | سید مهدی فرشادان | اصلاح طلب | اول |
سید احسن علوی | مستقل | دوم |
کرمان | |||
حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | گرایش سیاسی | مرحله اول / دوم |
کرمان و راور | محمدرضا پور ابراهیمی | اصولگرا | اول |
محمد مهدی زاهدی | اصولگرا | اول | |
بم، ریگان، فهرج و نرماشیر | حبیبالله نیکزادهپناه | اصلاح طلب | اول |
کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعه گنج | احمد حمزه | اصلاح طلب | اول |
جیرفت و عنبرآباد | یحیی کمالپور | اصولگرا | اول |
بافت، راور، ارزوئیه | علی بختیاری | اصلاح طلب | اول |
سیرجان و بردسیر | شهباز حسنپور بیگلری | اصولگرا | اول |
شهربابک | علی اسدی کرم | اصلاح طلب | اول |
رفسنجان و انار | احمد انارکیمحمدی | اصلاح طلب | اول |
زرند و کوهبنان | حسین امیریخامکانی | اعتدال | اول |
کرمانشاه | |||
حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | گرایش سیاسی | مرحله اول / دوم |
اسلام آباد غرب | حشمت الله فلاحتپیشه | اصولگرا | اول |
کنگاور، صحنه، هرسین | حسن سلیمانی | اصولگرا | اول |
سنقر، کلیایی | سید جواد حسینیکیا | اصولگرا | دوم |
قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلان غرب | فرهاد تجری | اصولگرا | اول |
پاوه، جوانرود و ثلاث باباجانی | شهاب نادری | اصولگرا | اول |
کرمانشاه | عبدالرضا مصری | اصولگرا | اول |
سیدقاسم جاسمی | اصولگرا | اول | |
احمد صفری | اعتدال | دوم |
کهکیلویه و بویر احمد | |||
حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | گرایش سیاسی | مرحله اول/ دوم |
بویر احمد دنا | غلام محمد زارعی | مستقل | اول |
کهکیلویه و بهمئی | عدل هاشمی پور | اصولگرا | اول |
گچساران | غلامرضا تاجگردون | اصلاح طلب | اول |
گلستان | |||
حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | گرایش سیاسی | مرحله اول/ دوم |
علی آباد کتول | اسدالله قرهخانی | مستقل | اول |
گنبد کاووس | قرجه طیار | اصلاح طلب | اول |
رامیان و آزادشهر | علیرضا ابراهیمی | اصولگرا | اول |
کردکوی، بندرترکمن و بندرگز | رامین نورقلیپور | اصلاح طلب | دوم |
مینودشت و کلاله | شهرام کوسه غراوی | مستقل | دوم |
گرگان و آققلا | نورمحمد تربتینژاد | اصلاح طلب | دوم |
نبی هزارجریبی | اصلاح طلب | دوم |
گیلان | |||
حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | گرایش سیاسی | مرحله اول/ دوم |
آستارا | ولی داداشی | اصولگرا | اول |
فومن | محمد مهدی افتخاری | اصلاح طلب | اول |
لنگرود | مهرداد لاهوتی | اصولگرا | اول |
تالش، رضوانشهر و ماسال | محمود شکری | اصولگرا | اول |
لاهیجان و سیاهکل | ذبیح نیکفر | اصولگرا | اول |
صومعه سرا | سید کاظم دلخوش | مستقل | اول |
بندر انزلی | حسن خستهبند | اصولگرا | اول |
رودسر و املش | اسدالله عباسی | اصولگرا | اول |
آستانه اشرفیه | محمد حسین قربانی | اصولگرا | اول |
رودبار | منوچهر جمالی سوسفی | اصلاح طلب | دوم |
رشت | غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی | اعتدال | اول |
جبار کوچکینژاد | اصولگرا | دوم | |
محمد صادق حسنیجوریابی | اصلاح طلب | دوم |
لرستان | |||
حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | گرایش سیاسی | مرحله اول / دوم |
خرمآباد | محمدرضا ملکشاهیراد | اصولگرا | دوم |
صیدمحمد بیرانوندی | اصلاح طلب | دوم | |
سلسه و دلفان | علی رستمیان | اصولگرا | اول |
درود و ازنا | مجید کیانپور | مستقل | دوم |
الیگودرز | محمد خدابخشی | اصولگرا | اول |
پلدختر | حمید کاظمی | اصولگرا | اول |
کوهدشت | الهیار ملکشاهی | مستقل | اول |
بروجرد | علاالدین بروجردی | اصولگرا | دوم |
عباس گودرزی | اصولگرا | دوم |
مازندران | |||
حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | گرایش سیاسی | مرحله اول / دوم |
بابل | علیی نجفی | اصلاح طلب | اول |
حسین نیازآذری | مستقل | دوم | |
ساری | علی اصغر یوسفنژاد | اصلاح طلب | اول |
محمد دامادی | اصلاح طلب | اول | |
نوشهر و چالوس | قاسم احمدی لاشکی | اصولگرا | اول |
نکا، بهشهر و گلوگاه | علیمحمد شاعری | اصولگرا | اول |
آمل و لاریجان | عزت الله یوسفیانملا | اصولگرا | اول |
بابلسر و فریدونکنار | ولیالله نانواکناری | اصولگرا | اول |
نور و محمود آباد | علی اسماعیلی | اصلاح طلب | اول |
قائمشهر، سوادکوه و جویبار | سیدعلی ادیانیراد | اصولگرا | دوم |
عبدالله رضیان | اصلاح طلب | اول | |
رامسر و تنکابن | شمس الله شریعتنژاد | اصلاح طلب | اول |
مرکزی | |||
حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | گرایش سیاسی | مرحله اول / دوم |
اراک، کمیجان و خنداب | علیاکبر کریمی | اصولگرا | اول |
سیدمهدی مقدسی | اصلاح طلب | دوم | |
شازند | علی ابراهیمی | اصلاح طلب | دوم |
دلیجان و محلات | علیرضا سلیمی | اصولگرا | اول |
ساوه و زرندیه | محمدرضا منصوری | اصلاح طلب | دوم |
خمین | محمد ابراهیم رضایی | اصولگرا | اول |
تفرش، آشتیان، فراهان | محمد حسینی | اصلاح طلب | اول |
هرمزگان | |||
حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | گرایش سیاسی | مرحله اول / دوم |
میناب، جاسک و سیریک | سیدمصطفی ذوالقدر | اصلاح طلب | اول |
بندرعباس، هرمز، قشم و ابوموسی | حسینهاشمی تختینژاد | اصولگرا | اول |
احمد مرادی | اصولگرا | اول | |
محمدعاشوریتازیانی | اصولگرا | اول | |
بندر لنگه، بستک و پارسان | خالد زمزمنژاد | اصلاح طلب | دوم |
همدان | |||
حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | گرایش سیاسی | مرحله اول/ دوم |
رزن | حسن لطفی | اصلاح طلب | دوم |
اسدآباد | اکبر رنجبرزاده | اصولگرا | اول |
نهاوند | حسن بهرامنیا | اصولگرا | اول |
بهار و کبودر آهنگ | محمد علی پورمختار | اصولگرا | اول |
تویسرکان | محمد مهدی مفتح | اصولگرا | اول |
ملایر | احد آزادیخواه | اصولگرا | دوم |
محمد کاظمی | اصلاح طلب | اول | |
همدان و فامنین | حمیدرضا حاجی بابایی | اصولگرا | اول |
امیر خجسته | اصولگرا | اول |
یزد | |||
حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | گرایش سیاسی | مرحله اول/ دوم |
یزد، اشکذر و ندوشن | سیدابوالفضل موسوی بیوکی | اصلاح طلب | اول |
اردکان | محمد رضا تابش | اصلاح طلب | اول |
مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم | محمدرضا صباغیان | مستقل | دوم |
تفت و میبد | کمال دهقانیفیروزآبادی | اصلاح طلب | اول |
اقلیت های دینی | |||
حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | گرایش سیاسی | مرحله اول / دوم |
زرتشتیان | اسفندیار اختیاری | مستقل | اول |
کلیمیان | سیامک مرهصدق | مستقل | اول |
ارامنه شمال | کارنخانلری | مستقل | اول |
آشوری | یوناتن بتکلیا | مستقل | اول |
ارامنه جنوب | ژرژیک آبرامیان | مستقل | اول |