۰۳ تير ۱۴۰۳
به روز شده در: ۰۳ تير ۱۴۰۳ - ۱۷:۳۳
فیلم بیشتر »»
کد خبر ۹۷۲۷۸۱
تاریخ انتشار: ۱۸:۱۹ - ۱۹-۰۳-۱۴۰۳
کد ۹۷۲۷۸۱
انتشار: ۱۸:۱۹ - ۱۹-۰۳-۱۴۰۳

برنامه کامل یورو ۲۰۲۴ آلمان؛ نبرد غول‌ها در سرزمین ژرمن‌ها

برنامه کامل یورو ۲۰۲۴ آلمان؛ نبرد غول‌ها در سرزمین ژرمن‌ها
برنامه کامل رقابت‌های جام ملت‌های اروپا ۲۰۲۴ آلمان با انتشار جدول بازی‌های مرحله گروهی و مراحل حذفی مشخص شد. این دوره از مسابقات که از ۲۵ خرداد ماه آغاز می‌شود، شاهد نبرد تیم‌های قدرتمندی در ۱۰ شهر آلمان خواهد بود.

برنامه کامل رقابت‌های جام ملت‌های اروپا ۲۰۲۴ آلمان مشخص شد.

به گزارش ایرنا، هفدهمین دوره رقابت‌های جام ملت‌های اروپا (یورو) از روز جمعه ۲۵ خرداد ماه آغاز می‌شود. این دوره از رقابت‌ها در ۱۰ شهر به میزبانی آلمان برگزار خواهد شد.

تیم ملی آلمان در دیدار افتتاحیه مقابل تیم ملی اسکاتلند قرار می‌گیرد. طبق اعلام یوفا برنامه کامل بازی‌های مرحله نهایی یورو ۲۰۲۴ به شرح زیر است:

مرحله گروهی

هفته اول
جمعه ۲۵ خرداد (بازی افتتاحیه)

گروه A: آلمان – اسکاتلند (ورزشگاه آلیانتس آره‌نای مونیخ؛ ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران)

شنبه ۲۶ خرداد

گروه A: مجارستان – سوئیس (ورزشگاه راین‌انرژی کلن؛ ساعت ۱۶:۳۰)

گروه B: اسپانیا – کرواسی (ورزشگاه المپیک برلین؛ ساعت ۲۰:۳۰)

گروه B: ایتالیا – آلبانی (ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک دورتموند؛ ساعت ۲۲:۳۰)

یکشنبه ۲۷ خرداد

گروه D: لهستان – هلند (ورزشگاه فولکس‌پارک هامبورگ؛ ساعت ۱۶:۳۰)

گروه C: اسلوونی – دانمارک (ورزشگاه MHP آره‌نای اشتوتگارت؛ ساعت ۱۹:۳۰)

گروه C: صربستان – انگلیس (ورزشگاه شالکه آره‌نا گلزن‌کرشن؛ ساعت ۲۳:۳۰)

دوشنبه ۲۸ خرداد

گروه E: رومانی – اوکراین (ورزشگاه آلیانتس آره‌نای مونیخ؛ ساعت ۱۶:۳۰)

گروه E: بلژیک – اسلواکی (ورزشگاه والد آره‌نا فرانکفورت؛ ساعت ۱۹:۳۰)

گروه D: اتریش – فرانسه (ورزشگاه دوسلدورف آره‌نا؛ ساعت ۲۳:۳۰)

سه‌شنبه ۲۹ خرداد

گروه F: ترکیه – گرجستان (ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک دورتموند؛ ساعت ۱۹:۳۰)

گروه F: پرتغال – کرواسی (ورزشگاه ردبول آره‌نا لایپزیگ؛ ساعت ۲۳:۳۰)

هفته دوم
چهارشنبه ۳۰ خرداد

گروه B: کرواسی – آلبانی (ورزشگاه فولکس‌پارک هامبورگ؛ ساعت ۱۶:۳۰)

گروه A: آلمان – مجارستان (ورزشگاه MHP آره‌نای اشتوتگارت؛ ساعت ۱۹:۳۰)

گروه A: اسکاتلند – سوئیس (ورزشگاه راین‌انرژی کلن؛ ساعت ۲۲:۳۰)

پنجشنبه ۳۱ خرداد

گروه C: اسلوونی – صربستان (ورزشگاه آلیانتس آره‌نای مونیخ؛ ساعت ۱۶:۳۰)

گروه C: دانمارک – انگلیس (ورزشگاه والد آره‌نا فرانکفورت؛ ساعت ۱۹:۳۰)

گروه B: اسپانیا – ایتالیا (ورزشگاه شالکه آره‌نا گلزن‌کرشن؛ ساعت ۲۲:۳۰)

جمعه اول تیر

گروه E: اسلواکی – اوکراین (ورزشگاه دوسلدورف آره‌نا؛ ساعت ۱۶:۳۰)

گروه D: لهستان – اتریش (ورزشگاه المپیک برلین؛ ساعت ۱۹:۳۰)

گروه D: هلند - فرانسه (ورزشگاه ردبول آره‌نا لایپزیگ؛ ساعت ۲۲:۳۰)

شنبه ۲ تیر

گروه F: گرجستان – جمهوری چک (ورزشگاه فولکس‌پارک هامبورگ؛ ساعت ۱۶:۳۰)

گروه F: ترکیه – پرتغال (ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک دورتموند؛ ساعت ۱۹:۳۰)

گروه E: بلژیک – رومانی (ورزشگاه راین‌انرژی کلن؛ ساعت ۲۲:۳۰)

هفته سوم
یکشنبه ۳ تیر

گروه A: سوئیس – آلمان (ورزشگاه والد آره‌نا فرانکفورت؛ ساعت ۲۲:۳۰)

گروه A: اسکاتلند – مجارستان (ورزشگاه MHP آره‌نای اشتوتگارت؛ ساعت ۲۲:۳۰)

دوشنبه ۴ تیر

گروه B: کرواسی – ایتالیا (ورزشگاه ردبول آره‌نا لایپزیگ؛ ساعت ۲۲:۳۰)

گروه B: آلبانی – اسپانیا (ورزشگاه دوسلدورف آره‌نا؛ ساعت ۲۲:۳۰)

سه‌شنبه ۵ تیر

گروه D: هلند – اتریش (ورزشگاه المپیک برلین؛ ساعت ۱۹:۳۰)

گروه D: فرانسه – لهستان (ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک؛ ساعت ۱۹:۳۰)

گروه C: انگلیس – اسلوونی (ورزشگاه راین‌انرژی کلن؛ ساعت ۲۲:۳۰)

گروه C: دانمارک – صربستان (ورزشگاه آلیانتس آره‌نای مونیخ؛ ساعت ۲۲:۳۰)

چهارشنبه ۶ تیر

گروه E: اسلوواکی – رومانی (ورزشگاه والد آره‌نا فرانکفورت؛ ساعت ۱۹:۳۰)

گروه E: اوکراین – بلژیک (ورزشگاه MHP آره‌نای اشتوتگارت؛ ساعت ۱۹:۳۰)

گروه F: جمهوری چک – ترکیه (ورزشگاه فولکس‌پارک هامبورگ؛ ساعت ۲۲:۳۰)

گروه F: گرجستان – پرتغال (ورزشگاه شالکه آره‌نا گلزن‌کرشن؛ ساعت ۲۲:۳۰)

مرحله یک هشتم نهایی

شنبه ۹ تیر

بازی ۳۸: تیم دوم گروه A – تیم دوم گروه B (ورزشگاه المپیک برلین؛ ساعت ۱۹:۳۰)

بازی ۳۷: تیم اول گروه A – تیم سوم گروه C (ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک دورتموند؛ ساعت ۲۲:۳۰)

یکشنبه ۱۰ تیر

بازی ۴۰: تیم اول گروه C – تیم سوم یکی از گروه‌های D، E یا F (ورزشگاه شالکه آره‌نا گلزن‌کرشن؛ ساعت ۱۹:۳۰)

بازی ۳۹: تیم اول گروه B – تیم سوم یکی از گروه‌های A، D، E یا F (ورزشگاه راین‌انرژی کلن؛ ساعت ۲۲:۳۰)

دوشنبه ۱۱ تیر

بازی ۴۲: تیم دوم گروه D – تیم دوم گروه E (ورزشگاه دوسلدورف آره‌نا؛ ساعت ۱۹:۳۰)

بازی ۴۱: تیم اول گروه F – تیم سوم یکی از سه گروه A، B یا C (ورزشگاه والد آره‌نا فرانکفورت؛ ساعت ۲۲:۳۰)

سه‌شنبه ۱۲ تیر

بازی ۴۳: تیم اول گروه E – تیم سوم یکی از گروه‌های A، B، C یا D (ورزشگاه آلیانتس آره‌نای مونیخ؛ ساعت ۱۹:۳۰)

بازی ۴۴: تیم اول گروه D – تیم دوم گروه F (ورزشگاه ردبول آره‌نا لایپزیگ؛ ساعت ۲۲:۳۰)

 

مرحله یک چهارم نهایی

جمعه ۱۵ تیر

بازی ۴۵: برنده بازی ۳۹ – برنده بازی ۳۷ (ورزشگاه MHP آره‌نای اشتوتگارت؛ ساعت ۱۹:۳۰)

بازی ۴۶: برنده بازی ۴۱ – برنده بازی ۴۲ (ورزشگاه فولکس‌پارک هامبورگ؛ ساعت ۲۲:۳۰)

شنبه ۱۶ تیر

بازی ۴۸: برنده بازی ۴۰ – برنده بازی ۳۸ (ورزشگاه دوسلدورف آره‌نا؛ ساعت ۱۹:۳۰)

بازی ۴۷: برنده بازی ۴۳ – برنده بازی ۴۴ (ورزشگاه المپیک برلین؛ ساعت ۲۲:۳۰)

مرحله نیمه نهایی

سه‌شنبه ۱۹ تیر

بازی ۴۹: برنده بازی ۴۵ – برنده بازی ۴۶ (ورزشگاه آلیانتس آره‌نای مونیخ؛ ساعت ۲۲:۳۰)

چهارشنبه ۲۰ تیر

بازی ۵۰: برنده بازی ۴۷ – برنده بازی ۴۸ (ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک دورتموند؛ ساعت ۲۲:۳۰)

فینال

یکشنبه ۲۴ تیر

برنده بازی ۴۹ – برنده بازی ۵۰ (ورزشگاه المپیک برلین؛ ساعت ۲۲:۳۰)

برچسب ها: یورو 2024 ، آلمان
ارسال به دوستان
 سرنوشت قالیباف شبیه هاشمی مدل ۸۴/ همه دوست دارند با قالیباف به دور دوم بروند هر کدام از نامزدهای ریاست جمهوری در کدام استان بیشتر جست‌وجو شده اند؟ روحانی : قانون هسته ای مجلس بدترین قانون در تاریخ جمهوری اسلامی است؛ از این قانون بدتر نداشتیم پدر خانواده در فارس همسر و ۳ فرزندش را کشت 2 راهبرد جبهه پایداری برای نوشتن این تیتر در 9 تیر: "سعید جلیلی رئیس جمهور ایران شد" اندی ماری ویمبلدون ۲۰۲۴ را از دست داد دستگیری سیب زمینی فروش کلاهبردار در اصفهان جاده هراز مسدود شد فراخوان برای اعتصاب سراسری تا سرنگونی کابینه نتانیاهو اعتراض داریوش خواننده قبل از انقلاب به یک سریال نمایش خانگی وزارت بهداشت خطاب به ظریف: واردات واکسن کرونا توسط دولت روحانی، ۲۸ میلیون و ۷۰۰ هزار دوز بود/ جان هزاران ایرانی بازیچه سیاسی بازی شما و دولت متبوع تان شد توفان و سیلاب در راه پایتخت قیمت تخم مرغ پوسته قهوه‌ای ارزان شد روز هشتم/ سه مسابقه به روایت تصویر زرمات ؛ این منطقه بهشتی! (+عکس)
نظرسنجی
در کدام یک از این 2 دولت ، وضعیت اقتصادی مردم، سیاست داخلی و روابط بین المللی ایران بهتر بود؟